Autor Wątek: Oddam 3 miesięcznego króliczka!  (Przeczytany 2670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magda96

  • Gość
Oddam 3 miesięcznego króliczka!
« dnia: Maj 10, 2015, 19:54:08 pm »
Witajcie,

Mam do oddania cudownego 3 miesięcznego króliczka. Maluch jest kochany, uwielbia ludzi, psy, koty. Nie znam się na królikach więc nie potrafię określić jego rasy, ale nie jest to z pewnością "normalny" uszatek - jest bardzo puchaty, po zdjęciach znalezionych w internecie najbardziej pasuje pod teddy'ego. Jest na diecie składającej się z siana, ziół (rano duża garść) i granulatu Grainless complete (rano  łyżka, półtora). Króliczek jest bardzo grzeczny i cichy, nie hałasuje. Sprawiła go sobie moja siostra, tydzień temu wyjechała do Londynu i nie mogła go ze sobą zabrać, ja mam swoje dwa psy i dwa koty i po prostu nie stać mnie na jego utrzymanie; chciałam go zaszczepić ale nawet na to nie mam pieniędzy. Nie mam dla niego czasu, królik całe dnie spędza w klatce, dodatkowo jeden z moich psów go nie toleruje i cały czas dobiera się do jego klatki, dlatego szukam dla niego kochającego domku lub DT. 

Króliczka oddam oczywiście za darmo, lub mogę go odsprzedać wraz z klatką ferplast rabbit 120 (nowa, w bdb stanie) i akcesoriami.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 21:57:54 pm wysłana przez magda96 »

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Oddam 3 miesięcznego króliczka!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2015, 20:29:37 pm »
Już doczytałam.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

magda96

  • Gość
Odp: Oddam 3 miesięcznego króliczka!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2015, 16:13:42 pm »
Zdjęcia króliczka mogę przesłać zainteresowanym adopcją na priv.

Naprawdę mam podbramkową sytuację, królik jest teraz na samym sianie i mniszku lekarskim, ja nie mam pieniędzy, żeby mu dokupić karmę i inne rodzaje ziół. Na DT mogę oddać królika z klatką, potem gdy znajdzie domek bym ją odebrała. Proszę o pomoc.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Oddam 3 miesięcznego króliczka!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2015, 16:30:15 pm »
wysłałam Ci priv, to sobie sprawdź.

PS
jesli królik ma siano i mniszka, to karmy nie potrzebuje, z głodu nie umrze, więc za bardzo się nie stresuj.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Oddam 3 miesięcznego króliczka!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2015, 17:54:21 pm »
Proszę o zamknięcie.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan