Autor Wątek: Znowu choroba? :(  (Przeczytany 2995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marianna

  • Gość
Znowu choroba? :(
« dnia: Czerwiec 13, 2006, 15:39:19 pm »
Ledwo pokonaliśmy jedno choróbsko a już chyba zaczyna sie nowe. Tfu, tfu - odpukać :(
W sobotę MAX psiknął sobie raz. Ponieważ jemu nigdy to się nie zdarzało (poza chorobą 5 lat temu) więc obejrzałam nochala. Był leciutko wilgotny. W niedzielę wszystko było ok. Ale wczoraj jak przyszliśmy z pracy i wypuściliśmy maluszka z klatki usłyszałam, że on dziwnie oddycha i tak jakby bulgotało mu w nosku. Popatrzyłam - nochal suchy. Ale ponieważ ja jestem raczej z tych panikujących - pojechaliśmy z Maksem do weterynarza. Juz po drodze maluch zaczął oddychać normalnie - dlatego też weterynarz niczego nie uslyszał. Zbadał króliczka, osłuchał i orzekł, że nic niepokojącego nie słyszy. Wczoraj było już ok.
Ale dzisiaj w nocy słyszałam jak Max psika raz za razem - tak jak człowiek alergik. Trwało to chwilkę. Ale nos w dalszym ciągu suchy.
MAtko, żeby tylko się nie rozchorował. I na dodatek tyle się dzisiaj naczytałam o ropniach okołozębowych......Ech - zaraz wychodzę z pracy do domu i boję się o to jak się czuje królasek. Bo, że coś się dzieje to chyba pewne :( Max nigdy nie psikał. ....

Goga

  • Gość
Znowu choroba? :(
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2006, 16:28:24 pm »
Nie tak szybko z tymi ropniami. Ja bym obserwowała,  teraz jest okres pylenia róznych roślin (mój  4 miesięczny siostrzeniec ciągle ma np oczka podrażnione)
Miejmy taką nadzieje (wet już zareklamowany  :PP )

Marianna

  • Gość
Znowu choroba? :(
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2006, 18:23:30 pm »
Cytat: "Goga"
Nie tak szybko z tymi ropniami. Ja bym obserwowała,  teraz jest okres pylenia róznych roślin (mój  4 miesięczny siostrzeniec ciągle ma np oczka podrażnione)
Miejmy taką nadzieje (wet już zareklamowany  :PP )


No właśnie, weterynarz też wczoraj powiedział, że osłuchowo nic nie ma i tak jak Ty radził, żeby troszeczkę poobserwować i gdyby działo się coś niepokojącego to natychmiast przychodzić. Obserwujemy więc. Też mam nadzieję, że nie będzie to następne choróbsko :(
Dziękuję za zareklamowanie weterynarza. Jeśli ktoś się zdecyduje skorzystać z jego porad - na pewno nie będzie zawiedziony.
Pozdrowionka :)

Marianna

  • Gość
Znowu choroba? :(
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2006, 18:26:40 pm »
(wet już zareklamowany  :PP )[/quote]

Zapomniałam zapytać -  a gdzie jest zareklamowany? Kompletnie zielona jestem.... :hmmm

Goga

  • Gość
Znowu choroba? :(
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2006, 21:54:22 pm »