Fundacja Przygarnij Królika > Oddam

[Przygarnij Królika] TAIKO szuka domku

<< < (2/22) > >>

Olga:
Urabiam Kamila ;D

martan:
Się zmęczyłem



Poza tym dałem się grzecznie przenieść z pokoju do pokoju!

Taiko nie lubi śliskich powierzchni (stąd ręczniki, które z kolei uwielbia rozkopywać). Bieganie to z kolei najlepsza rozrywka, a na wybiegu niczego nie gryzie, nie niszczy, daje się głaskać i cudownie zgrzyta ząbkami :) Powoli się zmienia w jego główce wszystko i Taiko uświadamia sobie, że nie spotka już więcej żadnych morderczych papug...

martan:
Taikunio dziś miał przeprowadzany zabieg kastracji, który zniósł pięknie.  :hura: Niedługo po wybudzeniu zabrał się za jedzenie babki, więc chyba nie ma nam za złe :P Oczywiście zapewniliśmy go, że to w niczym nie umniejsza jego męskości  :szerm:

Przy okazji narkozy lekarka obejrzała mu ząbki, bo mieliśmy podejrzenia, że coś jest z nimi nie tak (nie jadł sianka i dziabał wszystkich wokół). Okazało się, że biedakowi zęby tylnie wrastały w języczek!  smutny_krolik Zostały spiłowane, ale co kwartał będzie trzeba je sprawdzać u weterynarza i kontrolować ścieranie. Kto wie, czy jego złość nie wynikała właśnie z ciągłego bólu i niemożności zjedzenia twardszych rzeczy...

Nie pogryzł żadnej lekarki, ba! Jedna z nich przy nas wkładała rękę do transportera i go głaskała. (Odważna) Po przyjeździe do DT pobiegał trochę, ale tak ogólnie to sobie spokojnie odpoczywał. Teraz czekamy, aż mu resztki narkozy zejdą i pokaże, czy poczuł jakąś ulgę po zabiegu z ząbkami. Na uspokojenie hormonów musimy jeszcze poczekać.

Olga może przytoczyć kilka incydentów z zachowania Taiko  :mumia Prosimy też o jakieś fotki! :D :D

magda24:
Olga dawaj foty  :megafon

ja i tak będe Tokio na niego mówiła :D

martan:
Grunt że to ten sam krąg kulturowy :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej