Autor Wątek: Sianko/żwirek/inne zakupy grupowe Łódź  (Przeczytany 2219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czarnaskrzynka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Chrupuś vel Czaki, Kofi
  • Za TM: Mizia vel Cykoria [*]
Sianko/żwirek/inne zakupy grupowe Łódź
« dnia: Styczeń 09, 2015, 15:53:28 pm »
Hej!
Mam zamiar zrobić większe zakupy dla moich uszatieli gdyż sianko i żwirek schodzą u nas w takim tempie że aż strach. Znalazłam ciekawe aukcje na allegro z siankiem i żwirkiem i chętnie zrobię zamówienie wspólne z innymi zakróliczonymi z Łodzi, wtedy wyjdzie nam wszystkim taniej a będziemy mieli bardzo dobrej jakości produkty.
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16950655    -> ten Pan ma bardzo dobre opinie i sianko z ekologicznej uprawy, dodatkowo można kupić u niego gałązki drzew owocowych oraz suszoną czerwoną koniczynę. Sianko ma w pakach od 5 do 30 kg i ile zamówimy i ile osób się złoży będzie taniej np. zamawiając paczkę 20 kg w 4 osoby to z przesyłką zapłacimy 3,60 zł za kilogram dobrego sianka.
Jeśli chodzi o żwirek to aukcji jest od groma ale tu już nie muszę się chyba rozpisywać bo na małych sklepowych workach płaci się jak za zboże więc w takim wypadku wychodzi o wiele taniej.

Ps. Jeśli ktoś będzie zainteresowany można by się również w przyszłości umawiać na wspólne zakupy ze sklepów typu zooplus czy światkrolika (nie wiem jak wy ale mi bardzo rzadko zdarza się robić tak duże zakupy żebym miała darmową przesyłkę )