Autor Wątek: Pomóżcie Tuptusiowi  (Przeczytany 8489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anuszka957

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomóżcie Tuptusiowi
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 20, 2015, 09:10:44 am »
Integra ma rację, operacje mają za zadania poprawić komfort życia króliczka nie ważne w jakim jest wieku. starość to nie choroba i dopóki można pomóc zwierzakowi nie męcząc go to trzeba zrobić wszystko by pomóc.  To co ja usłyszałam od pani doktor że dopóki chce walczyć króliczek to my też powinniśmy.

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Pomóżcie Tuptusiowi
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 20, 2015, 09:25:55 am »
Dr Ziętek
Hmmm, mnie dr zawsze gonił z problemami zębowymi do dr Różańskiej, bo jak sam podkreśla nie czepia się "chirurgicznych spraw". Widocznie zmienił specjalizację  :hmmm

Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Kinguuu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Chełm
  • Moje króliki: Tuptuś
Odp: Pomóżcie Tuptusiowi
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 20, 2015, 12:00:40 pm »
no właśnie ciężka sprawa bo z jednej strony jeśli zrobię tą operację to jeszcze jest szansa,że kłopoty zdrowotne miną i będzie wszystko jak dawniej a z drugiej strony właśnie może mu nic nie pomóc i tylko  będzie narażony na utratę życia

jak na razie doprowadzamy Tuptusia do normalnego stanu zdrowia ( 3 zastrzyki na 3 dni i specjalna karma w proszku) a o operacji tylko wspomniał i też mówił o tym że będzie się z jakąś panią doktor konsultował albo przeprowadzał operację..dokładnie nie pamiętam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 12:06:03 pm wysłana przez Kinguuu »