Autor Wątek: (Wałbrzych) Chirurg, Internista lek. wet. Anna Wróblewska  (Przeczytany 4759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agness

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toska & Turasek <3
  • Za TM: Czarek, Kitka
(Wałbrzych) Chirurg, Internista lek. wet. Anna Wróblewska
« dnia: Listopad 25, 2014, 09:12:40 am »
Od dawna zanoszę się z tym wątkiem.
Ponieważ w Wałbrzychu również mieszkają miłośnicy omyczków  :bunny: chciałabym poinformować, że jest tutaj taki gabinet oraz taki Vet, który się zna na rzeczy.
 
Co prawda, Pani dr przyjeżdża do wałbrzyskiej przychodni z Wrocławia, wiec nie do końca jest ,,nasza". Ale może to i lepiej, ponieważ wiedza naszych miejscowych" vetów ogranicza się raczej do psów i kotów. Ale i z tą wiedzą bywa różnie :( ....Niestety  :icon_sad

Pani dr to jedyny wet w tym mieście, który ma na prawdę dobre pojęcie w temacie króli.
POLECAM !!:bunny: :bunny: :bunny:

Na stronie www.znanylekarz.pl:

"W latach 2005-2011 pracowałam w przychodni weterynaryjnej Żako we Wrocławiu, gdzie zdobywałam umiejętności i doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii, kardiologii oraz chorób zwierząt egzotycznych. Przez rok pracowałam w panelu kocim przy Katedrze Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Organizowałam wykłady i szkolenia z pierwszej pomocy zwierzętom dla opiekunów psów pracujących. Mimo niewielkiej postury, serce dla swoich pacjentów mam duże, a tam gdzie braknie mi siły, radzę sobie sposobem i determinacją."

Przychodnia weterynaryjna DuoVet S.C.
ul. Grodzka 75D, 58-3016 Wałbrzych

Godziny :

pon. - piąt.: 09:00 - 20:00 z przerwą między 13.00 a 15.00 ( zabiegi, operacje)

sob.: 10:00 - 13:00

niedz.: 10:00 - 12:00

 Numer telefonu:

 lekarz weterynarii Anna Wróblewska 604 256 349

Wraz z panią dr przyjmuje lekarz weterynarii Marcin Bebel 608 228 340
Z pieskami i kotkami z tego co słyszałam radzi sobie dobrze ;) Ale  niestety w temacie uszoli ma średnie pojęcie :/

W przychodni jest również lek. wet  dr Ola ( nazwisko uzupełnię).
Też jest dla mnie miłym zaskoczeniem i w razie nieobecności dr Ani, nie będę mieć obiekcji by skorzystać i tu z pomocy.

To jedyny -wg mojej wiedzy- gabinet znajdujący się w Wałbrzychu, gdzie można skorzystać z pomocy oraz wiedzy w temacie uszoli.
i baaardzo cieszy mnie fakt , ze takowy istnieje  :hura:



« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2014, 09:43:26 am wysłana przez Agness »

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: (Wałbrzych) Chirurg, Internista lek. wet. Anna Wróblewska
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2014, 18:50:25 pm »
W tym dziale umieszczamy jedynie weterynarzy polecanych przez SPK. Bardzo poprosze opinie 8nnych osob, ktore uczeszczaja do tego weterynarza.
Do czasu zakonczenia weryfikacji, watek przenosze.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."