Autor Wątek: szukam towarzysza  (Przeczytany 3406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna2365

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
szukam towarzysza
« dnia: Listopad 03, 2014, 10:21:20 am »
witam, niedawno po długim leczeniu umarł mi jeden z moich dwóch króliczków i niestety Bolek został u mnie sam jeden. Jest mu niestety z tego powodu bardzo smutno i nudzi się w klatce kiedy mnie nie ma. niestety nie mogę się zdecydować na dobranie mu towarzysza i zamieszkanie z nami, ponieważ pomiędzy moją pracą, wolontariatem i studiami zaocznymi i tak znajduje dla niego zbyt mało czasu, często niestety nie ma mnie po 10-12 godzin, a ostatnio muszę również wyjeżdżać na weekendy. dlatego też jeżeli ktoś z was szuka towarzysza zabawy dla swojego króliczka i jest w stanie zaopiekować się dwójką uszaków to Bolek z chęcią pozna nowego przyjaciela. Bolek jest bardzo czystym króliczkiem i uwielbia głaskanie, niestety jego ulubiona rozrywką jest gryzienie kabli, ale jeżeli są na wysokości 30 cm to już go nie obchodzą. oczywiście Bolek posiada cały osprzęt. jeżeli ktoś chciałby nam pomóc to proszę o kontakt:)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: szukam towarzysza
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2014, 23:15:19 pm »
W jakiej miejscowości mieszka Bolek?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline justyna2365

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: szukam towarzysza
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2014, 21:23:50 pm »
w Bydgoszczy :)