Autor Wątek: Który transporter się bardziej nadaje?  (Przeczytany 2784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martyna4774

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • Kochaj, szanuj, drap :)
  • Lokalizacja: Elbląg (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Moje króliki: SPrite
  • Pozostałe zwierzaki: Suczka Lusi, Suczka Pusia, Chomik Hamster
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2014, 20:43:27 pm wysłana przez Martyna4774 »
Kochaj, szanuj, drap :D

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Który transporter się bardziej nadaje?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2014, 21:33:49 pm »
Kup sobie transporter model Atlas firma Ferplast. Tanie i najlepsze. W zależności od wielkości królika/-ów, Atlas 10 (mniejszy) albo Atlas 20 (większy, taki na 2-3 króle).
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Który transporter się bardziej nadaje?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2014, 22:39:16 pm »
numer 1 najlepszy z wymienionych (ten http://allegro.pl/transporter-dla-psa-kota-metalowe-drzwiczki-karma-i4489265071.html) To transporter Pratiko, włoski. Solidny, lekki i w porównaniu do Atlasa nieco bardziej poręczny. W schronisku i przy kotku się sprawdzał, więc na 1 królika w sam raz.

Pozostałych bym nie chciała - ze względu na plastykowe drzwiczki, sposób mocowania góry z dołem (plastykowe, cienkie zaczepy) i otwieranie drzwiczek z góry. Każdy z nich miałam w ręku i ani nie wzbudziły mojego zaufania ani nie były wygodne w użyciu, ale od biedy i na krótko, to i one się nadadzą. Jednak cena tego solidniejszego, z drzwiczkami otwieranymi do góry jest zwykle tak, jak Pratiko, więc ja polecam wybrac metalowe drzwiczki.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...