Autor Wątek: Grzybica - smarowanie surolanem - wilczy apetyt królika  (Przeczytany 2436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karyboo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Bunia
Grzybica - smarowanie surolanem - wilczy apetyt królika
« dnia: Czerwiec 26, 2014, 22:00:51 pm »
Może ktoś z Was miał podobne doświadczenia - moja królica ma nawrót grzyba na uszach, od 5 dni smarujemy się surolanem wg wskazań weta i co zauważyłam - mała (5,5 miesiąca) je ile widzi, zmiata z miski wszystko, nawet rzeczy, na które wcześniej nie chciała nawet spojrzeć, siana też szamie sporo więcej niż dotychczas. I nie widzę żeby specjalnie przybierała na wadze, wręcz przeciwnie, wydaje się nawet chudsza niż tydzień temu. Ceko w jej kuwecie nigdy nie widziałam, tak że nie sądzę, że zjada więcej, niż potrzebuje. Bobki bez zastrzeżeń, wielkości min przeciwpancernych ;) W poniedziałek mamy kontrolę u weta, więc pewnie dowiem się czy ten apetyt ma związek z leczeniem, ale może ktoś z Was spotkał się z podobnymi napadami głodu u królika. Jeśli tak, to będę bardzo wdzięczna za refleksje na temat :)

Offline ellessa

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: Grzybica - smarowanie surolanem - wilczy apetyt królika
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2014, 22:02:33 pm »
Moje są zawsze głodne ;) i ile dostaną tyle zjedzą ;)

Offline karyboo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Bunia
Odp: Grzybica - smarowanie surolanem - wilczy apetyt królika
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2014, 22:14:56 pm »
a widzisz - a u mojej do tej pory różnie z tym bywało :) i była dość wybredna,  teraz je wszystko, co dostanie