Autor Wątek: [Sosnowiec] p. Kasia Bernacka  (Przeczytany 3845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline butterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
[Sosnowiec] p. Kasia Bernacka
« dnia: Czerwiec 17, 2014, 19:45:45 pm »
Polecam panią Kasię , pomogła nam zarówno podczas ciężkiego wzdęcia żołądka jak i wykonała (z sukcesem) operację usunięcia ropnia pod zębem Gryzi. 
Pani Kasia jest dokładna - nie bagatelizuje małych zwierząt  (jak niektórzy weterynarze), poświeca im tyle czasu ile jest potrzebne i co najważniejsze - widać że ma pojęcie o królikach. 
Dlatego polecam ją, dane przychodni znajdziecie w internecie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2015, 19:20:08 pm wysłana przez Iskra »

Offline madziorka91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: [Sosnowiec] p. Kasia Bernacka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2014, 13:01:38 pm »
Również polecam Panią Katarzynę Bernacką. Bardzo dokładna - przy każdej wizycie " pełny przegląd króliczy" obojętnie czy przyszło sie na obcięcie pazurków czy szczepionke - pełna kontrola stanu uszaka jest zawsze !
U mojej królicy wykonywała ostatnio korekcje siekaczy - szybko, sprawnie i delikatnie podchodzi do króliczków ;)

Offline madziorka91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: [Sosnowiec] p. Kasia Bernacka
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2015, 20:05:28 pm »
Kolejny raz polecę dr Bernacką!
22 stycznia odbyła się sterylizacja mojej 6 letniej piękności. Zabieg -bez problemów a moja lalunia juz 2 dni po zabiegu wróciła do pełnej formy ! Wszystko pięknie sie goi ;)
Po operacji Pani Kasia była dostępna dla nas po godzinach pracy- gdyby cokolwiek mnie niepokoiło miałam odrazu dzwonić.
Na szczęście nie potrzebowałyśmy telefonu alarmowego bo malutka rosła w siłę z godziny na godzine ;)
Pełny profesjonalizm, dokładność, cudowna opieka zarówna nad zwierzakiem jak i spanikowaną właścicielką ;)