Autor Wątek: Fizjoterapia królików (i nie tylko) (Warszawa i inne miasta po uzgodnieniu)  (Przeczytany 2801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Chciałabym trochę się "zareklamować" i zaprosić Was i Waszych uszastych do korzystania z fizjoterapii.  Do tej pory fizjoterapia zwierząt była dostępna głównie dla psów i kotów, a że mniejsze zwierzaki są wyjątkowo bliskie mojemu sercu (szczególnie króliki), postanowiłam to zmienić i sama zostałam zwierzęcą fizjoterapeutką.

Mam sprzęty dostosowane wielkościowo dla królików ( i innych mniejszych zwierzaków, ale też dla psów i kotów). Oferuję: laseroterapię, magnetoterapię, sonoterapię, ciepło i zimnolecznictwo, kinezyterapię oraz masaż.

Więcej możecie się dowiedzieć tutaj (jest też cennik) : http://www.holistic.com.pl/
Zapraszam do polubienia mojego profilu na FB: https://www.facebook.com/holistic3
Kontakt do mnie: 606 756 899 lub kontakt@holistic.com.pl

Wizyty odbywają się na terenie Warszawy i są umawiane indywidualnie. W przypadku małych zwierząt z innych miast niż Warszawa możliwy jest pobyt pacjenta w domowym hotelu. Pomogę w znalezieniu transportu do Warszawy.

Kiedy fizjoterapia może pomóc?
Jeśli:
- królik ma coraz mniej sprawne tylne łapki
- królik jest coraz mniej aktywny, rzadziej biega i skacze
- pojawia się sztywność w stawach i zmienia się postawa ciała
- pojawiają się niedowłady/porażenia tylnych łapek (np. powłóczenie)
- pojawiają się problemy z myciem się, koordynacją ruchową i równowagą

Używając terminologii medycznej fizjoterapia będzie pomocna u królików między innymi w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów, spondylozy i różnego typu porażeń, niedowładów. Fizjoterapia przyspiesza także gojenie ran (np. pooperacyjnych czy po pogryzieniach) oraz ropni, stymuluje zrastanie złamań , jest też pomocna w gojeniu owrzodzeń i zapaleń skóry.

Zapraszam Was do kontaktu, jeśli macie pytania i wątpliwości, czy Wasz królik potrzebuje zabiegów fizjoterapeutycznych :) :bunny:
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2014, 14:46:18 pm wysłana przez nausicaa »
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline ellessa

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: Fizjoterapia królików (i nie tylko)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2014, 14:41:58 pm »
warto nadmienić, że to w Warszawie takie atrakcje ;)