Autor Wątek: Krople dr Bacha - wersja dla zwierząt  (Przeczytany 2799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline desiree

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Krople dr Bacha - wersja dla zwierząt
« dnia: Maj 05, 2014, 09:20:01 am »
Witajcie,
czy ktoś z Was stosował u swojego królika krople dr Bacha? Dużo podróżujemy samochodem i moja Niunia bardzo to przeżywa, trzęsie się i nie chce spokojnie usiąść... Kupiłam takie kropelki, jednak nie te w wersji dla ludzi tylko od producenta Mariana Pet First Aid (pierwsza pomoc) - specjalne dla zwierząt, z mniejszym stężeniem alkoholu i większym esencji kwiatowej. Po pierwszym zastosowaniu (4 kropelki na jabłuszko) nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów, nadal się trzęsła (aczkolwiek mniej, jednak może to zasługa nowego większego transportera...). Jakie są Wasze odczucia jeśli chodzi o te krople na uspokojenie? Stosował ktoś?

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Krople dr Bacha - wersja dla zwierząt
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2014, 09:23:16 am »
Jak dla mnie to to samo co homeopatia - trochę wody lub cukru + marketing. Nigdy nie zaobserwowałam jakiegokolwiek działania takich preparatów. Lepiej podać melisy :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline desiree

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Krople dr Bacha - wersja dla zwierząt
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2014, 14:05:45 pm »
podawałam meliskę, suszoną i świeżą, jadła z chęcią (teraz już mniej, widać źle się jej kojarzy...). herbatki melisowej wogóle nie chce ruszyć, podobnie zresztą jak i innych herbatek ziołowych, np. rumianku. Nie zauważyłam żeby te listki melisy wpływały na nią jakoś uspokajająco. Wobec tego zakupiłam te krople. Jak wypróbujemy je przez dłuższy okres (narazie dostała 1 raz), to napiszę relację. Ale może ktoś inny też się wypowie:)