Autor Wątek: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik  (Przeczytany 20786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
[Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« dnia: Kwiecień 21, 2014, 17:15:33 pm »
Gabinet weterynaryjny Synergia

ul. Strzelców Bytomskich 129
41-914 Bytom

Telefon: 884 84 06 36
E-mail: synergiawet@gmail.com
Strona na Facebook'u
http://www.synergiawet.pl/

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 8:00 - 20:00
Sob 9:00 - 16:00
Niedziele, święta oraz poza godzinami pracy: 884 84 06 36

Wcześniej przechodziła proces weryfikacji w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2014, 00:29:54 am wysłana przez Iskra »
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2014, 17:16:27 pm »
Myślę, że wątek pro forma, no ale nie było go na forum  :icon_biggrin
Ja ze swojej strony, razem z Cookie, która miała usuwane zęby trzonowe i czyszczone ropnie, bardzo polecamy gabinet :)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline ellessa

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2014, 17:21:05 pm »
Gwoli ścisłości - dr Marta Białasik to nasza forumowa Sicca, prawda?

Offline Patek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1585
  • Płeć: Kobieta
  • Liwek , Jezynka , Sisi
  • Moje króliki: Liwek , Jezynka , Sisi
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2014, 17:45:18 pm »
Tak to forumowa Sicca ,my tez goraco polecamy , zawsze mozna liczyc na rade , swietny weterynarz nigdy nie spotkalam sie z takim profesjonalizmem a mialam juz styczność z paroma ;-)



Offline gretka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1542
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tofik, Kaja, Niezapominajka, Czako, Lolita
  • Pozostałe zwierzaki: Piesio Lesio
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2014, 18:16:33 pm »
Profesjonalnie, sympatycznie, z prawdziwą troską o zwierzaki - tak wygląda każda wizyta w Synergii. Od października bywam co dwa tygodnie z racji przerastających ząbków Tofisia. Na Siccę można liczyć w każdej sytuacji i o każdej porze ("zatkany" Tofik - drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, godz. 23.15). Polecam wszystkim właścicielom zwierzaków :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2014, 19:26:38 pm »
Nigdy nie odmawia rad i pomocy  , nawet tym mieszkającym poza Śląskiem .  Ja  korzystałam z jej rad   kiedy Domisia    była apatyczna ( wzdęcie) oraz    radziła  mi w sprawie Zefirka ( choroba wątroby)

                                                        Gorąco polecam , wspaniała profesjonalistka  o wielkim sercu dla królików
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2014, 19:47:17 pm wysłana przez dori »

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2014, 19:39:16 pm »
Podpisuję się pod słowami Dori i dodam, że dla opiekunów, szukających pomocy jest ciepła i serdeczna. Miałyśmy jedynie kontakt mailowy, jednakże korzystam z sugestii i rad dr Marty, które były zawsze trafne :) Mam ciężko chorego króliczka, wiele pytań, wątpliwości i strachu o jego życie, a korzystając z rad dr Marty nie tracę nadziei. Konsultuję jej sugestie z moim weterynarzem i wspólnie walczymy o życie Lonieczki. Z tego miejsca jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękuję :bukiet

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2014, 19:57:44 pm »
Ja również polecam, mimo kontaktu online z nią zawsze służy dobrą radą i konsultacją. Wyciągnęła pomocną dłoń do Cynamonka i za to jej dziękuje bardzo  :bukiet

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2014, 20:52:27 pm »
oj tak Martę można polecić z pełną odpowiedzialnością :)
cała gromada jest pod stałym nadzorem . Nie raz dzwoniłam , pisałam sms bo to bo tam to , zawsze otrzymałam odpowiedź obojętnie, która by to nie była godzina ;) zawsze pod telefonem .
Kochana , ciepła osóbka z wielkich sercem dla zwierząt bo nie tylko dla króliczków .
Od Lipca ubiegłego roku nie mamy już problemu z szukaniem odpowiedniego weterynarza :)
Polecamy

Offline eyva

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2014, 18:00:45 pm »
Witam
chciałam podziękować za telefoniczną pomoc, która okazała się dużo skuteczniejsza niż rzeczywista w Szczecińskim gabinecie. Dzięki pani doktor, udało nam się uniknąć "otwierania" królika w wielką sobotę. Królik ma się dobrze - nie licząc wielkiego "focha" na mnie.
 :bukiet
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i gorąco POLECAM.


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2014, 18:49:49 pm »
Ja też chciałabym polecić Martę - miałyśmy kontakt mailowy, smsowy i telefoniczny - zawsze niezawodnie odpowie, pomoże, wyjaśni, rozwieje wątpliwości, zatroszczy się o uszatego pacjenta, nawet "zdalnego". Takie podejście to połączenie dobrego serca, profesjonalizmu i pasji. Polecam!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 23, 2014, 19:07:40 pm »
Marta madry cZlek i bardzo dociekliwy co przy leczeniu maluchow bardzo sie przydaje
I przede wszystkim 100 razy sie zastanowi zanim zwierzowi cos usunie...bez potrzeby
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 24, 2014, 00:28:49 am »
No to w takim razie miło mi oznajmić, że lek.wet. Marta Białasik pomyślnie przeszła proces weryfikacji na forum  :icon_biggrin
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline bziunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Moje króliki: Lilo
  • Za TM: Edmund, Stitch
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2014, 10:10:37 am »
To i ja się dołączę do pochwał. Pani Marta i Pan Damian pracują z prawdziwą pasją, zaangażowaniem i potężną dawką wiedzy. Gdyby nie oni, naszej Lilo już by z nami nie było. "Naprawili" jej nerki i ząbki.
Brakuje mi słów, żeby opisać pomoc i troskę jaką nasza księżniczka od nich otrzymała.

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2014, 10:17:34 am »
Ja również chcę powiedzieć dwa słowa. Wprawdzie porada była telefoniczna, ale tak trafna i pomocna, że po godzinie mój Stefanek stanął na nogi :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2014, 21:23:03 pm »
Mój ojciec parę tygodni temu był z kotką wolnożyjącą na sterylizację aborcyjną. Bardzo chwalił pracujących tam ludzi, atmosfera bardzo miła, kotka nawet po zabiegu była przez tydzień hospitalizowana w lecznicy.

Tym bardziej, że przez przypadek się dowiedziałam, że to właśnie w tej lecznicy był, a nie w innej.

A ja na środę jestem umówiona z moimi uszatkami po raz pierwszy :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 29, 2014, 08:09:42 am »
Od dawna przymierzałam się do wizyty u pani doktor, ale coś ciągle mi nie pasowało, i ciągle to odkładałam, ale w końcu akurat wczoraj kocurek mojej mamy miał zabieg, więc przy okazji wzięłam uszaki, bo moja mama bała się tak daleko jeździć sama, więc potrzebowała mojego "wsparcia" na drodze.  :oh:

No więc sama wizyta trwała godzinę, podejście do zwierząt niesamowite. Trzeba tam pojechać i samemu się przekonać :)

Offline Annie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 794
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Dakota & Peanut
  • Za TM: Jasperek, Astra i Amorek
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 08, 2014, 17:42:40 pm »
Wczoraj nareszcie trafiliśmy z Jasperem do Pani doktor i jestem zachwycona  :heart. Fantastyczne podejście, sympatyczna atmosfera i uszaty przebadany od stóp do głów  :icon_biggrin Wizyta trwała grubo ponad godzinę, ale widać było, że Pani doktor zależy na zdrowiu uszatego. Wyszłam stamtąd pełna optymizmu i dużo spokojniejsza o zdrowie uchola.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, czy spróbować czy nie, to niech przestanie i tylko łapie za telefon żeby umówić termin wizyty  :icon_biggrin   

Offline bajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • I can't stand people who don't take food seriously
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Moje króliki: Henry
  • Za TM: Bigi, Ciapek
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 13, 2014, 08:46:26 am »
Na pewno nie napiszę nic odkrywczego, ale również polecam wszystkim ze Śląska. Aktualnie mój Heniu jest pod stała opieką Synergii i Marty, mimo że jesteśmy z Gliwic (nie ma tragedii samochodem tylko 30 min) i mamy pod nosem klinikę dla zwierząt oraz kilka małych gabinetów wet. to wolimy jeździć do Bytomia. Po przejściach z poprzednimi uszatymi i doświadczeniach z niedoświadczonymi wetami, strasznie się ucieszyłam, że w końcu mam w zasięgu gabinet i lekarza któremu ufam i za którego mogę być pewna, że w 100% robił wszystko co mógł (czego niestety nie mogę powiedzieć o klinikach Gliwickich). Heniu pierwszy raz w życiu został na wizycie calutki zbadany - uszy, zęby, usg, bobki na obecność pasożytów itd. Został potraktowany bezstresowo - nie mechanicznie, co odzwierciedlało się w drodze powrotnej (nie siedział skulony i zestresowany jak po wizytach u innych lekarzy). Marta z Damianem to przede wszystkim kopalnia wiedzy, zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą co mogą.
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś".

Offline Joak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Tola (sklep) i Chrumiś (FPK)
  • Na DT: Był Hikaru (FPK)
  • Za TM: Tosiek [30.05.2010]
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 04, 2014, 19:03:35 pm »
W lecznicy doktor Marty bywam regularnie od lutego tego roku zatem wypada mi napisać, że jeśli ktoś szuka w okolicy Katowic nowoczesnego gabinetu z personelem zaangażowanym, zainteresowanym pacjentem a co najważniejsze z lekarzem mającym dużą wiedzę na temat chorób królików, ciągle się dokształcającego w tym kierunku no i mającego mimo młodego wieku olbrzymie doświadczenie w leczeniu uszatych - to powinien się nawet nie zastanawiać ale dzwonić, jechać, korzystać !!!
Mimo, że wokół mnie jest kilka o ile nie kilkanaście gabinetów weterynaryjnych to lekarzy, którzy się znają na królikach jest tylu, że próżno ich szukać jak igły w stogu siana. Moje ponad 4-ro letnie w Katowicach doświadczenie wskazuje, że 90% o królikach wie niewiele, nie chce lub nie potrafi polecić kogoś kto się na nich zna i co dla mnie jest najgorsze i najsmutniejsze, nie przyznają się, że mają małą wiedzę i leczą źle. Po wielu przejściach w zasadzie trafiłam do Synergii całkiem przypadkowo w związku z akcją darmowego usg w lutym, a do chwili obecnej moja Tolisława jest już po ekstrakcji 4 ząbków i po sterylizacji w tej lecznicy i tak zdrowa jak obecnie nie była już dawno.

Z czystym sumieniem polecam. W zasadzie nawet gdybym chciała nie umiałabym znaleźć zastrzeżeń do dr. Marty i Pana Damiana. Pod każdym względem wypada i należy ten duet chwalić  :brawo:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 04, 2014, 19:56:56 pm »
Wszystkie moje uszaki z ZP, są tutaj leczone. Króliki SPK, wszystkie porzucone i niechciane króliki są tu traktowane na równi z innymi pacjentami . Pełny profesjonalizm, praca po godzinach i zaangażowanie w pomoc "najbardziej potrzebującym".  Doskonały kontakt email i telefoniczny.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Martita85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 236
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wyry
  • Moje króliki: Stefek i Maniek
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 06, 2014, 13:08:49 pm »
Bardzo polecamy Panią Doktor, zrobiła gruntowny przegląd chłopakom i uświadomiła mi, że są (niestety) utuczeni (żaden poprzedni weterynarz nie zwrócił na to uwagi). Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Synergii, wreszcie chłopcy są pod fantastyczną opieką. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, umiejętności, świetne podejście do ucholi. Dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy !



Offline maaargarett

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Moje króliki: Emil&Leon
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 06, 2014, 13:41:44 pm »
I my również podpisujemy się pod tymi wszystkimi wypowiedziami! Fantastyczna Pani Doktor, trafiliśmy do niej w ostatniej chwili, kiedy uszaty po leczeniu u poprzedniej ,,doktor'' wyglądał jak skóra i kości, marniał w oczach, a dalej nie miał postawionej diagnozy. I choć Emil nie był najłatwiejszym przypadkiem, ekipa z Synergii zrobiła gruntowne badania, wdrożyła odpowiednie leczenie i naprawiła Emilową wątrobę :D :) I choć w Gliwicach lecznic jak grzybów po deszczu to i tak nigdzie indziej nie jeździmy. :) Polecam!

Offline frau magda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Płeć: Kobieta
  • evil prevails when good men fail to act
  • Lokalizacja: za Odrą
  • Moje króliki: Doha i Olaf
  • Na DT: Edward
  • Za TM: Mysza
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2015, 12:56:19 pm »
Nie napisze tu ani nic nowego, ani odkrywczego. Chce się  prostu przyłączyć do zachwytów nad fachowoscia pani Marty i serdecznie podziękować Synergii za zajęcie się naszą Doszką, za fachowe porady, za cierpliwość, bo trujemy wam strasznie przez telefon :/ (przepraszamy!)
Mamy z domu do Bytomia 5 godzin i mimo to uważam, ze nigdzie bliżej takiej fachowej opieki by nasz uszak nie otrzymał. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy wszystkim, którzy się zastanawiają czy iść z królikiem do lekarza u siebie w mieście czy dojechać do Bytomia.

Dziękujemy! :hura

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 26, 2015, 14:21:56 pm »
Wspaniały  weterynarz . Leczyła mojego Zefira. Gorąco polecam  :bukiet

Offline Basia i Adam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Za TM: Karampuk, Lolek
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 20, 2015, 17:42:33 pm »
Mogę się tylko podpisać pod powyższymi opiniami. I niestraszne nam 50 km, które nas oddzielają od tego gabinetu.
B&A
www.zwierzaki.phanfare.com

Karampuk the Great :*

Offline Madź

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
  • heksa.
    • BLOG wyrodnej matki
  • Lokalizacja: Kleve, DE // Ruda Śl., PL
  • Moje króliki: Uszaty i Siarka
  • Pozostałe zwierzaki: Buc :D
Odp: [Bytom] lek.wet. Marta Białasik
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 31, 2016, 14:20:27 pm »
Ooo, dr Marta jest tutaj :) z jej wydruku adresów internetowych dowiedziałam się o tym właśnie forum!
Polecam Synergię, a jakżeby inaczej :D

Spędziliśmy godzinę na pierwszym przeglądzie, było miło, Uszaty - zero stresu, a lekarstwo na odrobaczanie - pychota! :icon_lol Będziemy wracać.
Dziękujemy za wszelkie cenne wskazówki i delikatne zwrócenie uwagi na błędy, które do tej pory zdarzyło nam się popełnić.


 :heart everybunny needs somebunny! :heart

Nasz wątek: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,18081.0.html