Autor Wątek: [Poznań] Weterynarz Dariusz Filipiński - czy ktoś może polecić?  (Przeczytany 5324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brbll

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Rozważam wykastrowanie Dropsa i zastanawiam się czy ktoś z Was może powiedzieć mi cokolwiek o panu Dariuszu Filipińskim?
Niestety nie mam samochodu, a chciałabym zapewnić uszakowi jak najbardziej bezstresową przeprawę do domu. Pan Filipiński ma gabinet zaraz obok mnie i byłoby to bardzo komfortowe dla malucha.
Chciałabym się jednak dowiedzieć, czy ktoś miał z tym wetem wcześniej do czynienia? :)

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: [Poznań] Weterynarz Dariusz Filipiński - czy ktoś może polecić?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2014, 17:11:11 pm »
ja o tym wecie nic nie słyszałam, a w Poznaniu odwiedziłam już wielu.. czasem lepiej podjechać dalej, a do dobrego i polecanego weterynarza

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Poznań] Weterynarz Dariusz Filipiński - czy ktoś może polecić?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2014, 07:50:58 am »
Ja też nie słyszałam o tym wecie. Stanowczo odradzam kierowanie się bliskością gabinetu od domu, bo to może kosztować uszaka zdrowie. Nie twierdzę, że ten pan nie potrafi kastrować, bo nie wiem. Po prostu są weci sprawdzeni, którzy mają w tym doświadczenie. Polecam dr Hannę Lisiecką z gabinetu Kobra (Grunwald), ewentualnie lecznicę Akademicką na Wojska Polskiego.
Ja dwie ze swoich królic kastrowałam na Pawłowskiego-Zana, też było OK.
Widzę, że ten pan przyjmuje na Wichrowym Wzgórzu - stamtąd masz niedaleko do Akademickiej.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline brbll

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Poznań] Weterynarz Dariusz Filipiński - czy ktoś może polecić?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2014, 15:08:42 pm »
Dziękuję za podpowiedź z Akademicką, jakoś zupełnie mi umknęła, a rzeczywiście jest stosunkowo blisko :)
Byłam dziś z Dropsem u dr Chosi i był to zdecydowanie dobry wybór ;)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Poznań] Weterynarz Dariusz Filipiński - czy ktoś może polecić?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2014, 22:37:10 pm »
Dziękuję za podpowiedź z Akademicką, jakoś zupełnie mi umknęła, a rzeczywiście jest stosunkowo blisko :)
Byłam dziś z Dropsem u dr Chosi i był to zdecydowanie dobry wybór ;)
Cieszę się :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html