Autor Wątek: Eksperymenty na zwierzętach  (Przeczytany 7445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Eksperymenty na zwierzętach
« dnia: Luty 11, 2014, 14:20:28 pm »
Pocieszające i napawające nadzieją...
Jest szansa, żeby świat nauki zrezygnował wreszcie z medycznych eksperymentów na zwierzętach  :jupi
Jest szansa...

http://www.dw.de/naukowcy-coraz-bardziej-wra%C5%BCliwi-na-cierpienia-zwierz%C4%85t-do%C5%9Bwiadczalnych/a-17413715
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 10:28:43 am wysłana przez Alma »
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2014, 14:28:08 pm »
Taaak, a w moim mieście rusza budowa zwierzętarni Uniwersytetu Medycznego, na budowę której przeznaczono 28 mln zł  :placze :placze :placze :placze :placze
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Bopczykowski

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Eksperymenty na zwierzętach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2015, 15:00:34 pm »
Nie ma szans zeby swiat nauki zrezygnował na eksperymentach zwierzęcych z prostej przyczyny: jeśli nie na zwierzętach to na ludziach? Wybieramy mniejsze zło niestety i katujemy zwierzaki.

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: Eksperymenty na zwierzętach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2015, 16:24:02 pm »
Z ktorej strony by nie patrzeć królikiem, szczurem, myszą, małpą etc nie jestesmy i nigdy nie będziemy i jakby na to nie patrzeć różnimy się miedzy sobą ZNACZNIE. Skoro zatem przedmiotem testów jest coś, co będzie stosowane u człowieka, a nie u królika, szczura,myszy czy też małpy, to dlaczego to coś nie jest testowane na końcowych odbiorcach tego czegoś? Gdzie tu elementarna logika? Mniejsze zło?! odchody prawda. Zło nie bywa ani mniejsze, ani większe, ani średnie, zło to zło i kropka. W więzieniach siedzi wystarczająco dużo potencjalnych obiektów badawczych. Skoro miesieczne utrzymanie skazanego to pare kafli, to niech może skazanie odpracuja ludzkości wikt i opierunek, który im ludzkość sponsoruje. Skoro rzekomo myszki, szczurka czy króliczka nie boli, gdy się nad nimi pastwią białokitlowcy, to człowieka też na pewno boleć nie będzie.

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Eksperymenty na zwierzętach
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2015, 13:10:28 pm »
Nie ma szans zeby swiat nauki zrezygnował na eksperymentach zwierzęcych z prostej przyczyny: jeśli nie na zwierzętach to na ludziach? Wybieramy mniejsze zło niestety i katujemy zwierzaki.
A czemu nie na ludziach? Szczególnie na takich więźniach zwyrodnialcach, ja na przykład bardzo chętnie bym poeksperymentowała. To by było mniejsze zło jak dla mnie.
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html