Autor Wątek: [POSZUKUJĘ] DOMY TYMCZASOWE Rybnik, Wodzisław, Żory, Jastrzębie, okolice  (Przeczytany 3068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pat88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1466
  • Płeć: Kobieta
  • Bunnies have slaves- 100% PRAWDY
W związku z wznowieniem działalności Zgagusiowego Przytuliska na terenie Rybnika, poszukujemy chętnych do pomocy z okolicznych miejscowości zwłaszcza Żor, Jastrzębia, Wodzisławia i innych pobliskich.

Aktualnie poszukujemy wolontariuszy oraz domów tymczasowych.

Wolontariat polegałby głównie na wypuszczaniu króliczków, poświęcenia im czasu i uwagi,karmieniu oraz  zapewnieniu odpowiednich warunków zoohigienicznych (przy użyciu udostępnianych przez ZP środków czyszczących)

Domy Tymczasowe- na zasadach opartych w regulaminie. Zależy nam na tymczasowaniu króliczków oczekujących na wyadoptowanie do domu stałego

Pomoc uszakom jest możliwa...im będzie nas więcej,tym więcej potrzebujących króliczków uratujemy.

Połączmy siły i dajmy szansę na lepsze życie maltretowanym, porzuconym,zabiedzonym , schorowanym uszakom... 


Jeśli to czytasz to wiedz,że prosimy Cię o pomoc...
Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Obojętność na krzywdę to bierne zwyrodnialstwo. Moje banusie http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16104.new.html#new

[/url]



Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [POSZUKUJĘ] DOMY TYMCZASOWE Rybnik, Wodzisław, Żory, Jastrzębie, okolice
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2015, 19:35:04 pm »
do zamknięcia i archiwizacji
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan