Autor Wątek: [Rybnik] Puszysty pilnie szuka swojego kwadratu  (Przeczytany 2867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pat88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1466
  • Płeć: Kobieta
  • Bunnies have slaves- 100% PRAWDY
[Rybnik] Puszysty pilnie szuka swojego kwadratu
« dnia: Styczeń 09, 2014, 16:21:15 pm »
Kilka dni temu natknęłam się na ogłoszenie wystawione na regionalnym forum rybnickim...ogłoszenie dotyczyło oddania królika miniaturki wraz z klatką...
Długo się nie zastanawiając skontaktowałam się z osobą publikującą ogłoszenie, informując jakie moga być opłakane skutki takiego ogłoszenia...mianowicie podwójna "wygrana" na loterii dla terrarysty- po pierwsze darmowa karmówka, po drugie klatka którą spienięży  :/ Jak się jednak okazało Pan, który  zmuszony jest przez długofalowy wyjazd oddać króliczka okazał się bardzo rozsądny i los banusia nie jest mu obojetny.

Chętnie "wspólpracował" i zgodził się na tymczasowanie króliczka do czasu jego wyjazdu- zgłoszenie adopcyjne wysłałam już kolejnego dnia i ot tak mamy nowego podopiecznego SPK - Puszystego  :DD

On, 18 miesięczny zdrowy baraniasty kłapouchy dżentelmen, chętnie pozna rozbrykaną wysterylizowaną królinkę, która podkręci mu ciśnienie  :mhihi, ale nie pogardzi również miejscówką gdzie będzie sam sobie Panem :DD

Nie skazujmy Puszystego na angaż w chłopakach do wzięcia !!! Puszysty szuka przytulnego m4 gdzie będzie mógł pokazać jaki jest naprawdę  :bunny: a pikanterii całej sprawie napewno doda młódka u jego boku (ale to tylko takie jego nieśmiałe marzenie)  :DD A zatem ktoś chętny zapewnić banusiowi domek stały z atrakcjami  :D

Jeśli nie DS to może chociaż, ktoś poratuje nas Domem Tymczasowym, gdyż Puszysty póki co grzeje ławę w swoim obecnym domku z którego dostał nakaz eksmisji z dniem 24 stycznia !! A zatem czas ucieka mamy mało czasu by Puszysty znalazł swój własny kwadrat :wow
Kwestonariusz był, to teraz dwa zdjęcia  :DD







 
Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Obojętność na krzywdę to bierne zwyrodnialstwo. Moje banusie http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16104.new.html#new

[/url]



Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [Rybnik] Puszysty pilnie szuka swojego kwadratu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2014, 21:19:27 pm »
prosze sie nie krepowac zainteresowani bo dostawa, jest, gratis :-))
i nie ma zadnych ukrytych kosztow
"wake (call) me when u need me" HALO 4