Fundacja Przygarnij Królika > Zbiórki i giełdy

Ocieplamy transportery ;)

(1/6) > >>

kagar:
Idzie zima  :oops:

Więc nasze uszy postanowiły się do niej przygotować.
Od dawna wiedzą, że wełna jest milutka i cieplutka :D

Dlatego aby zima przebiegała w ciepełku chcą one rękami zakróliczonych ludzi wykonać z włóczki dywaniki do klatek/kojców/transporterków oraz cieplutkie norki gdzie będą mogły się skryć.

I tu pojawia się problem z racji, że uszy nie zarabiają to nie mają jak zdobyć włóczki. W związku z tym ładnie uśmiechają się do cioteczek i wujaszków  :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD by przesłali im zalegające może gdzieś w mieszkaniu kawałki włóczek. Uszate nie pogardzą również takimi nowymi z pasmanterii lub internetu.

Jeżeli chcielibyście pomóc to prosimy napiszcie do cioci kasi (kagar) na adres kasia.g@przygarnijkrolika.pl to poda Wam adres gdzie można nam taki prezent przesłać :)

Pomóżcie nam zorganizować sobie ciepłą zimę :D

Króliczki z Fundacji Przygarnij Królika



P.S.
Jak zrobimy za dużo to pozwolimy Wam na naszym profilu na FB wylicytować taki gadżet dla swojego uszatego ;)




zbiórka przeprowadzana jest za zgodą Zarządu SPK

joac:
Ode mnie pójdzie troszkę włóczki. Piszę PW :)

Solvieg:
w piątek wyślę włóczki :) Moja babcia z chęcią odda wełenki króliczkom :)

magda24:

--- Cytat: joac w Listopad 28, 2013, 18:01:21 pm ---Ode mnie pójdzie troszkę włóczki. Piszę PW :)

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Solvieg w Grudzień 02, 2013, 18:12:17 pm ---w piątek wyślę włóczki :) Moja babcia z chęcią odda wełenki króliczkom :)

--- Koniec cytatu ---

Dziękujemy, ciocia Kasia będzie miała dużo roboty  ]:-> a króliczki jak dużo włóczki zobaczą, każą zrobić duuuużo dywaników  :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :DD

kagar:

--- Cytat: Solvieg w Grudzień 02, 2013, 19:12:17 pm ---w piątek wyślę włóczki usmiech2 Moja babcia z chęcią odda wełenki króliczkom usmiech2
--- Koniec cytatu ---


No to Solvieg jak chcesz to pisz maila to podam adres ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej