Autor Wątek: Dziwne zachowanie królika  (Przeczytany 3231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline clint

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Dziwne zachowanie królika
« dnia: Listopad 26, 2013, 22:38:47 pm »
Witam!mam problem z króliczkiem,ma 18miesiecy,samiec.20min temu zaczoł sie dziwnie zachowywać,podnosi ogonek cały czas,jest troche jakby przekrecony na prawy bok,podnosi sie co chwile jakby go cos bolało.Do tego cofa sie do tylu do scianki klatki,jak wstanie siedzi normalnie ale jak chce sie połozyc to wygina kregosłup w łuk do dołu tzn w litere jakby ''u''i wypina tyłeczek.Nie doznał zadnego urazu ,zachowywał sie normalnie przy nas lezał spokojnie siadał,jadł!!teraz ma szybki oddech,jest wystraszony widac ze cos go boli bo cały czas sie poprawia.Moze sobie cos uszkodził podczas kładzenia sie bo ma w zwyczaju przewracać sie na bok!Jutro jedziemy z nim do weta z rana :icon_frown

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Dziwne zachowanie królika
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2013, 22:45:47 pm »
Jadł, pił, robił dzisiaj bobki tak jak zwykle? Brzuszek ma miękki czy twardy? Linieje? Co je? Kastrowany?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline clint

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dziwne zachowanie królika
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2013, 23:50:32 pm »
Tak jadł,pił,robił bobki jak zwykle,brzuszek ma miękki.Linieje trochę ale nie widzę żadnego zwiazku z jego dzisiejszym zachowaniem!?,Dostaje sianko,warzywa  do tego karmę w małych ilościach cały czas ta sama,nie kastrowany.Teraz nie je od 22.30,leży sobie,siada widać że jest trochę zestresowany,nic jutro z rana do weta.