Autor Wątek: Smakołyki  (Przeczytany 10488 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Katasza

  • Gość
Smakołyki
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 14, 2006, 21:24:11 pm »
ile razy mozna pisac, zeby osoby ktore karmia swoje kroliki czekolada, chlebem i innymi niezdrowymi dla nich rzeczami nie pisaly o tym publicznie? cholera, chcecie zeby kroliki wam pozdychaly w mlodym wieku, wasza sprawa, ale na milosc boska, wezcie pod uwage, ze na forum jest promowana zdrowa dieta i takiej sie powinno trzymac i o takiej pisac.

Pan Zegarek

  • Gość
Smakołyki
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 17, 2007, 19:25:48 pm »
A ja mam pytanie odnośnie dwóch smakołyków dla królików - chrupek warzywnych (takie jak te) i płatków buraczkowych (wyglądają tak ;)). Czy można je podawać królikowi? Kupiłem je niedawno i czasami daję do zjedzenia Leszczynce - pierwszych zbytnio nie lubi, drugie wcina z wielkim apetytem. :)

Arya

  • Gość
Smakołyki
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 17, 2007, 19:35:10 pm »
Chrupek nie dawaj. Zawierają produkty piekarnicze których królik nie trawi, moze się to poważnie zakończyć.Tak samo nie podajemy dropsów, kolb, wapienek, soli do lizania i mieszanek ziaren.
A płatki buraczkowe to same buraki czy coś wiecej ? Mógłbyś podać skład ? Bo jeśli to naturalny suszony burak to możesz podawać, jak coś wiecej to lepiej nie.

Pan Zegarek

  • Gość
Smakołyki
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 17, 2007, 20:38:06 pm »
Skład to: 65% - zboża i produkty zbożowe, 35% - warzywa. Wygląda na to, że nie jest to zbyt zdrowe dla króliczka, ale wolę się upewnić. :/

Arya

  • Gość
Smakołyki
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 18, 2007, 13:06:01 pm »
To tych płatków też lepiej nie podawaj. Cos mi źle pachną te 'produkty zbożowe'.
Lepiej kupić coś z Zuzali - suzone buraczki, jabłuszka, marchewke, pietruszke, mlecza, pokrzywe. Do wyboru do koloru. Ich strona to : zuzala.com, kupić mozna na sklep.videozoo.pl < tu się opłaca.Ja np. dziś z Zuzali kupiłam mojemu małemu krwawnik i mleczyka, a ostatnio zajadal się babką i pokrzywą.Mozna też suszyć samemu.

Offline Ailime

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Smakołyki
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 24, 2007, 13:05:11 pm »
Fibi kocha wszystko co gryzie :lol  pamiętam jednak że mnie zszokowała kiedy olała piękną duużą truskawkę... :/

gosiaw

  • Gość
Smakołyki
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 27, 2007, 01:36:17 am »
A Lula to uwielbia rodzynki,suszone banany, suszony pasternak ( takie przysmaki są lepsze niż dropsy, chleb czy ziarna)  :krolik