Autor Wątek: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...  (Przeczytany 1004127 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1860 dnia: Grudzień 17, 2014, 00:33:00 am »
Na puchacza mam ze 3 chętne osoby i sądzę, że którąś wybiorę niebawem, więc szczęście uśmiechnie się do Bianki :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1861 dnia: Grudzień 17, 2014, 08:20:37 am »
Na puchacza mam ze 3 chętne osoby i sądzę, że którąś wybiorę niebawem, więc szczęście uśmiechnie się do Bianki :)

to w takim razie jeszcze bardziej super że kelpie wzięła bianeczke  :bukiet
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline kelpie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 655
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toffik, Trusia i Dżogurt
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1862 dnia: Grudzień 17, 2014, 20:11:35 pm »
Bianeczka siedziała, siedziała, i wysiedziała :) Póki co świąteczno-noworoczny dt u Kelpie :bukiet ale może jak inni zobaczą, jaka jest fajna w domowych warunkach, to ktoś w końcu zwróci na nią uwagę - bardzo na to liczę.
a to jednak nie Frania? tzn fajnie że Bianeczka ale byłam przekonana że to biały puchacz jedzie do kelpie :)

Miała być Frania, nie sądziłam, że jest na nią tylu chętnych, a małżyk pod jej kątem rzucił: "może adopcja?" więc miała u nas szanse na pozostanie :). Ale bardzo fajnie, że pojedzie gdzieś w świat, my się szykujemy powoli organizacyjnie na przyjęcie księżniczki Bianki. Tej dziewczynie bardzo się przyda DT, mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania :D. Jutro wieczorem będą zdjęcia. I chciałabym, żeby pogodziły się z mieszkaniem na jednym poziomie z moją Brygadą i nie  tłukły się rzez pręty... Ale to czas pokaże :D
"You're no bunny till some bunny loves you"

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1863 dnia: Grudzień 17, 2014, 20:15:21 pm »
my się szykujemy powoli organizacyjnie na przyjęcie księżniczki Bianki. Tej dziewczynie bardzo się przyda DT
ooo tak..! ja gdybym miała możliwość, bycia DT na dłużej niż tylko na święta, to zamiast Miśki porwałabym Śnieżynkę, bo mam przeczucie, że z niej będzie super króliś, tylko trzeba dużo cierpliwości i spokoju :)
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline spoti-krk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków/Oświęcim
  • Moje króliki: Spoti
  • Na DT: Olek Aleksander :(
  • Pozostałe zwierzaki: York- Maniek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1864 dnia: Grudzień 17, 2014, 21:43:28 pm »


Buziaczki z nowego domu! Ja już po kolacji, leżakuję :turla: ;)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1865 dnia: Grudzień 17, 2014, 22:11:08 pm »
Boshhhh, jak ja bym tak legła na kanapę i jeszcze jakby mnie ktoś pomiział .... :icon_mrgreen

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1866 dnia: Grudzień 17, 2014, 22:29:34 pm »
Cóż za rozkoszny widok! :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1867 dnia: Grudzień 17, 2014, 23:24:51 pm »
Spoti :heart taaaki szczęśliwy królik! :*
nie zajęło jej długo zadamawianie się :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1868 dnia: Grudzień 24, 2014, 14:08:58 pm »
forum działa! :D
no to zapraszam na relację z zeszłego czwartku w UP :)

Dzisiaj był pyszny, zielony, przytulankowo fotograficzny dyżur.
Poza tym w Uszatej robi się coraz bardziej pusto :D
Największą nowiną jest to, że do DT pojechała Śnieżka – i patrzcie jak tam króluje :)

Peanut w najbliższych dniach zostanie wykastrowany, jego kochliwość jest hm...dość uciążliwa, więc pomożemy Orzeszkowi uzyskać równowagę. Po za tym że wszystkich KOCHA, jest obdarzony nieprzeciętnym baranim wdziękiem i cóż... zasługuje na wzajemność :heart
Wiedzieliście że Orzeszki rosną w doniczkach?

Dzisiaj jakby mikro postęp u Belli, wzięłam ją na krzesełko i chwilę pogadałyśmy. Dalej się bała, ale potem ochoczo zabrała się za zieleninkę.

Malwinka pojechała na korektę zębów, minęłyśmy się w drzwiach.
Ruda... mmm, nie ma i nie było jeszcze w uszatej TAKIEGO królika :heart przypuszczam, że jest robotem/kosmitką zaprojektowanym w ten sposób, że dotyk powoduje natychmiastowe rozkładanie się plackiem i chrupanie ząbkami. Kolejna u tej osobniczki,a znana nam już u królików anomalia to żołądek bez dna

Kinia nie ma już w sobie ani krzty agresji (jakby kiedykolwiek miała...), jest super kontaktowa, włazi na kolana, podgryza (tzn zaczepia), buszuje wszędzie, przypomina mi swoim zachowaniem Bamboszkę i Malagę. Taki normalny wesoły króliczek. (do tego stopnia wesoły i aktywny, że nie udało mi się zrobić żadnego zdjęcia :/)
Bianka cieszy się, że jedzie na święta do domku :) liczy na to, że będzie mogła duuużo biegać, i spalać zbędny tłuszczyk. Zostawiła dziś troszkę ceko, ale w ramach normy, więc śniadanie dostała na wypasie. (jeśli wieczór też będzie kupała tak niefajnie, od kolacji reżim suszkowy)
Mina z cyklu: no i po co znów mnie kładziesz na tym stole ciotka?

Daisy nie chce jeść  odrobinę podziubała jabłuszko i marchewkę, ale to marna ilość. Jeśli tak dalej pójdzie będzie trzeba dokarmiać rodi. (zresztą leży w pogotowiu koło klatki, także dyżurni jeśli śniadanie nie będzie zjedzone trzeba wjechać z rodi). Blizna na brzuchu wygląda tak na 4+, nic się nie sączy, ale widać że kiedyś coś tam memlała i nie zrasta się tak idealnie prosto.

Molly grzecznie wszystko zjada, wogóle jest grzecznym i miłym króliczkiem. (chociaż minę ma groźną :P)

U Frani też widzę postępy  Już nie burczy i nie burmuszy się o wszystko. Dzisiaj dała się postawić na stole i łaskawie robić sobie zdjęcia (dużą rolę w tej zgodzie odegrał jarmuż )

Listeczek urzeka  problemy z kochliwością powoli jakby się wyciszały, a przy okazji cały uszak taki zdrowo spokojnieszy.

Walentynka jest cudowna. Super dzielnie poradziła sobie z EC. Apetyt ma super (już nie trzeba jej ścierać warzyw, je pokrojone), jest aktywna i wesoła. Oczko wygląda ładnie, łepeczek tylko troszkę przekrzywiony...Tylko jakby zapomniała że bobki powinny trafiać do kuwety... :nie_wiem

Grimmi jeszcze nie zadomowił się całkiem w Uszatej, wydaje się być troszkę zaniepokojony, ale jednocześnie fajnie miziaty.


Wpis przygotowałam w zeszłym tygodniu, ale aktualizując :)
w UP na Święta zostają tylko

Peanut - już po zabiegu, prawdopodobnie w przyszły wtorek pojedzie do nowego domku :)

Grimmi i Listek mają robale :/ bueee... leczymy i czekamy aż bobki będą czyste jak łza...

Walentynka, czuje się dobrze, naprawdę jest już zupełnie normalnie, jednak podajemy dalej fenbendazol, niech EC nie ma szans powrotu :)

Bellunia - jedyny zdrowy uszak który został na Święta w UP :( pytanie, czemu?

Daisy - je już trochę lepiej, na plecach wielce podejrzana rana... nie wiemy czy zrobił jej ją ktoś, czy jakieś siły nadprzyrodzone, czy o co chodzi?  :> (myślę, też że jeśli wydarzyło się coś na czyimś dyżurze fajnie by było powiedzieć, nie koniecznie tu na forum, można na PW, nie będziemy gryźć, natomiast będzie łatwiej ustalić co się dzieje...)

Malwinka w ds. :)
Kinia w ds. :)
Frania w ds. :)

Reszta świętuje w tymczasowych domkach - dziękujemy wszystkim którzy wzięli do siebie nasze uszy choćby na czas wigilijno-noworoczny :)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2014, 14:16:01 pm wysłana przez Zajęcowa »
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1869 dnia: Grudzień 24, 2014, 15:26:13 pm »
Rana na plecach Daisy była już w sobotę i jakoś każdy milczy jak zaklęty. To nawet nie jest rana która mogła powstać jakby Daisy biegała i ktoś by ją przez kratki capnął..
Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że któryś z dyżurnych mógł wpaść na pomysł, żeby puścić 2 króliki razem ale chyba jedynie tak mogła powstać ta rana... :|
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1870 dnia: Grudzień 24, 2014, 20:57:46 pm »
Dzięki za superrelację i fotki :) Sporo nowości w postaci ds! :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1871 dnia: Grudzień 24, 2014, 22:21:28 pm »
Wesołych Świąt uszaczki kochane, a szczególnie Walentynko :)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1872 dnia: Grudzień 25, 2014, 11:26:33 am »
Więcej domków! Jeszcze więcej domków życzymy !
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1873 dnia: Grudzień 25, 2014, 21:32:02 pm »
Rana na plecach Daisy była już w sobotę i jakoś każdy milczy jak zaklęty. To nawet nie jest rana która mogła powstać jakby Daisy biegała i ktoś by ją przez kratki capnął..
Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że któryś z dyżurnych mógł wpaść na pomysł, żeby puścić 2 króliki razem ale chyba jedynie tak mogła powstać ta rana... :|
Hmmm....skoro miała w sobotę to kolejny dzień kiedy mogła powstać rana, to piątek. Ja miałam wieczorny dyżur, ale nie umiem potwierdzić, czy Daisy miała już rankę czy nie, bo jak przyszłam, to została mi do posprzątania tylko 1 klatka Walentynki, bo Magda odwaliła za mnie większość pracy (za co baaardzo jej dziękuję). Co prawda sprawdzałyśmy jeszcze z Zajęcową brzuszek Daisy po zabiegu, ale nie macałyśmy jej po plecach :/ więc cholercia nie wiem, czy już tam coś miała czy nie :(
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2014, 22:13:53 pm wysłana przez magii0 »

Offline spoti-krk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków/Oświęcim
  • Moje króliki: Spoti
  • Na DT: Olek Aleksander :(
  • Pozostałe zwierzaki: York- Maniek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1874 dnia: Grudzień 26, 2014, 11:18:11 am »


Witajcie!  :bunny: Jak Wam mijają święta? Ja opycham się jak  :swinka: pysznościami, kicam po domku i cieszę się nową rodziną. Mam nawet przyjaciela Mańka (Yorka), który chyba mnie polubił.  :icon_redface
Życzę Wam wszystkim wesołych świat, dużo miłości i ciepła rodzinnego. No i duuuuużo  :onajego :D

Kocham Was wszystkich, Uszaki i uszakowi przyjaciele!

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1875 dnia: Grudzień 29, 2014, 21:48:27 pm »
Czeeeść Spoti śliczne słoneczko :*
u nas cisza spokój, w uszatej pustki, ale nie ma się co cieszyć, na pewno w Nowym Roku pojawią się nasze "stare króliki" i napewno jakieś nowe, więc będzie się działo.
Póki co odpoczywamy i nabieramy sił na Nowy Rok :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1876 dnia: Grudzień 30, 2014, 07:50:41 am »
Spoti ale ci się chałupka fajna trafiła :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1877 dnia: Grudzień 30, 2014, 09:22:15 am »
Mam pytanie:U kogo świątecznie odpoczywa Bella ?Jak ona się czuje i czy czegoś jej potrzeba?
Nie było czasu coś jej przesłać  w prezencie pod choinkę ale chętnie to nadrobię . Całusy dla wszystkich uszu a w szczególności dla Belluni.  :onajego

Offline Sylwia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1114
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1878 dnia: Grudzień 30, 2014, 10:36:16 am »
Mam pytanie:U kogo świątecznie odpoczywa Bella ?Jak ona się czuje i czy czegoś jej potrzeba?
Nie było czasu coś jej przesłać  w prezencie pod choinkę ale chętnie to nadrobię . Całusy dla wszystkich uszu a w szczególności dla Belluni.  :onajego

Bella Święta i Nowy Rok spędziła w Uszatej. Wielka szkoda bo bardzo potrzebuje socjalizacji z człowiekiem. Bella wypuszczona lubi zwiedzać każdy kąt, nawet nie boi się głasków po główce (ale tylko jak się jest zwróconym przodem do niej i głaszcze tylko po główce nie robiąc gwałtownych ruchów). Bella potrzebuje spokojnego domku z dużym pokładem cierpliwości i miłości. Chodzą słuchy, że dziewczynka w styczniu będzie się szykowała do sterylizacji. Jutro mam dyżur w Uszatej to wygłaszczę i ucałuje dziewczynę od Ciebie.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #1879 dnia: Grudzień 30, 2014, 12:06:39 pm »
Ja zostałam ostatnio polizana przez Bellę w szyję ;) Uznaję to za dobry znak, choć królica jest przeokropnie przerażona ludźmi, chyba jeszcze nie było w Uszatej aż tak zeschizowanego króliczka :( I piszę to świadomie, mając w pamięci dużo bardziej nienormalne zachowania Śnieżynki.

Dzisiaj od wieczora będziemy mieć nowych mieszkańców, ale jeszcze nic o nich nie wiem niestety.

Bardzo proszę blanc_du_hotot o pilny kontakt ze mną.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan