Autor Wątek: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...  (Przeczytany 994637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 30, 2013, 22:38:54 pm »
Infinity też rządzi! Ja to mówię :P uwielbiam ją, jest przekochana, ciekawska, piękna, naprawdę na żywo jest pięęęęknaaaa.. daje się wymiziać ale burknąć też potrafi dziewcze.. no cud, miód!
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 30, 2013, 22:46:02 pm »
łojej, a ta znaleziona panna, to te pazurki jakby manicure jaki wypielęgnowany szponiasty miała

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 30, 2013, 23:42:03 pm »
Witam, tak się składa że jestem wolontariuszką w schronisku dla zwierząt Reksio. Dziś koleżanki mi dały znać że tam przynieśli królika, ale boję się że tam na dłuższą metę nie ma szans, bo wiecie królik to królik, pies to pies. Czy znalazłoby się miejsce dla niego w uszatej przystani? Mogę go przewieźć z Bielska do Kęt.

hejo, napisz maila do Bośni: krakow@kroliki.net.
w Uszatej jest tłoczno,ale może da się coś wymyślić :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 30, 2013, 23:48:28 pm »
Dori, Infinity to dopiero rządzi :diabelek Żaden królik dotychczas nie zrobił mi takiego manicure, jak ona :hahaha Worrki widziały - potwierdzą ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 30, 2013, 23:54:24 pm »
Julietta też moi drodzy jest niczego sobie... jak leży taki wałeczek z wywalonymi girkami i tuli się do mamy... sama słodycz!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 31, 2013, 08:15:41 am »
Coś tak słyszałam o awangardowym Bośniowym manikiurze ;-)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 31, 2013, 10:05:19 am »
Z wyliczeń Kic wynika ,że tylko Infinity i Giulietta nie rządzą

dori, nieprawda!
oprócz Infinity i Giulietty (któe zachowują się z klasą i werwą godną swoich imion), nie wymieniłam jeszcze Leonsja (który jest jasnobiszkoptowym cudeńkiem i któremu też baaaaaardzo potrzebna jest kastracja. i który z Infinity i Giuliettą widział się przez kratkę w drzwiach, wyraził stosowne zainteresowanie, ale szybko sobie wykalkulował, że lepszy Messi w garści, niż Infinity za kratką i wrócił do prób napastowania Messiego), ani Messiego właśnie, o którym aż strach pomyśleć jaki z niego wyrośnie amant i podbijacz serc wszelakich [jak to się dzieje, że on wciąż w Uszatej...??], ani naszego cudnego gimnazjum (które nie tracąc na uroku własnym coraz wyraźniej dojrzewa - mój ukochany słodki tygrysek Goldi na wybiegu ustawia siostry i sprawia wrażenie sfrustrowanej samotnym siedzeniem w klatce, a Vega i Koala, cudne podpalane sarenki, też coraz mocniej gonią się w klatce...)

Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie Uszatej w kierunku obniżenia poziomu hormonów i feromonów, bo stężenie jest takie, że... :nie_powiem

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 31, 2013, 13:23:45 pm »
Powróciłam z porannego dyżuru! Od razu się przyznaję, że nie zmyłam podłogi, bo nie widziałam mopa :nie_wiem może to przez mega ból głowy, który towarzyszy mi od przebudzenia, ale serio nie widziałam go ani w Uszatej, ani w łazience.


Koala i Vega - jak zwykle klatka przypominała pobojowisko, ale generalnie wszystko w porządalu :mhihi

Goldi - świnka się zlała 2 razy poza kuwetą, ale poza tym wszystko ok

Leonsjo - wszystko ok, ale był baaardzo smutny, że krótko biegał!

Rovi - kochana bezproblemowa, kulturalna dziewczynka, nawet się pomiziać dała :)

Baku - ujrzałam i przepadłam :zakochany: :zakochany: :zakochany: jest boski i wybaczam mu nawet próbę gwałtu mojej ręki :mhihi żłopie wodę jakby miał porządnego kaca. Jego rezydencja mnie powaliła na łopatki ;| nie dość, że się sypie, to wali oborą, ale z grubsza ogarnęłam.. chociaż dywanik nadal wali oborą :P

Yeti - zbuntowana kobita stwierdziła, że znowu nie będzie robić bobków, więc "za karę" dostała tylko suszki i troszkę granulatu.

Bezimienna - reakcja taka jak przy Baku, czyli :zakochany: :zakochany: :zakochany: zacnej wielkości bobów było ze 3kg, troszkę w kuwecie, reszta elegancko na podkładzie :P siano nietknięte, ale suszki wyżarła w kilka minut, więc jej przed wyjściem trochę dołożyłam. Jest genialna, boska i chyba baaardzo lubi się miziać :heart

Jeżynka - chyba się bardzo nudziła, bo podkład przekopany, ale kuwetkuje naprawdę wzorowo, szczególnie jak na takiego malucha!

Messi - boby i siuśki były, ale młody był dziwnie mało aktywny, nie dopominał się nawet o wyjście, tylko leżał, a jak wstał to wydawało mi się, że trzymał głowę przechyloną na bok.. ale jak go wypuściłam, to troszkę się rozkręcił, apetyt również mu dopisywał, więc myślę, że nic złego się nie dzieje.

Biszkopt - pobiegał, pobobczył, zjadł mało, bo miska z żarciem była pełna. W ramach zapoznawczego miziania.. a mizianie luuubi.. dokarmiłam go kilkoma pałeczkami cuni :lol

Rita - kuweta zabobczona i zalana tak, że aż żwirek nie chciał z niej wypaść :nie_powiem jak zwykle mnie owarczała!

Infinity i Guilietta - boby były, siuśki były, mizianie było, czyli wszystko w normie :)



Miły pan z warzywniaka nie miał dla mnie liści z brokułów, ale w zamian za to dał kilka marchewek, które już pływają w brzuchach Przystaniowych królików :) powiedział, żeby przyjść wieczorem, bo jak nie sprzeda brokułów, które mu zostały, to podaruje je królikom! Kochany człowiek :heart

edit: zapomniałam powiedzieć, że odwiozłam transporter po Trusi.. zostawiłam zamówienie dla 2ska.. i przywiozłam też nowego lokatora, który siedzi na jednym z parapetów :P
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2013, 13:46:49 pm wysłana przez LejdiKejt »
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 31, 2013, 14:08:18 pm »
a jak dziurka pod nosem Leosia? widziałaś ja?
Rovi dalej wije gniazdo?

hm... ja kija od mopa też nie mogłam znaleźć. zmywałam sama ta ściereczka która powiesiłam na wiadrze. Może mroofki zabrały razem z Truska na dt?  :hmmm przyznawać się!  :P

zgadza się! nowa bezimienna jest miziasta jak nie wiem! cudo!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 31, 2013, 14:16:45 pm »
Widziałam widziałam.. dziurka wygląda ok, tzn. w tym sensie, że nie było krwi, czy ropy.. a u Rovi gniazda brak! Wogóle to nam się namnożyło miziaków.. bezimienna, Biszkopt, Baku, Infinity, Messi, Yeti.. :zakochany:



PaCZcie jaka jestem urocza :zakochany:


No i boski misio Baku :zakochany:

« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2013, 14:37:12 pm wysłana przez LejdiKejt »
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline mroofka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: PanTera i PaniErka i Ruda :)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 31, 2013, 15:42:27 pm »
mroofki z uszatej wyniosły tylko Trusię i transporter (który już grzecznie oddały bez zawartości)  :DD
chętnie wyniosłyby też Messiego i Jeżynkę bo przepadły bez reszty w ich pięknych oczyskach ale tym razem się powstrzymały  :heart :heart
gdyby wpuścić małą mroofkę do uszatej i zostawić jej wolną rękę to pewnie cała "zawartość" wylądowałaby u nas w domu.  :glupek:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 31, 2013, 16:06:19 pm »
gdyby wpuścić małą mroofkę do uszatej i zostawić jej wolną rękę to pewnie cała "zawartość" wylądowałaby u nas w domu.
Właściwie to się cieszę, że u mnie w pobliżu takiej przystani nie ma, bo efekt mógłby być podobny :D

Szara króliczka (to Integrity?) prześliczna i taka zadziorna :)
A Baku wygląda jak czarny wacik :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 01, 2013, 19:46:53 pm »
Wracam wlasnie z uszatej. Jestem zachwycona maluchami- zwlaszcza panna od policji. Mala sie tulila w trakcie wyczesywania dredow i odkltuniania.
Bakus tez stracil troche ze swojej waty :mhihi ciotka wpadla do uszatej i puchate dupki wyskubala ^^ leos zywe streberko, a gimnazjum... rozbrykane

Biszkop za to stal sie moja miloscia (to chyba nikogo nie dziwi ;) ) jest wyluzowany spokojny i miiiziasty. Zrobilam troche zdjec to wrzuce noca
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 01, 2013, 20:07:53 pm »
Ale Ci zazdroszczę  ;(

Wirtualny opiekun

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 02, 2013, 10:25:27 am »
Jeżynka i Messi w DT, które donosi co następuje:
"Messi i Jeżynka czują się dobrze. Obydwoje mają apetyt, bobkują i sikają. Messi to mały biegacz, który lubi podskoki. Jeżynka to też dama, która lubi szybko biegać. Moje dwa króle tj. Balbinka nie reaguje na nowych lokatorów, a Chrumuś jest wąchaczem, fukaczem. Mam nadzieje, że mu szybko przejdzie. Trzymajcie za mnie kciuki bo to moje pierwsze doświadczenia jako DT. "

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 03, 2013, 10:48:20 am »
Wczoraj w uszatej rozdzielilam siostry z gimnazjum. Nie mam pojecia ktora jest ktora, ale tak sie tlukly, ze stwierdzilam, ze im bedzie lepiej.
Bezowa uszatka z mniejszego pomieszczenia- gulietta lub infinity miala przy mnie serie kilku kichniec, zwroccie prosze na nia uwage.
Poza tym rovi jest taka przestraszona. Wzielam ja na rece i glaskalam, na poczatku az drzala ze strachu, ale pozniej troszke sie rozluznila.
Bezimienna od strazy jest przekochana, nie wypuszczalam jej z klatki i sprzatalam tak zeby jej dotykac. Dziewczynka tak sie kladla zeby caly czas czuc dotyk. Przelozylam jej kuwetke pod sianko, bo bardzo duzo bobkow miala przy sianku.
Chlopcy natomiast bardzo bardzo prosza o kastracje... zapachy w uszatej sa aromatyczne, leos po tym jak posprzatalam siknal z polobrotu i na podlodze byl piekny luk.

Poza tym koncza nam sie podklady, zostalo ich doslownie kilka, jesli ktos moglby uszatym zasponsorowac chocby 1sztuke, to bardzo nam to ulatwi sprzatanie i czystosc maluchow.
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 03, 2013, 11:04:25 am »
Wczoraj w uszatej rozdzielilam siostry z gimnazjum. Nie mam pojecia ktora jest ktora, ale tak sie tlukly, ze stwierdzilam, ze im bedzie lepiej.
Bezowa uszatka z mniejszego pomieszczenia- gulietta lub infinity miala przy mnie serie kilku kichniec, zwroccie prosze na nia uwage.
Bardzo dobrze, że je rozdzieliłaś, ja ostatnio też o tym myślałam, bo coraz mniej przyjemnie to ich przeganianie wyglądało... A o zakichanej Dżuljet chyba w poprzednią sobotę mówiłam Izie :hmmm
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Sylvia

  • Użytkownik
  • *
  • Banned!
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 03, 2013, 11:42:21 am »
Wszystkie króliczatka sa przecudowne !!  takie do wytulania !!

Offline moj_krolik_nosek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 03, 2013, 13:09:49 pm »
Pięknee... :heart :heart :heart A gdzie jest ta przystań?? Jestem z Krakowa, to może mogłabym czasem przyjść i pomóc.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 03, 2013, 15:50:01 pm »
Przy petli na malym plaszowie. Zapraszamy do watku dyzurowego
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html