Autor Wątek: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...  (Przeczytany 1004658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kelpie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 655
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toffik, Trusia i Dżogurt
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #720 dnia: Luty 17, 2014, 15:24:03 pm »
Jaki on jest boski!

I bardzo podoba mi się imię nowego baranka :)
"You're no bunny till some bunny loves you"

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #721 dnia: Luty 17, 2014, 17:43:43 pm »
Ojejku jejku, tyle dużych króliczych ciałek do kochania :DD Czy ja się przypadkiem do Krakowa w najbliższym czasie nie wybieram :hmmm trzeba o tym poważnie pomyśleć

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #722 dnia: Luty 17, 2014, 17:44:39 pm »
Zapraszamy :) Może Niutosław zakocha się w którejś z uszatych dam? ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #723 dnia: Luty 17, 2014, 18:33:18 pm »
Na pewno Was kiedyś odwiedzę, oczywiście za uprzednim zapowiedzeniem się :)

Niestety Niutosław to trudny przypadek - skrajny narcyz i egocentryk, kocha tylko siebie. Próbowałam go wyswatać z Honką od Sicci, niestety zero reakcji, w ogóle jakiegokolwiek zainteresowania :oh: No to myślę sobie - gej jak nic, więc z Marjankiem, jak był u Sicci, próbowałam go poznać - tu też zero reakcji :oh: Ech, utrapienie samo z tymi dziećmi :DD

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #724 dnia: Luty 17, 2014, 18:40:12 pm »
Już się nie wykręcaj :P Trzeba mu widać dopasować połówkę ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #725 dnia: Luty 17, 2014, 19:08:31 pm »
Widziałam już czarne kserówki na wątku wirtualnych adopcji i jakoś nie wyglądają mi na typowe hodowlańce, może to mieszanki? :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #726 dnia: Luty 17, 2014, 19:19:08 pm »
Polecam hodowlańce do adopcji - mój Niuniek to prawie 5 kg króla do miziania, każda okazja jest dobra żeby podstawić pyszczek :) i  powinny mieć wolny wybieg

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #727 dnia: Luty 17, 2014, 21:06:17 pm »
Widziałam już czarne kserówki na wątku wirtualnych adopcji
Dobrze powiedziane- kserówki .. mam wrażenie, że Bośnia nas wkręca i to jest 1 i ten sam królik z 6 osobowościami :mhihi bo wyglądają IDENTYK, więc jak je rozróżnić??

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #728 dnia: Luty 17, 2014, 21:06:51 pm »
Na pewno Was kiedyś odwiedzę, oczywiście za uprzednim zapowiedzeniem się :)

Niestety Niutosław to trudny przypadek - skrajny narcyz i egocentryk, kocha tylko siebie. Próbowałam go wyswatać z Honką od Sicci, niestety zero reakcji, w ogóle jakiegokolwiek zainteresowania :oh: No to myślę sobie - gej jak nic, więc z Marjankiem, jak był u Sicci, próbowałam go poznać - tu też zero reakcji :oh: Ech, utrapienie samo z tymi dziećmi :DD
bo Niutek czeka na słowiankę małopolankę :D

bo takich dziewczyn jak u nas nie ma nikt inny ;)
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #729 dnia: Luty 17, 2014, 21:15:46 pm »
Widziałam już czarne kserówki na wątku wirtualnych adopcji
Dobrze powiedziane- kserówki .. mam wrażenie, że Bośnia nas wkręca i to jest 1 i ten sam królik z 6 osobowościami :mhihi bo wyglądają IDENTYK, więc jak je rozróżnić??


Kokardki na uszach lub ogonach powiązać :hmmm

Na pewno Was kiedyś odwiedzę, oczywiście za uprzednim zapowiedzeniem się :)

Niestety Niutosław to trudny przypadek - skrajny narcyz i egocentryk, kocha tylko siebie. Próbowałam go wyswatać z Honką od Sicci, niestety zero reakcji, w ogóle jakiegokolwiek zainteresowania :oh: No to myślę sobie - gej jak nic, więc z Marjankiem, jak był u Sicci, próbowałam go poznać - tu też zero reakcji :oh: Ech, utrapienie samo z tymi dziećmi :DD
bo Niutek czeka na słowiankę małopolankę :D

bo takich dziewczyn jak u nas nie ma nikt inny ;)

Coś może być na rzeczy :DD

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #730 dnia: Luty 17, 2014, 21:26:38 pm »
no jedną tam taka pikną mieli- Lenka ech jaka ona wspaniała....
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #731 dnia: Luty 18, 2014, 09:30:10 am »
Noooo.. Lenka najwspanialsza.. chyba mi serce pęknie jak pojedzie do DS.. nie żebym się nie cieszyła, bo się cieszę bardzo, bo wiem, że DS będzie ją kochał, bo nie da się jej nie kochać, ale jak pomyślę, że już jej nigdy nie zobaczę.. :placze

Liczę, że jednak jej nowy DS pojawi się na forum i założy Lenkowy wątek! :blaga:
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #732 dnia: Luty 18, 2014, 10:39:25 am »
Miejmy nadzieję, że DS Lenki się zarejestruje na forum, bo ja też chciałabym śledzić losy prześlicznej puchatej burmuszki :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #733 dnia: Luty 18, 2014, 22:48:55 pm »
po dzisiejszym dyżurze stwierdzam że baaardzo potrzebne są domy tymczasowe  :>

dzięki pomocy udało nam się sprawnie ogarnąć całe 16 szt uszów..ale nie było czasu na głaskanie wszystkich nad czym bardzo ubolewam :(
udało mi się tylko wygłaskać Ritę, i Giuliettę i Vegę, pan worrek męczył Maciusia (ależ z niego słodki asystent-chłopaki razem montowały listwę przypodłogową)
no i Dandelion też załapał się na miziańce od sombr  :diabelek dziewczyny bardzo nam dziś pomogły za co bardzo dziękuję :bukiet

niestety skrócił się też znacznie czas biegania...jedyny wybiegany uszak to Maciek- miał swoje osobne pomieszczenie przez cały czas pobytu worrków w Uszatej :D

jedzonko na jutro jest (duży pęk pietruchy, kapusta pekińska, liście sałatu rzymskiej, seler naciowy, marchew i korzeń pietruszki, papryka)

donieśliśmy worrki na śmieci, i tu kolejny raz prośba: jeśli kupujecie worrki na śmieci zwróćcie uwagę żeby były grube, bo niestety te które były w UP bardzo łaatwo pękają, i zamiast jednego trzeba użyć 3-4 (wkładając jeden do drugiego) żeby wynieść cięższe śmieci...

został 1 worrek do odkurzacza - trzeba będzie dokupić

czarne stwory bardzo są urocze, dziewczynki są odważniejsze i dzisiaj zamiast sadzić boby gdzie popadnie przepięknie brykały (niestety nie starczyło nam czasu na nakręcenie filmiku)
czarne chłopaki za to zabobczyły uszatą przystań na amen :) bardzo potrzebujemy WO dla nich żeby pozbawić ich klejnotów i okiełznać ich nadmierną aktywność w tym zakresie ;)

 Ritce troszkę łzawi lewe oczko, a Dandelion miał troszkę rozdeptanych miękkich kup...

poza tym wszystko wydawało się być w porządku..

aha..być może warto rozważyć podział na sprzątanie klatek...rano  kilka i wieczorem reszta...
można by było pisać taką informację na tablicy żęby było wiadomo które klatki zostały porządnie ogarnięte rano, a popołudniowy dyżur ogarniałby pozostałe no i ewentualny armageddon w tych już posprzątanych ;)
dla jednej osoby do ogarnięcia tyle (ze sprzątaniem) to już może być zbyt dużo :bunny:
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #734 dnia: Luty 18, 2014, 23:27:02 pm »
Elizka jest po sterylizacji, wszystko poszło okej i panienka czuje się dobrze. Jutro wróci do Uszatej. Z całej czarnej bandy wydaje mi się najspokojniejsza, taka kochana - w sumie nie wiem czemu, może dlatego, że się do mnie przytula bez gadania :)

W piątek jestem umówiona z państwem, którzy chcą adoptować Ptysię, jutro z paniami od Dandeliona, zgłosiła się też pani wstępnie zainteresowana opieką nad Maciusiem. Zapowiada się pracowity czas :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #735 dnia: Luty 18, 2014, 23:31:17 pm »
W piątek jestem umówiona z państwem, którzy chcą adoptować Ptysię, jutro z paniami od Dandeliona, zgłosiła się też pani wstępnie zainteresowana opieką nad Maciusiem. Zapowiada się pracowity czas
:bunny: :bunny: :bunny: komentarz jest zbędny :D :D :D

Offline Sylwia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1114
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #736 dnia: Luty 19, 2014, 08:58:37 am »
Trzymamy kciuki.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #737 dnia: Luty 19, 2014, 10:32:10 am »
W piątek jestem umówiona z państwem, którzy chcą adoptować Ptysię, jutro z paniami od Dandeliona, zgłosiła się też pani wstępnie zainteresowana opieką nad Maciusiem. Zapowiada się pracowity czas
Oby to wszystko wypaliło! :D
Tłoczno się u Was zrobiło dzięki czarnuszkom ;-)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #738 dnia: Luty 19, 2014, 13:22:24 pm »
Powtórzę to co w wątku dyżurowym

Kochani po dzisiejszym dyżurze powiem, że popieram propozycję Ani Worrkowej o podziale sprzątania na rano i wieczór. Ciężko jest ogarnąć całe towarzystwo i pozwolić, żeby się wybiegało przy takiej ilości klatek i jednej osobie kwasny o czasie na głaski i socjalizację nie wspomnę kwasny
Dopóki w Uszatej jest FULL podzielmy połowa klatek do sprzątania rano a połowa wieczór, na obu dyżurach oczywiście karmimy i poimy uszaczki usmiech2
Co WY na to?

Info z dzisiaj: siuśki i boby u wszystkich w porządku, hodowlane chłopaki ładnie kuwetują, w przeciwieństwie do panienek, podkłady były zlane na amen…Ale za to u Kitki tylko jeden maleńki SIUR był poza kuwetą  balet
Gulietta natomiast zabawiała się w Bambi i wykopała CAŁĄ zawartośc kuwety - pewnie trzeba dać jej większą kuwetę, natomiast odpowiedniej nie znalazłam. Izka masz coś jeszcze w zapasie poza Uszatą, czy dokupić kuwetę dla Dżulki?
Warzyw korzeniowych jest sporo, wystarczy na kilka dni, ale można przynieść coś zielonego (brokuł, pekinka, sałata). Kończą się rękawiczki jednorazowe i płyn do naczyń.
A i jutro zostawię w Uszatej mini apteczkę, bo coś mi się wydaje, że się przyda nie raz :mihihi Dzisiaj poznałam ostrość pazurków Malinki icon_curve ałć.. na szczęście Karolina poratowała mnie plastrem bukiet:

A hodowlańce są CUDNE  :D Sprężynka dała się pogłaskać, a Brad Pitt…no coż…. :heart  :heart  :heart
Ritulka jest coraz kochańsza i strasznie mi jej żal, że siedzi w tej klatce w Uszatej  :buu

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #739 dnia: Luty 19, 2014, 19:58:34 pm »
aha..być może warto rozważyć podział na sprzątanie klatek...rano  kilka i wieczorem reszta...
można by było pisać taką informację na tablicy żęby było wiadomo które klatki zostały porządnie ogarnięte rano, a popołudniowy dyżur ogarniałby pozostałe no i ewentualny armageddon w tych już posprzątanych oczko
dla jednej osoby do ogarnięcia tyle (ze sprzątaniem) to już może być zbyt dużo bunny
Też to miałam proponować po poniedziałkowym poranku,a le nie chciałam wyjść na mięczaka :hahaha trzeba będzie jakieś kartki zainstalować które klatki się wysprzątało, a które do zrobienia na następnym dyżurze. Chociaż pewnie hodowlanym panienkom tak czy siak trzeba będzie 2 razy dziennie ogarniać, bo zalewają dziewczyny wszystko konkretnie :P
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html