Autor Wątek: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...  (Przeczytany 1004206 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #260 dnia: Grudzień 02, 2013, 17:38:39 pm »
Dzisiejszy poranek w Uszatej był wręcz sielankowy.. słuchajcie żaden królik na wybiegu się nie zlał.. a biegały wszystkie po kolei! Więc z podłogi musiałam tylko zmieść bobki, no szok po prostu :P

Leonsjo jest wzorowym królikiem, absolutnie wszyściutko ląduje w kuwetce! Reszta w sumie też nieźle sobie radzi.. żadne siuśki nie wylądowały poza kuwetą, u niektórych (no dobra u większości, ale jakby co, to nie mówiłam tego:P) tylko boby się turlały po klatce, ale tragedii nie było :P

Rita mnie dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczyła. Albo trafiłam na jej dobry humor, albo powolutku robi postępy i wie, że ręka nie jest taka straszna.. Obródkowała mi palec, dała się delikatnie pomiziać po główce, a jak ją ściągnęłam na podłogę żeby posprzątać klatkę, to usiadła obok mnie i patrzyła co ciekawego robię :)

Yeti miała megaśny apetyt! Zjadła 2 miski "sałatki warzywnej" i duuużo cuni. Łaziła za mną jak piesek, żeby ją tylko głaskać. Strasznie to jest rozczulające, a jednocześnie okropnie smutne, że nie ma ręki do głaskania i serca, które ją kocha..
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 02, 2013, 18:23:30 pm »
Dzisiejszy poranek w Uszatej był wręcz sielankowy.. słuchajcie żaden królik na wybiegu się nie zlał..
Osobliwa, a jednak prawdziwa definicja sielanki :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 02, 2013, 18:37:44 pm »
I po co ja tu wchodziłam... zobaczyłam Yeti
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #263 dnia: Grudzień 02, 2013, 21:52:22 pm »
Dziś do Uszatej Przystani przyjechał bezimienny zajączek.


Zajączek urósł za duży i został oddany do stajni. Zimy w stajni mógłby nie przeżyć - jego losem zainteresowała się Karolina, która wraz z mamą przywiozła go dzisiaj wieczorem do Uszatej. Zajączek to pełnojajeczny samczyk, na razie wystraszony, jest na suszkach i sianie. W szyję postanowił mnie ugryźć od razu, pewnie w podzięce za obcięcie przydługawych pazurków ;)

Szuka domku tymczasowego albo takiego już na stałe, a także wirtualnego opiekuna, który zechciałby nadać mu ładne imię :)

Zajączek jest już na stronie adopcyjnej w woj. małopolskim :)

Zapraszam serdecznie do kontaktu w sprawie uszatego.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #264 dnia: Grudzień 02, 2013, 22:03:36 pm »
Jakiś taki reksiczkowaty czy ja już reksy wszędzie widzę?
A w szyję to takie miłosne ukąszenie było, Bośniu, nie znasz się :mhihi
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 02, 2013, 22:26:45 pm »
:mhihi kicówa Bosnia tez tak z milosci :hahaha
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #266 dnia: Grudzień 02, 2013, 23:15:27 pm »
nie nie jest reksiczkowaty, bardziej wygląda jak mały zajączek :P MAŁY, naprawdę nie ogarniam jak powodem jego oddania był fakt, że jest za duży :oh po za tym chłopczyk taki jakiś przestraszony, zakurkował się w sianie i oglądał świat z tej perspektywy. Ale wierzę że się rozkręci, Uszata Przystań da radę :)

na wieczornym dyżurze wszystko oki, zostawiłam ciut żwiru, który przyniosłam coby poratować sytuację.
Infiniti bezczelnie ujeżdżała Giuliette...:/ sterylizacja obu panien pilnie wskazana...
Yeti ku wielkiej mej radości nabobczyła super porządnie! cała masa kupek które wreszcie wyglądały jak królicze, a nie jakieś mysie wypocinki. Apetyt tak samo jak rano elegancki!
Filip mało Filipowaty, prawie wogóle nie tupał! :) za to próbował przez kratki zaprzyjaźnić się z Leną moją najulubieńszą ulubienicą  :heart
Vega i Koala dzisiaj miały humor tulająco miziaty, wylizywały sobie oczka i zgodnie spędzały czas na wybiegu
puchacz z izolatki jak zawsze uprzywilejowana, biegała prawie tyle co nieizolatkowi razem wzięci  :nie_wiem
Rita dobry humor zużyła rano, bo teraz była naburmuszona i markotna.

Jedzonko jeszcze jest, ale jak zwykle zielenina mile widziana. :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #267 dnia: Grudzień 02, 2013, 23:45:05 pm »
Ciekawe co by te osoby powiedzialy gdyby lottie Oskara poznaly :D nie dosc ze 3kg baraninki to jeszcze maaasa futra
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #268 dnia: Grudzień 03, 2013, 08:48:30 am »
A co z tym żwirem, brakuje? Kurka Luskar jest chyba do 16 więc nie zdążę kupić :/

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #269 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:05:22 am »
naprawdę nie ogarniam jak powodem jego oddania był fakt, że jest za duży
No co, pewnie miał dożywotnio 300g ważyć ;-)
Śliczny jest, mam nadzieję, że się rozkręci :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #270 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:15:17 am »
A co z tym żwirem, brakuje?
Żwir zamówiony i zapłacony, ale pan miał lekką obsuwę w zeszłym tygodniu. Dzisiaj go (żwir, nie pana) dostarczę do UP.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #271 dnia: Grudzień 03, 2013, 11:09:39 am »

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #272 dnia: Grudzień 03, 2013, 13:17:33 pm »
No naprawdę wieeelkie bydle z zajączka, pewnie z 1,5kg waży :oh: Jest uroczy, ma bardzo mięciutkie i delikatne futerko.. taaakkk, dał się pogłaskać :zakochany: nie chciał wyjść z klatki,więc musiałam ogarnąć jak siedział w środku, troszkę na mnie burczał jak mu zmiotką pod nosem machałam, ale nie poczułam mocy jego szczęki na sobie :) wydaje mi się, że szybko się chłopak rozkręci, bo nie jest raczej przestraszony na widok ręki, tylko chyba po prostu taki troszkę nieśmiały narazie. Widać, że chłopak ma swoje zdanie.. miskę z suszkami w złe miejsce dałam, to od razu przemeblował po swojemu :P właśnie.. przyniosłam trochę suszek, głównie dla niego, żeby miał co jeść dopóki jest tylko na sianie i suszkach.

Yeti nareszcie zaczyna robić boby porządnej wielkości! Ale koniecznie trzeba ją czesać, albo delikatnie oskubać, jeśli ktoś się w tym "specjalizuje" bo tak z niej wyłazi futro, że łojesu, a z jej szczęściem, to nam się zatka dziewczyna (tfu tfu!) zapomniałam jej dać suszek, ale zjadła dużo granulatu i miche "sałatki" koperkowo-pietruszkowo-brokułowej, a dokładkę dostała przed wyjściem, więc głodna na pewno nie będzie.

Koala jakaś smutna siedzi, nawet nie chciała wyjść z klatki. Brzuszek macałam i był ok, jedzenie jak wstawiłam, to od razu się dobrała do niego.. ale taka jakaś nie Koalowa jest..

« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 13:40:01 pm wysłana przez LejdiKejt »
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 03, 2013, 18:09:01 pm »
serdecznie zapraszamy na giełdę świąteczną :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16567.0.html
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #274 dnia: Grudzień 04, 2013, 14:10:52 pm »
Mam dla Was kilka zdjęć z porannego dyżuru :) udało mi się chyba wszystko ogarnąć, nawet podłogę w miare porządnie zmyłam :P Lenka się znowu trochę oskubała, poza tym u wszystkich wszystko w najlepszym porządku. Jako że żwirek nie dojechał podczas mojej wizyty w Uszatej, to wieczorny dyżurny koniecznie musi żwirek wymienić we wszystkich kuwetach :blaga:



Na pierwszy ogień piękny kawaler Leoś, wzorowy kuwetkowicz. Ma też idealną figurę, zalotne spojrzenie i duuuużo energii! W klatce siedzi smutny, ale na wybiegu od razu się rozkręca i biega jak torpeda!

haaaaalo! czy ktoś mnie stąd w końcu wypuści?!


no.. to ja idę biegać, a ty w międzyczasie ogarnij moje lokum :P


łojesu ile tu cudzych bobów!


moje to! moje! hyhyhy ale się Filip wkurzy..


(15 minut później..) nie mam już na nic siły, idę spać.




Teraz czas na moją miłość.. królicza miss świata - Lenka, która jeszcze musi ogarnąć kilka rzeczy w kwestii kuwetkowania, ale turlające się po klatce boby można jej wybaczyć.. wystarczy na nią spojrzeć.. podobnie jak Leoś, bardzo ożywia się na wybiegu i biega jak szalona.

kooochaaasz mnie?


moje krzesło!


dobra, nie narzekaj już, pomogę ci sprzątać..


po bieganiu - czas na relax!




Yeti - jej ulubionym zajęciem jest bycie mizianą. I kropka. Ostatnio lubi też sobie porządnie zjeść :mhihi

miziaaaj!


no miziaj! przecież nie mówiłam, że masz przestać :P




Zajączek.. nadal trochę nieśmiały, ale mam wrażenie, że jak się rozkręci, to będzie niezłe ziółko z niego :mhihi tak na pierwszy rzut oka jest raczej łagodny, nie denerwuje go zamiatanie klatki czy zabieranie/wkładanie misek

trochę się wstydzę...


...ale jeszcze wam wszystkim pokażę jaki jestem fajny :icon_mrgreen

 

Na koniec pojedyncze zdjęcia reszty załogi.. nie całej, bo przecież niektórzy nie mają czasu na jakieś gÓpie pozowanie :P

Rita


Goldi


Infinity



Koali wraca chyba powoli dobry humor, nie jest już taka osowiała, kręci się po klatce, biega na wybiegu, nawet oczka ma takie weselsze :) jak jej dałam suszki w misce, to stwierdziła, że lepiej będzie jej się jadło z podłogi i wywaliła miskę :P


edit: zaczęłam się teraz zastanawiać czy na pewno wstawiłam Leośkowi miskę z wodą :hmmm na pewno umyłam miskę i nalałam świeżą wodę, tylko nie mogę sobie przypomnieć, czy wstawiłam do klatki, czy położyłam obok :nie_powiem
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 14:49:47 pm wysłana przez LejdiKejt »
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #275 dnia: Grudzień 04, 2013, 14:45:39 pm »
Leoś z fotką "uojesuuuu" :hahaha :rotfl2 :rotfl2 :rotfl2

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #276 dnia: Grudzień 04, 2013, 15:37:03 pm »
Słodziaki uszaki z naszej przystani baaaardzo proszą wszystkich o wsparcie. Potrzeby rosną, wiec zapraszamy wszystkich do udziału w giełdzie świątecznej, z której dochód przeznaczony będzie na wlasnie na utrzymanie rezydentów Uszatej Przystani http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16567.0.html

Offline halciion

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #277 dnia: Grudzień 05, 2013, 18:30:11 pm »
Zajączek zdecydowanie się rozkręca - dzisiaj nie tylko pokicał, ale obwąchiwał się z piękną puchulą Ptysią (kiedy wdrapała się na jego klatkę) i domagał się głaskania - sam przymilał się do mojej dłoni. Martwi mnie Koala, która była osowiała - nie chciała wyjść, dopiero po jakimś czasie udało mi się ją przekonać do małej przebieżki. Giulietta mnie wyraźnie nie lubi, posprzątanie i wymiana wody były okupione długimi negocjacjami. Nie wiem, czy ona po prostu taka jest, czy akurat ja nie przypadłam jej do gustu. Rita ma nowy zwyczaj - obgryza kuwetkę i próbuje ją przewrócić, ale chyba jest trochę mniej bojowa. U Yeti za to urodzaj bobków, tylko apetyt trochę mniejszy niż zwykle.

Offline halciion

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #278 dnia: Grudzień 05, 2013, 18:31:59 pm »
Aha - Filip ma rosnącą potrzebę wolności, próbuje wyważyć drzwiczki od swojej klatki i raz udało mu się to zrobić do połowy (odblokował jedną klamerkę), więc musimy mieć go na oku :)

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #279 dnia: Grudzień 05, 2013, 18:47:30 pm »
Halciion nie pisz post pod postem , użyj ,, modyfikuj '' :)

Wirtualny opiekun