Autor Wątek: nie rozmnazaj  (Przeczytany 34446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 30, 2009, 17:43:07 pm »
Wreszcie.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 30, 2009, 17:43:52 pm »
jak najbardziej do skasowania , jeszcze się tu namnoży przez to takich osób jak sonica czy olaolaola , a wtedy to wy było ...  :oh:
Ja to już bym do końca chyba  :crazy:

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 30, 2009, 18:09:55 pm »
jestem całkowicie za banami i zablokowaniem tych tematów które założyła!
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

nuka

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 30, 2009, 19:46:36 pm »
brawo kucharz, nareszcie męska decyzja!

ola84

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 30, 2009, 22:50:39 pm »
caly problem polega na tym ze pojawiaja sie tu osoby ktore nie powinny.pisza jakies pierdoly celowo urzadzaja sobie zarty i maja z tego niezly ubaw.a mnie tez sie podnosi cisnienie jak to czytam. :bejzbol .zablokowac!!! bedzie swiety spokoj!

Aneczka

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 31, 2009, 09:30:10 am »
:brawo:

Andzia;)

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 01, 2009, 08:27:40 am »
ja nie moge nie bylo mnie 3 dni a tu takie rzeczy sie dzieja ja nie powiem jak bylam w jej wieku to tez chcialam hodowac bo myslalam ze to jest dla nich dobre na szczescie mama mi powiedziala ze tak nie mozna ,mama pozwolila mi trzymac duzo zwierzat i tak jest do dzis chociaz ja i moj chlopak mieszkamy razem pietro wyzej:) to mamie nasze zwierzaki nie przeszkadzaja bo sa szczesliwe jestem wdzieczna mamie ze juz od kupienia mi pierwszego zwierzaka wytlumaczyla mi co jest dobre a co zle.

olaolaola

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 01, 2009, 15:29:06 pm »
Przeczytałam chyba z 10 stron

Nikki_

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 08, 2009, 18:07:33 pm »
Mój królik dzisiaj bardzo dziwnie się zachowuje :( W klatce ma włożone sianko i trocinę,zrobił z tego gniazdo a na dodatek powyrywała z siebie trochę sierści kopie w kladkę ,jest bardzo wściekła  :wow .To trochę dziwne w końcu ona ma pół roku zaadoptowałam ją ze sklepu zoologicznego ktos ja oddał ponieważ jechał na wakacje i niemiał co z nią zrobić Sindi była bardzo miła a dziś?Pani ze sklepu zoologicznego powiedziała mi że ona ma pół roku i nigdy nie miała kontaktu z królikami ja już niewiem moze ona mnie oszukała?Moze ona była juz w ciąży mam ją ok.3 tygodni.Co mam zrobić? :(  :(  :(

Aneczka

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 08, 2009, 18:21:32 pm »
niewysterylizowane królice miewają  ruje i ciąże urojone, Twoja, prawdopodobnie, właśnie przez to przechodzi. Jest teraz nabuzowana, szaleją jej hormony, stąd zmiany w zachowaniu. Daj jej spokój, pozwól zrobic gniazdo, nie zabieraj jej go, zeby dodatkowo jej nei stresować.  Samo przejdzie.

olenka8

  • Gość
nie rozmnazaj
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 01, 2009, 18:53:52 pm »
Obejrzałam filmik - po prostu wzruszający... Płakałam przy nim jak bóbr. Zrobiło mi się okropnie żal tych bezbronnych zwierzątek  :(  i postanowiłam wziąć ze schroniska jednego pieska. Na królika czwartego raczej rodzice się nie zgodzą...

Offline Ladwent

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • I'm not beauty queen . I m just beauty for me<3
Odp: nie rozmnazaj
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 25, 2010, 14:29:18 pm »
Ja nie chce żeby mój króliczek miał dzieci
Dlaczego nie kochasz życia takim jakie jest , tylko nie nawidzisz za to że nie jest takie jakie chciałbyś żeby było.