Autor Wątek: Kopanie w klatce, gryzienie prętów i inne... NOCĄ!!  (Przeczytany 2742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Kopanie w klatce, gryzienie prętów i inne... NOCĄ!!
« dnia: Październik 07, 2013, 11:35:26 am »
Kochani,

Przed sterylizacją problem pojawiał się niebywale rzadko. Po sterylizacji jakiś czas (nie wiem czy to jest powodem, czy nie) Pysia zachowuje się nieobliuczalnie:) W godzinach 3-4 nad ranem gryzie pręty, tupie, kopie w klatce (jest zamykana w 120 cm klatce tylko na czas naszego snu, ok. 8-9 godzin, a tak to biega nawet pod naszą nieobecność). Dajemy jej wóczas coś do zjedzenia, ale za godzinę dalej jest to samo. Gryzie a później patrzy na nas jak leżymy. Jak ją wypuszczamy to biega i tupie i też nie możemy spać. Jeśli o mnie chodzi to jakoś przeżyję, ale wynajmujemy mieszkanie i nie chcemy, aby budziła współlokatora, co się zdarza niestety:(
Nakrywanie kocem i ręcznikami klaty nic nie daje, duża ilość sianka też nic nie pomaga. Nie wiemy co mamy robić.... prosimy o pomoc!

Pozdrawiam:)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Kopanie w klatce, gryzienie prętów i inne... NOCĄ!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2013, 12:16:45 pm »
Ten temat był już poruszany kilka razy między innymi tutaj http://forum.kroliki.net/index.php/topic,11580.0.html

Na przyszłość prośba o korzystanie z wyszukiwarki i niepowielanie tematów. Pod założonym wcześniej wątkiem można zadać swoje pytanie.

Offline Alma

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kopanie w klatce, gryzienie prętów i inne... NOCĄ!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2013, 21:52:05 pm »
Wątek zamykam proszę korzystać z powyższego linka
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 21:55:07 pm wysłana przez Alma »