Autor Wątek: Pytanie dotyczące pomocy w azylu w Toruniu  (Przeczytany 3499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alma

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Płeć: Kobieta
Pytanie dotyczące pomocy w azylu w Toruniu
« dnia: Wrzesień 22, 2013, 16:19:46 pm »
Mam nadzieję, że to dobry dział (nie byłam pewna czy tu czy w spotkania jak coś to proszę przenieść) . Często bywam w Toruniu, gdyż mój chłopak tam pracuje. Czasem się zdarza, że czekam na niego z 6-7h w aucie. I po co? Mogłabym pomóc Wam w tym czasie w azylu. Tylko nie wiem czy mi wolno. Pomogłabym Wam przy królikach, kupiłabym dla nich (od cioci Almy jedzonko (na mój koszt)- cuni complete albo jakieś suszki), chciałabym zobaczyć tez jak wygląda praca wolontariusza, jednak nie wiem czy mogłabym, gdyż poniekąd będę obcą osobą bez oficjalnego wolontariatu. Czy byłaby taka możliwość, żebym mogła do was wpaść któregoś razu, pomóc wam w czyszczeniu klatek, pomiziałabym grubaski  :bunny: Tak to się nudzę w aucie a tak chociaż 2 para rąk może się przydać :D    
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2013, 16:38:32 pm wysłana przez Alma »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Pytanie dotyczące pomocy w azylu w Toruniu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2013, 20:36:19 pm »
Almo, nie wiem, czy ktoś z Torunia przeczyta ten wątek, może lepiej napisz od razu PW do Oli_19 albo madzi85? Myślę, że w Azylu każda pomoc się przyda, kwestia dopięcia szczegółów :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Alma

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie dotyczące pomocy w azylu w Toruniu
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2013, 21:05:31 pm »
Tak, skontaktowała się ze mną już osoba, która zaprowadziła mnie na stronę azylu i napisałam im już bezpośrednio. Dziękuję :*

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie dotyczące pomocy w azylu w Toruniu
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2013, 10:11:09 am »
W azylu każda para rąk do pomocy jest mile widziana. Nie trzeba być oficjalnym wolontariuszem i miec podpisanej umowy, aby pomagać w funacji :)

Offline Alma

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 264
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie dotyczące pomocy w azylu w Toruniu
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2013, 16:21:45 pm »
Umówiłam się już z Olą. W piątek będę w Azylu   :bunny: