Autor Wątek: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!  (Przeczytany 163779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #480 dnia: Kwiecień 16, 2014, 20:57:24 pm »
Ale mnie dawno nie było :( wybaczcie, ostatnio mam 0 czasu, ale kilka rzeczy zrobiłam dzisiaj. Może się komuś coś spodoba. Nie są zakończone, już nie zdążę , ale jak ktoś coś wybierze to oczywiście skończę ;) polecam :)

1. Agat fuksja, jadeit lawendowy

2. Jadeit miętowy, miks kamieni (turkus, koral, jadeit) - będzie zawieszony na rzemyku czarnym, jadeit żółty trawiony

3. Jadeity, opale, kwarc

4. NOWOŚCI ! bransoletki na gumce z zawieszką, cena 15 zł




Zapraszam.

Poniżej kolczyki - biżuteria sztuczna 1 zł para


Kolczyki nie są robione przeze mnie, ale może komuś? 1 zł dwie pary


Polecam i zapraszam :)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #481 dnia: Kwiecień 17, 2014, 19:37:51 pm »
O, Hanutko, jak fajnie, że wróciłaś! :) Bardzo mi się podobają bransoletki na gumce z zawieszkami, byłabym chętna na dwie sztuki. Te na fotkach są śliczne, tylko że to zupełnie nie moje kolory... Ta pierwsza od góry jest szaro-błękitnawa, dobrze widzę? Wiem, że nie masz za bardzo czasu, ale mi się nie spieszy:)

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #482 dnia: Kwiecień 18, 2014, 08:21:50 am »
Cieszę się, że coś Ci się spodobało :) te zdjęcia strasznie beznadziejne są! nie wiem dlaczego tak wyszły. Wyślę Ci na maila porządniejsze zdjęcie to zobaczysz. Daj znać jakie kolory i jakie zawieszki mogłyby być to przejrzę to co mam i zrobię może nawet przez Święta, ale nie obiecuje :(
Opis dokładniejszy ;)
Z drzewkiem ciemny brąz - takie mleczne jakby
Jadeit miętowy i raczej granat - nie szary to ta z żabką na liściu
ze słonikiem - agat fuksja
z sówką - hematyt (szaro-czarny kamień)
motylek - jadeit lawenda + jaspis cesarski fioletowy).
wstawię może lepsze zdjęcie, tylko tutaj (w pracy) nie mam dostępu do imageshack itp.

A jednak się udało :) hmm nie wiem czy lepiej...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2014, 09:31:22 am wysłana przez Hanuta »

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #483 dnia: Kwiecień 18, 2014, 17:07:52 pm »
Podoba mi się ta miętowa:) Mogę ją wstępnie zarezerwować? A kolory jakie mnie interesują, to niebieski, zielony, beżowy, kremowy, jasny brąz (taki bardziej rudy:), biały (np. opal), granatowy (noc kairu?). Jak coś znajdziesz, to daj proszę znać, na 100% wezmę dwie, ale nie wykluczam trzeciej :)

Powiem ci Hanutko, że już od jakiegoś czasu chodzą za mną takie bransoletki, po prostu czytasz w moich myślach :)

Zajrzę po świętach, jak ci się uda coś zrobić to super, a jak nie, to poczekam :bunny:

Offline ellessa

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #484 dnia: Kwiecień 19, 2014, 21:46:35 pm »
A jaką średnicę mają Twoje bransoletki? ;)

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #485 dnia: Kwiecień 20, 2014, 14:45:27 pm »
A jaką chcesz? przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale coś mam problem z logowaniem tutaj...ja mam w obwodzie nadgarstka 16 cm i zazwyczaj normalne bransoletki robię na 19cm a takie na gumce mniejsze, ale jak podasz swoje wymiary to spokojnie taką zrobię/przerobię.
Postaram się też uaktualnić co nadal dostępne.

Offline ellessa

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #486 dnia: Kwiecień 20, 2014, 18:47:06 pm »
Odezwę się w tej sprawie na PW. Jeśli nie dostaniesz ode mnie wiadomości do końca tygodnia - przypomnij mi proszę :)

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #487 dnia: Kwiecień 20, 2014, 19:44:06 pm »
ok :)
 :megafon :megafon Uwaga  :megafon :megafon wielka aktualizacja :)

Zapraszam do zakupu.

Kolczyki w dalszym ciągu 6 zł para :) przesyłka 7 zł bez względu na ilość zakupionej biżuterii.


I. Naszyjniki sznurek ceny od 18 - 25 zł
1.
2.

II. Bransoletki sznurek, 6 - 12 zł
1.
2.

III.  Komplety, cena od 8 - 12 zł
1.
2.

IV. Wisiory, zawieszki, ceny od 4 do 8 zł
1.
2.

V. Naszyjniki, ceny od 12 - 25 zł
1. Pomarańcze :)

2. brązy, beże, zółcie

3. jesienne liście

4. róże pastelowe

5. fiolety i kolory

6. niebiańskie

7. turkus, mięta

8.noc kairu

9. biało-czarne

10. czerwone korale

11. czerwień i biel

12. zielono mi :)


VI. kolczyki
1.
 
2.

3.
 
4.

5.
 
6.
 
7.
 
8.
 
9.
 
10.
 
11.
 

Wszystko dostępne od zaraz :) polecam zwłaszcza na prezent (dzień Matki tuż tuż ;) ) zapraszam !

Offline katzarzyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Kobieta
    • Przybytek by Kasia Przybyło
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #488 dnia: Kwiecień 20, 2014, 20:20:23 pm »
Hanutko, a masz kamienie, które się nie błyszczą? Kuleczki z lekko chropowatą powierzchnią nietransparentne?

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #489 dnia: Kwiecień 21, 2014, 11:28:22 am »
Kasiu z nieświecących z chropowatą powierzchnią to jedynie lawa. Czarną mam, inne kolory mogę ew. świągnąć. Poza tym to brązowy agat antyczny jest lekko chropowaty, nieprzeźroczysty i nie świeci się, ale też już go nie mam. Reszta raczej niestety gładko oszlifowana. A chodzi CI o jakiś kolor, jaką ilość? Poszukam może. A skoro już pytasz mnie to i ja zapytam czy ściągnęłaś może drewienka dla mnie?:)

Offline katzarzyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Kobieta
    • Przybytek by Kasia Przybyło
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #490 dnia: Kwiecień 21, 2014, 19:25:38 pm »
Chciałabym 3 bransoletki różową, miętową i kremową z takich kamieni:
http://www.pasart.pl/kishka-turkus-syntetyczny-10mm-10-sztuk,p,360768.html#.U1VTP1cRauI
http://www.pasart.pl/kishka-turkus-syntetyczny-10mm-10-sztuk,p,360759.html#.U1VTnlcRauJ
http://www.pasart.pl/kishka-turkus-syntetyczny-10mm-fasetowany-10-sztuk,p,360729.html#.U1VUAlcRauI tylko nie fasetowany, ale gładkie kulki.
bez żadnych zamieszek, chyba że znajdziesz srebrne piórka o wielkości 1cm lub mniejsze :)

Ile by mnie to kosztowało i czy dałabyś radę takie zrobić?

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #491 dnia: Kwiecień 21, 2014, 21:10:08 pm »
Pewnie, że się da :) poprzeglądam rzeczy tej kobitki na pasart i ściągnę Ci te kamienie. Co do ceny dogadamy się jeszcze. Jutro Ci napiszę, bo muszę przeliczyć ile kamyczków na jedną bransoletkę itp. pozdrawiam :)

Offline katzarzyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Kobieta
    • Przybytek by Kasia Przybyło
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #492 dnia: Kwiecień 21, 2014, 21:20:23 pm »
potrzebujesz np obwód nadgarstka? Bo ja mam w sumie małe łapy... ;) Mnie jest obojętne skąd ściągniesz podesłałam linki żeby było zdjęcie z kolorami jakie bym chciała, nie chciałabym naciągać Cię na koszty, też mogę spokojnie czekać, bo nie spieszy mi się na jakąś okazję...

p.s. drewienka mam nadzieję dojdą teraz po świętach.

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #493 dnia: Kwiecień 21, 2014, 21:29:32 pm »
KIedyś mi podawałaś, ale jasne podaj będzie szybciej ;) Co o tych piórek, to może być problem..jak teraz patrzę to tak z 3cm mają normalnie tylko takie znalazłam, ale czy ja wiem? http://allegro.pl/2szt-zawieszka-piorko-pioro-piorka-charms-c150-i4154064600.html. OK, czyli ważne kolory, mniej kamienie? Postaram się takie, ale przeglądnę jeszcze kilka miejsc i wyślę Ci najwyżej linki. Cena to tak jak w wątku zaznaczałam z 15 zł myślę, nie więcej, ew. coś doliczę za przesyłkę, ale dam Ci jeszcze znać.
A i rozumiem takie na gumce, bez przekładek?
ps. to super :) oby dotarły jak najszybciej :)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 21, 2014, 21:43:07 pm »
Jak będziesz zamawiać kremowe kamienie dla katzarzyny, to ja też się piszę na bransoletkę:) na gumce, same kamyczki + zawieszki :)

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #495 dnia: Kwiecień 21, 2014, 21:48:27 pm »
Ok :) postaram się ściągnąć jakieś kremowe. Tam jest tylko fasetka echh, ale coś znajdę. To w takim razie postaram się jutro coś pozamawiać i porobię dla Was i nie tylko w weekend (o ile dotrą), bo niestety w Święta jednak mi się nie udało do tego siąść. Śledźcie wątek - bransoletek będzie więcej ;)

Kasiu jeszcze raz, niestety jak teraz tak analizuje, to na jedną bransoletkę zużyję ok. 20 może więcej kamieni, więc jak będę zamawiać u tej Kishkaa to 6,39 kosztuje 10 szt. Szybko przejrzałam strony, z których zamawiam i nigdzie takich kamieni nie ma, kolory niby są ale zazwyczaj przeźroczyste, a z tego co rozumiem przeźroczystych nie chcesz. Mogę ściągnąć stamtąd, ale co do kremowych nie obiecuje (tam tylko fasetka), a 20 szt kamienia prawie 13 zł i jeszcze przesyłka do tego (nie wiem czy nie będę musiała 3 x 10 zamawiać w razie gdyby brakło... Jeśli zgadzasz się na cenę około 20 zł za jedną to zamawiam i nie ma problemu. Daj znać.

Triss a dla Ciebie ta fasetka ok, czy szukać innych kremowych? Mam białe ew. taki koral biały ładny albo opal przeźroczysty lub/i mleczny
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2014, 22:20:56 pm wysłana przez Hanuta »

Offline katzarzyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Kobieta
    • Przybytek by Kasia Przybyło
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #496 dnia: Kwiecień 22, 2014, 00:55:52 am »
Cena jak najbardziej ok zamawiaj. Mają być na gumce bez przekładek, a o zawieszkach myślałam coś w tym stylu
http://www.pasart.pl/kishka-zawieszka-ozdobna-pozlacana-3-sztuki,p,363705.html#.U1WgolcRauI
tylko srebrne i malutkie, ale widziałam coś takiego tylko na bransoletkach lilou, więc nie kłopocz się i nie szukaj.
Ja tak jak mówiłam mogę poczekać aż sobie zajdziesz gdzie Ci pasuje zamówić. Bardziej chodzi mi o kolory nie kamienie, żeby różowy był na prawdę blady i nieprzeźroczysty, miętowy bardziej zielony niż niebieski, a beżowy dosyć jasny.
Nadgarstek zmierzę jutr to soobie policzysz jak z tą ilością koralików. chciałabym żeby były lekko luźne te bransoletki.

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #497 dnia: Kwiecień 22, 2014, 20:27:56 pm »
Hanutko, dla mnie może być biały koral, nie zamawiaj specjalnie dla jednej mojej bransoletki nowych kamyków:) Do tego bym chciała ze dwie przekładki i jakąś przywieszkę małą. Sama zdecyduj, czy bardziej pasują srebrne czy złote:)
A masz jakieś zielone/beżowe koraliki, coby jeszcze jedną zrobić?

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #498 dnia: Kwiecień 22, 2014, 22:12:22 pm »
co do zielonych mam :) a beżowe próbuje ściągnąć. Zamówiłam kamyczki. Dam znać jak dojdą. Jak do weekendu nie dojdą, to chociaż zrobię kilka z tego co mam.

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #499 dnia: Kwiecień 23, 2014, 21:54:05 pm »
Poniżej kilka nowych bransoletek z kamieni, które mam. Są też komplety. Cena za komplecik 19 zł.

Triss polecam zwłaszcza tą pomarańczowo - rudą ;) pochwaliłam się tym koralem białym, nie mam tyle, żeby starczyło, ale udało się zrobić z opalem. Z nocy kairu też mogę jeszcze zrobić, bo mam w sumie, inne niebieskie też - takie jaśniejsze.
Martwi mnie jednak brak odzewu ze strony osoby, u której zamówiłam dla Kasi i inne jeszcze hmm, coś mi się wydaje, że przed weekendem nie dotrą...
Jak zwykle zdjęcia nie oddają uroku kolorów. Napiszę nazwę kamieni, żeby można było sprawdzić :)

Agat botswana oraz opal zielony


jeszcze raz agat botswana


jeszcze raz agat zielony i turkus afrykański (taki zielono-niebieski)


opal biały/mleczny, onyks, żółta fasetka jadeit


Lepsze może jakościowe zdjęcia tych poprzednich



Zapraszam, polecam :)