Autor Wątek: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)  (Przeczytany 18167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
[SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« dnia: Wrzesień 05, 2013, 14:55:13 pm »
Witam :) I na moją szafę nadszedł czas, wszystko grzecznie w niej leżało i miejsce zajmowało. Właśnie dlatego, że leżało to ubranka na zdjęciach są trochę pogniecione  :icon_redface wybaczcie mi kochane, ale postanowiłam rzeczy te odświeżyć praniem i ewentualnym prasowaniem jeśli ktoś coś kupi, w innym przypadku szkoda wody :P no i czasu brak :/
Zrobiłam małe porządki aby uzyskać więcej miejsca i trochę pieniążków dla mego uszaka, a konkretniej to na furminator i zapas ziółek oraz porządnego sianka (to ze sklepu kolejny raz zawiodło...) na zbliżające się jesień i zimę.
Do zakupionych przedmiotów należy doliczyć koszty wysyłki, zależne od wielkości zakupów, ale oczywiście zgodne z cennikiem Poczty Polskiej :)
Miłych zakupów! ;)

1. bluzka czarna firmy ADIDAS, rozmiar z metki L- przesadzony, moim zdaniem to typowe S, ponieważ bluzeczka należy raczej do krótkich, tył nieco dłuższy od przodu; mało używana- kupiłam ją po nieco okazyjnej cenie, bo pod jedną paszką materiał jest troszkę jakby przetarty, podczas noszenia bluzeczki niczego nie widać, skaza jest bardzo małych rozmiarów; wykonana z elastycznego materiału dobrej jakości
WYMIARY: długość (tył): 46,5 cm, długość (przód): 43,5 cm, od pachy do pachy: 38,5 cm
CENA 10 zł





2. bluzka beżowa, rozmiar z metki M, z przodu brokatowy wzór (ale nie przesadny, w oczy nie razi :P ), tył gładki, rękawy z siateczki, fajnie się prezentują, prawie nie używana
WYMIARY: długość: 54 cm, od pachy do pachy: 39 cm
CENA 10 zł







3. czerwona bluzeczka, z przodu ozdobiona guziczkami, z przodu również małe rozcięcie (zaraz pod guziczkami, nie wiem czy na foto jest to widoczne), z tyłu sznureczki do zawiązania, bluzeczka w bardzo dobrym stanie, rozmiar S/M
CENA 5 zł





4. czarna torebka wieczorowa/na wesele/ studniówkę i inne okazje, na które kobietki mają masę roboty i wydatków, a mężczyźni tylko siedzą i się niecierpliwią :P torebeczka niemal nowa, użyta raz, na godzinkę, może dwie, niepotrzebnie bardzo się wykosztowałam...i tak jedynie leży i czeka aż komuś się przyda, więc dla Was kobietki torebeczka w cenie 30 zł







5. cień do powiek firmy Oriflame, odcień Copper Plum, można powiedzieć, że nie używany, bo przejechałam jedynie pędzelkiem by pomalować kawałek jednego oka w celu sprawdzenia koloru :P liczyłam na ciemniejszy, dlatego sprzedaję;
CENA 8 zł




6. cień Miss Sporty, miał być czarny, z tyłu piszą, że czarny, więc chyba jest czarny  :PP piszę chyba, bo go nie używałam, sprzedaję w stanie nowym
CENA 4 zł





7. etui na telefon firmy Sheepworld, prawie nie używane, solidne i miłe w dotyku, z tyłu praktyczny rzep
CENA 12 zł




8. naszyjnik+bransoletka, o dziwo- nie posiadają zapięć, są na czymś elastycznym ;) fajnie się prezentują, zestawienie kolorystyczne jak najbardziej w moim guście, jednak nic tylko to leży, niech ozdobi którąś z Was :)
CENA 10 zł






9. naszyjnik z zielono-czarnych...ja to nazywam sztucznych kamieni, bo nie wiem co to za tworzywo chociaż sporo pieniążków na niego wywaliłam :P długi, na prawdę ładny, ale przy moim trybie życia niepraktyczny, leży tylko w szkatułce
CENA 18 zł






10. pocztówki układanki; jedna przedstawia foki i napis "Przytul mnie", druga przedstawia Frombork i z niego pozdrawia ;) do każdej dołączona jest koperta
CENA ZA OBIE 5 zł




11. piesek ręcznie wykonany przez "Barbara Bukowski Design", nowiutki, miły w dotyku materiał, oczka oczywiście ma, na zdjęciu częściowo schowały się za sierścią ;)
CENA 15zł- bo był drogi







12. bluzeczka, kolor różowy, ale nie taki "perfidny", ja to nazywam zgaszonym różem, na zdjęciu słabo widać ten prawdziwy kolor  :( moim zdaniem ładny, chociaż za różowym to ja nie szaleję :PP materiał nie jest gładki, ma ciekawa fakturę co chyba widać całkiem dobrze na zdjęciach, rękawki można nosić na ramionach lub zsunąć odsłaniając ramiona, dolna część jest bardzo elastyczna, jak guma, wg mnie to M, na małe L też powinna być ok
CENA 12zł






13. jeansowy żakiecik, nigdy nie używany, ozdobiony po bokach rzemykami, jeans nie gruby, ale dobrej jakości, typowo kobiecy fason, ładnie podkreśla damską sylwetkę; ja jestem szczupłą S/M i na mnie leży idealnie, w razie potrzeby oczywiście zmierzę co trzeba ;)
CENA 15 zł





14. jeansowa spódnica, zakupiona we Francji, nowa, na mnie jest po prostu za duża, rozmiar z metki to 38, a że ja jestem kobietą bez bioder :PP to nic mi po niej,ciekawy fason, dół sprawia wrażenie niewykończonego, jeans dobrej jakości, zdobiona "przetarciami" i nie tylko
CENA 30 zł








15. spódnica ciemny brąz ( na zdjęciu wygląda na jaśniejszy :/ ), materiał gładki, miły w dotyku, kojarzy mi się z zamszem, rozmiar z metki to L
WYMIARY: długość całkowita: 50 cm, w pasie: 38,5 cm
CENA 10zł





16. długa spódnica sztruksowa, super na chłodniejsze dni, 2 razy założona, cieniowana, ciemna zieleń przechodzi ku górze w jasną, na dole nieco ozdobnych "zawijasów", zapinana na ukryty zameczek, rozmiar z metki S, mierzyłam- w pasie ma prawie 36, wiec jest to chyba typowa "eska" (pierwsze zdjęcie najwierniej przedstawia kolor spódnicy, pozostałe są zbyt blade :/ )
CENA 15 zł






17. spodnie jeansowe z czaszkami, rozmiar z metki 30, na mnie zdecydowanie za duże, z tyłu są zrobione tzw. zaszewki w celu zmniejszenia obwodu w pasie, nic to jednak nie dało, nie tylko w pasie mają dla mnie za dużo, zaszewki można łatwo spruć i śladu po nich nie będzie :) w pasie z przodu są nieco niżej niż z tyłu, chociaż na mnie za duże to wydaje mi się, że wygodne z nich portki ;) można powiedzieć, że nowe, założyć założyłam, ale nigdzie się w nich nie wybrałam, bo by mi z tyłka spadły :P
WYMIARY: w pasie (tył, bo przód jest o kształcie, trudnym do zmierzenia): 35,5cm, nogawka: 105cm, nogawka mierzona od kroku: 79cm
CENA 30 zł






18. spódniczka jeansowa w brązowe "plamy", rozmiar to wg mnie typowe 36, na osobę o raczej wąskich biodrach, ktoś mi ją dał i tak leży w szafie
WYMIARY: długość: 44cm, w pasie: 32cm
CENA 9zł





19. pleciona torebeczka, mała, lekka, w środku biała podszewka, nigdy nie używana, zamykana na zameczek
CENA 10 zł






20. płyta CD, Piotr Żaczek "MUTRU", nowiutka, nigdy nie zawitała w żadnym odtwarzaczu muzycznym,  rozpisywać się nie będę, podaję link do zapoznania się nieco z zawartością płytki: http://jazzsound.pl/zaczek-digipack-p-2397.html
CENA 20zł


Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2013, 10:47:44 am »
ZAPRASZAMY  :protest: przewidujemy z uszatym małe gratisy :)

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2013, 11:45:59 am »
Kochana nie pomogę Ci za bardzo , ciuszki masz śliczne ale na mnie za małe :( więc tylko białą torebeczkę mogę kupić :)

Wirtualny opiekun

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2013, 11:52:14 am »
znaczy się, że numer 19 sprzedany? :D

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2013, 14:57:21 pm »
Tak tak !

Wirtualny opiekun

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2013, 21:38:54 pm »
Duszko kochana, zaszczepiłaś we mnie nadzieję, że jednak uda nam się coś na jedzonko nazbierać :) Nie wiem czy mam gdzieś jeszcze Twój adres, bo jutro mogłabym wysłać, akurat będę latać po mieście. Zaraz wysyłam priv ze szczegółami :*

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2013, 09:03:24 am »
A czemu miałoby się udać ? Masz takie fajne ciuszki !

Wirtualny opiekun

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2013, 15:15:04 pm »
Pieniążki wpłacone :)

Wirtualny opiekun

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 14, 2013, 21:50:39 pm »
duszko, pieniążki dotarły, dziękujemy za zasilenie Haszykowej skarbonki :* wysłać miałam w piątek, ale pani na poczcie miała tylko małe koperty bąbelkowe :/ na torebeczkę niestety ciut za małe...dlatego pędzę w poniedziałek ponownie na pocztę żeby bezpiecznie zapakować i w końcu wysłać :)

numery sprzedane to: 19, 20

zapraszamy na zakupy!! :)

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2013, 09:58:11 am »
Ależ nie ma problemu ! Czekam spokojnie sobie :)

Wirtualny opiekun

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 15, 2013, 11:32:42 am »
tak patrzę na ten cień oriflame i chyba mi sie podoba :) tylko jedno pytanie - jak stoi oriflame z testowaniem na zwierzętach?

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 15, 2013, 11:56:10 am »
Oriflame nie testuje kosmetyków na zwierzętach :) także spokojnie możesz sobie kupić ten cień :)

Wirtualny opiekun

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 15, 2013, 12:09:47 pm »
dzięki, duszka :) ale podrążę: tak do spodu są bezpieczni? w sensie, że też nie kupują składników testowanych? gdzieś miałam długaśną listę przygotowaną przez PETA... poszukam

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2013, 12:25:42 pm »
W każdym katalogu na końcu jest znaczek ,, biała łapa '' i tak piszą : ,, Oriflame nigdy nie testowało i nie będzie testować produktów ani ich składników na zwierzętach podczas produkcji . Decyzję tę podjęliśmy już na samym początku w 1967 roku gdy powstawało Oriflame '' . Takie coś ... Ale jak będziesz coś wiedzieć więcej to napisz :)

Wirtualny opiekun

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 15, 2013, 13:58:24 pm »
chciałam właśnie napisać o tym co znajduje się na końcu każdego katalogu, ale duszka mnie wyprzedziła :P
tak wgle to i mnie by się przydała taka porządna lista firm testujących na zwierzątkach...Kic, wiesz może gdzie w necie można znaleźć taką wiarygodną listę?

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2013, 14:23:23 pm »
na stronach PETA jest wiarygodna i aktualna lista :) http://www.peta.org/living/beauty-and-personal-care/companies/default.aspx
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 15, 2013, 15:41:24 pm »
dziękuję ślicznie :*

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 15, 2013, 22:59:26 pm »
znalazłam jeszcze coś, dla króliczka, jednak nie dla mojego, kupiłam je zaraz po przywiezieniu uszaka do domu, szybko jednak okazało się, że to nie na jego charakter, tak więc  kolejnym przedmiotem na sprzedaż jest:

21. szelki dla królika, firma Trixie, kolor czerwony (identyczne jak na zdjęciu w podanym linku, nie posiadam jednak kartonika, do którego były przytwierdzone), szelki nowiutkie, szkoda żeby leżały gdzieś i się kurzyły, może posłużą jakiemuś króliczkowi :)

http://www.twojezoo.pl/6150-szelki-krlika-wmorskiej-czerowne-p-1712.html?osCsid=d25a621902bc10754d01a0ce4b6b3836

CENA 11 zł  W PRZYPADKU TEGO PRZEDMIOTU CENA ZAWIERA JUŻ KOSZT WYSYŁKI LISTEM POLECONYM

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:46:39 am »
Torebeczka już jest u mnie , niezwykle urokliwa , zdecydowanie wygląda lepiej na żywo niż na zdjęciu więc zakup jak najbardziej słuszny :) cieszę się że kupiłam ją pierwsza !
Bardzo dziękuję Ci za piękny gratis  :*

Wirtualny opiekun

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: [SPRZEDAM] CIUSZKI, CIENIE I WIELE INNYCH, ZAPRASZAMY! :)
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 19, 2013, 21:38:42 pm »
super, że się podoba i torebeczka i gratis :) jedną zadowoloną klientkę już mamy, zapraszamy kolejne!!  :protest: :)
nie chodzi o dorobienie się, a o zdobycie jakiegokolwiek budżetu na królicze zapasy, więc niektóre ceny mogę nieco opuścić w razie zainteresowania ;)