Autor Wątek: [SZUKAM] nawet nie umiem określić, jak bardzo pilnie!!!  (Przeczytany 3424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
[SZUKAM] nawet nie umiem określić, jak bardzo pilnie!!!
« dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:47:10 pm »
Szukam domu tymczasowego dla psa.

W piątek (30 sierpnia 2013 r.) powyżej kościoła w Łapczycy k. Bochni późnym wieczorem znaleziono leżącego na drodze potrąconego psa. Jest to biało-rudy, starszy, niekastrowany samiec, nieduży (ok. 10 kg, wysokość do kolan), szczupłej budowy. Nie miał obroży ani adresówki.
Pies czuje się dobrze, lekarz weterynarii nie stwierdził poważnych obrażeń. Jest od piątku u mnie, ale dłużej być nie może. Dziś wył i skamlał przez całą noc bez przerwy. Ogrodzenie mamy nieszczelne i już 4 razy nawiał, z szelek uciekł i też nawiał, na balkonie przecisnął się przez szczeble, wylazł na daszek i chciał z niego skoczyć (co udaremniliśmy, bo by się kretyn zabił).

Pilnie potrzebny dt, może być z innymi psami, byle miał szczelne ogrodzenie (pies na zewnątrz nie wyje, tylko sobie spaceruje). Pies nie ma problemów z jedzeniem, chętnie je, bierze z ręki, nie jest agresywny (bez problemu go dźwigałam na rękach, latając od domu do domu, nie chciał mnie pożreć).

Próba objechania połowy domów w Łapczycy i znalezienia prawowitego opiekuna psa skończyła się fiaskiem, przed chwilą wróciliśmy - niikt nie wie czyj.

Bardzo chciałabym mu pomóc, ale u mnie nie może zostać. Jeśli nikt się nie zgłosi, to odwiozę go do schroniska w Krakowie. Teraz wychodzę i wrócę za jakieś 2h.
Mobilizujcie, proszę, zapsionych znajomych, bo jak wrócę, to wsiadam w auto i pies trafi do schronu, a wg mnie nie nadaje się do niego kompletnie.

Kontakt: iza.kamionka@kroliki.net

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2013, 13:58:45 pm wysłana przez bosniak »
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [SZUKAM] nawet nie umiem określić, jak bardzo pilnie!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2013, 14:12:25 pm »
Jakby ktoś mógł wrzucić na Dogomanię i inne psie organizacje, to będę wdzięczna, bo ja naprawdę muszę chwilowo znikać :/
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [SZUKAM] nawet nie umiem określić, jak bardzo pilnie!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:04:59 pm »
Ratunku, ratunku, ktoś weźmie na dt?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline magda24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: [SZUKAM] nawet nie umiem określić, jak bardzo pilnie!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:08:18 pm »
https://www.facebook.com/psygarnij?fref=ts wyślij info do nich, oni na dużą skalę działają w psich tematach