Autor Wątek: Siccolisko ;)  (Przeczytany 695846 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1440 dnia: Listopad 02, 2014, 22:07:55 pm »
Pilnie potrzebujemy domu dla 7 letniej Miluni. Właścicielka nagle wyjeżdża i nie ma co zrobić z królikiem. Mała jest oazą łagodności i nie wykazuje żadnej agresji. Mamy mało czasu......


jesteśmy gotowi do wzięcia Miluni do DS
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2014, 22:13:07 pm wysłana przez Zyzol »



Offline Patek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1585
  • Płeć: Kobieta
  • Liwek , Jezynka , Sisi
  • Moje króliki: Liwek , Jezynka , Sisi
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1441 dnia: Listopad 02, 2014, 22:40:13 pm »
Pilnie potrzebujemy domu dla 7 letniej Miluni. Właścicielka nagle wyjeżdża i nie ma co zrobić z królikiem. Mała jest oazą łagodności i nie wykazuje żadnej agresji. Mamy mało czasu......


jesteśmy gotowi do wzięcia Miluni do DS

Trzymamy kciuki żeby wszystko sie poukładalo i Milunia niedlugo byla u Was



Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1442 dnia: Listopad 02, 2014, 23:00:54 pm »
Pilnie potrzebujemy domu dla 7 letniej Miluni. Właścicielka nagle wyjeżdża i nie ma co zrobić z królikiem. Mała jest oazą łagodności i nie wykazuje żadnej agresji. Mamy mało czasu......


Jesteśmy gotowi do wzięcia Miluni do DS.

Milunia jest kopią naszej Zuzi, w innym kolorze futerka :heart





Bardzo byśmy chcieli, żeby była u Nas.Obdarowaliśmy te uszaki bezgraniczną miłością. Za Ciebie też trzymamy kciuki, żebyś jak najszybciej mogła być razem ze swoimi uszakami.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2014, 23:10:13 pm wysłana przez Zyzol »



Offline Patek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1585
  • Płeć: Kobieta
  • Liwek , Jezynka , Sisi
  • Moje króliki: Liwek , Jezynka , Sisi
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1443 dnia: Listopad 03, 2014, 07:50:52 am »
Ona u Was miala by raj na ziemi:) No tak maluchy u Oszty są szczęśliwie a ja w tej calej patowej sytacji jakiej jestem nie musze sie martwic jeszcze o Lobuziaki :)



Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1444 dnia: Listopad 03, 2014, 08:29:44 am »
Byłoby cudnie jeśli Milunia znalazłoby dom u Was :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1445 dnia: Listopad 03, 2014, 08:59:10 am »
O kurczę, Zyzol! zakróliczenie postępuje - cudownie :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Agusia1990

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Moje króliki: Jagoda i Kinek <3
  • Za TM: 03.05.2015 najdroższy Misiaczek <3 20.08 Ineczka moja Myszka <3 3.07.16 Ogryzuś kochany okruszek <3
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1446 dnia: Listopad 03, 2014, 09:18:18 am »

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1447 dnia: Listopad 03, 2014, 09:21:30 am »
Ja doradzam ostrożnośc. Macie dwie poukładane parki, które żyją w zgodzie, nie wiadomo jak zareagują na "intruza". Natura nie lubi trójkątów i nie ma gwarancji, że któraś para zaakceptuje dodatkową samiczkę. Coni to w ogóle odpada, ze względu na swoją orinetację  :icon_mrgreen a Inka może traktować małą jak rywalkę. Proszę przemyślcie wszystkie możliwości. Jako pośrednik muszę mysleć o wielu aspektach adopcji.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1448 dnia: Listopad 03, 2014, 09:49:37 am »
Kasiu domyślamy się, że tak może być. Dlatego zakładamy opcję, że mała byłaby oddzielnie, a z czasem może jakiegoś partnera, by się dla niej znalazło. Jesteśmy na etapie szukania dużego mieszkania, więc nie byłoby problemu z rozdzieleniem, gdyby było coś nie tak. Jest to oczywiście temat do przedyskutowania z Tobą. Docelowo i tak podjęliśmy decyzję, że chcielibyśmy stworzyć przynajmniej dom tymczasowy po przeprowadzce dla jakiś uszatków.
Pozdrawiamy cieplutko  :*



Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1449 dnia: Listopad 03, 2014, 11:07:38 am »
Zyzol, DT to fajna opcja :) Oglądanie zdjęć po adopcji Twojego podopiecznego jak leży z wyciągniętymi pampochami- bezcenne.
Ostatnio dostałam na maila zdjęcia króliczki która przyjechałam do mnie w wigilię 2 lata temu z Częstochowy. Dzieciaki zrobiły sobie z niej żywą piłkę na parkingu, na szczęści ktoś zauważył i mała na końcu trafiła do mnie. 6 miesięcy razem spędziłyśmy potem wyjechała do Wrocławia (DS) :zakochany: Ciężkie to było dla mnie rozstanie bo ją bardzo ukochałam, ale z drugiej strony zawsze zostaje myśl że gdzieś tam czeka następny biedak skrzywdzony przez los  :( Polecam DT całą sobą  :DD

Ostatnie wysłane zdjęcie mojej Ineczki-złośnicy (nie mogłam się powstrzymać)  :heart





OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1450 dnia: Listopad 03, 2014, 11:12:48 am »
Zyzol, DT to fajna opcja :) Oglądanie zdjęć po adopcji Twojego podopiecznego jak leży z wyciągniętymi pampochami- bezcenne.
Ostatnio dostałam na maila zdjęcia króliczki która przyjechałam do mnie w wigilię 2 lata temu z Częstochowy. Dzieciaki zrobiły sobie z niej żywą piłkę na parkingu, na szczęści ktoś zauważył i mała na końcu trafiła do mnie. 6 miesięcy razem spędziłyśmy potem wyjechała do Wrocławia (DS) :zakochany: Ciężkie to było dla mnie rozstanie bo ją bardzo ukochałam, ale z drugiej strony zawsze zostaje myśl że gdzieś tam czeka następny biedak skrzywdzony przez los  :( Polecam DT całą sobą  :DD

Ostatnie wysłane zdjęcie mojej Ineczki-złośnicy (nie mogłam się powstrzymać)  :heart


Dlatego stwierdziliśmy, że jeśli tylko możemy pomóc, to coś z tym zrobimy. Potrzeb jest tak wiele.... Pozdrawiamy Cię cieplutko, w szczególności  ślemy buziaki od Maksiolka  :*.



Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1451 dnia: Listopad 03, 2014, 12:03:49 pm »
Zyzol, DT to fajna opcja :) Oglądanie zdjęć po adopcji Twojego podopiecznego jak leży z wyciągniętymi pampochami- bezcenne.
Ostatnio dostałam na maila zdjęcia króliczki która przyjechałam do mnie w wigilię 2 lata temu z Częstochowy. Dzieciaki zrobiły sobie z niej żywą piłkę na parkingu, na szczęści ktoś zauważył i mała na końcu trafiła do mnie. 6 miesięcy razem spędziłyśmy potem wyjechała do Wrocławia (DS) :zakochany: Ciężkie to było dla mnie rozstanie bo ją bardzo ukochałam, ale z drugiej strony zawsze zostaje myśl że gdzieś tam czeka następny biedak skrzywdzony przez los  :( Polecam DT całą sobą  :DD

Ostatnie wysłane zdjęcie mojej Ineczki-złośnicy (nie mogłam się powstrzymać)  :heart







Pamiętam, Elmo dzwonił w tej sprawie -  ochroniarze zareagowali. Czasami się zastanawiałam co z tą małą.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1452 dnia: Listopad 03, 2014, 12:12:15 pm »
Zyzol jesli macie taka mozliwosc to mysle ze nigdzie nie bd jej lepiej :przytul :)  a wizja partnera w przyszlosci ekstra !

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1453 dnia: Listopad 03, 2014, 14:27:26 pm »
Tez pamiętam tę małą z Częstochowy, to już dwa lata? Serce się cieszy, że jest szczęśliwa :)
Zyzol, ale fajnie!!! :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1454 dnia: Listopad 04, 2014, 10:52:12 am »
Martuś będziemy zamawiać dla nas podkłady i wam byśmy też zamówili. Napisz tylko czy te co wtedy przywoziliśmy, sprawdziły się wam.
Przesyłamy buziaki :*

Ps. Chyba się niedługo zobaczymy ..... :jupi



Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1455 dnia: Listopad 05, 2014, 10:29:56 am »
No to mamy nowego lokatora. Młoda, 5 miesięczna samiczka, czyste ADH  :piesek:. Wszędzie jej pełno.....biała dama, niebieskooka księżniczka. CUDO  :bunny: :bunny: :bunny:

« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2014, 10:38:07 am wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline gretka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1542
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tofik, Kaja, Niezapominajka, Czako, Lolita
  • Pozostałe zwierzaki: Piesio Lesio
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1456 dnia: Listopad 05, 2014, 10:55:28 am »
Mała Pomcia  :heart
Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1457 dnia: Listopad 05, 2014, 11:01:39 am »
U nas od wczoraj trójka nowych lokatorów.. Zdjęcia wkrótce ;)
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1458 dnia: Listopad 05, 2014, 11:10:33 am »
o kurcze .. widzę urodzaj ..  :nie_powiem

Kasia :lanie: ładne zdjęcie zrób księżniczce , bo na takim zamazanym nie będzie się ładnie prezentować !  :DD

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #1459 dnia: Listopad 05, 2014, 11:23:51 am »
Mirelko, ja dziś tylko komórkę mam. Nie wiedziałam, że Pomcia spadnie mi z "nieba".



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.