Autor Wątek: Siccolisko ;)  (Przeczytany 695748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #740 dnia: Maj 31, 2014, 22:37:32 pm »
Conchita ma coś w tym spojrzeniu- niby niewinne a jakieś takie podejrzliwe...  :>

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #741 dnia: Czerwiec 01, 2014, 09:26:42 am »
Conchita to mały traktorek, wszędzie musi rozorać (paszczą w asyście uszu), biega za mną radośnie, z niezdarnymi hopkami, kupki wzorcowe. W ciągu tygodnia przyrobiliśmy ponad 100 g :) Ma cudowny charakter - głaskać, karmić głaszcząc i generalnie głaskać, ewentualnie nosić na rękach, najlepiej po kuchni - on musi być wszędzie! Aaaa i całować, bo to też lubi :)

Kończy się nam Cuni Complete, także jakby ktoś miał niepotrzebne ilości (przyjmiemy dowolne, przedszkole pożera jak błyskawica!) i mógłby przekazać Siccolisku, to z góry dziękujemy  :bukiet
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #742 dnia: Czerwiec 02, 2014, 15:16:32 pm »
Aerobic z Conchitą:
















I coś dla fanów:


A oto zmysłowy Hasimierz po strzyżu:














Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #743 dnia: Czerwiec 02, 2014, 17:02:23 pm »
Conchita.... :heart :heart - słów mi brak :zakochany:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #744 dnia: Czerwiec 02, 2014, 19:16:14 pm »
Cudownie.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #745 dnia: Czerwiec 02, 2014, 19:27:28 pm »
conchita jest nieprzyzwoicie slodka
Hasio powiedzialabym cos ale padlam z wrazenia
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #746 dnia: Czerwiec 02, 2014, 19:31:21 pm »
 Na 3 zdjęciu omyk Conchity  :co_jest A Hasiek to jest kosmita śliczny  :P Dlaczego nikt go nie uprowadził jeszcze????

Offline gretka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1542
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tofik, Kaja, Niezapominajka, Czako, Lolita
  • Pozostałe zwierzaki: Piesio Lesio
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #747 dnia: Czerwiec 02, 2014, 19:42:55 pm »
..no ja właśnie też nie pojmuję co Hasiek jeszcze robi w Siccolisku. Byłam pewna, ze kolejka się po niego ustawi. Jedyne wytłumaczenie jest takie, że Hasiek nie chce się wyprowadzać i tyle :). Pewnie się boi, że nikt nie będzie w stanie machnąć mu takiej fryzury jak Sicca ;)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #748 dnia: Czerwiec 02, 2014, 19:52:37 pm »
Om skrycie sie kocha w honce i dlatego tam przesiaduje;)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline pat88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1466
  • Płeć: Kobieta
  • Bunnies have slaves- 100% PRAWDY
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #749 dnia: Czerwiec 02, 2014, 22:53:48 pm »
;( ;( ;( a ja oczywiście patrzę na to małe czarne borajstwo i cieszyć się nie potrafię ;( ;( ;( Serce mi krwawi,że takie maleństwo nie jest przy mamie ;( ;( ;( Jak patrzę na ten omyczek...na te malutkie stópeczki , w ogóle na to małe ciałko to nie potrafię pogodzić się z tym co serwują nam "ukochane" sklepy ... porażka!Płakać mi się chce i załamuje ręce jak ktoś broni rękami i nogami osób które parają się handlem takimi istotkami....

Siccuś CC się znajdzie tylko kiedy dostawa -  dopiero po 7 czerwca, ok?
Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Obojętność na krzywdę to bierne zwyrodnialstwo. Moje banusie http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16104.new.html#new

[/url]



Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #750 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:53:13 am »
;( ;( ;( a ja oczywiście patrzę na to małe czarne borajstwo i cieszyć się nie potrafię ;( ;( ;( Serce mi krwawi,że takie maleństwo nie jest przy mamie ;( ;( ;( Jak patrzę na ten omyczek...na te malutkie stópeczki , w ogóle na to małe ciałko to nie potrafię pogodzić się z tym co serwują nam "ukochane" sklepy ... porażka!Płakać mi się chce i załamuje ręce jak ktoś broni rękami i nogami osób które parają się handlem takimi istotkami....

Siccuś CC się znajdzie tylko kiedy dostawa -  dopiero po 7 czerwca, ok?

To płacz i załamuj ręce - może chociaż to dobrze robisz? Przestań pisać o mnie, bo sobie tego nie życzę.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline magda24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #751 dnia: Czerwiec 03, 2014, 10:10:16 am »
Pat88 - bez prywatnych wycieczek na forum

Pat i Zgaga - nie kontynuujcie dalej swojego konfliktu na forum - upominam poraz ostatni


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #752 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:10:09 pm »
Ech dziewczyny odpuście juz wazne ze maluch zyje ma sie dobrze i szykuje sie pomalu do przeprowadzki do super wypasionego domku gdzie już nozkami przebieraja nie mogac sie babla doczekac;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2014, 12:13:25 pm wysłana przez marta1984 »
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #753 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:12:26 pm »
..no ja właśnie też nie pojmuję co Hasiek jeszcze robi w Siccolisku. Byłam pewna, ze kolejka się po niego ustawi. Jedyne wytłumaczenie jest takie, że Hasiek nie chce się wyprowadzać i tyle :). Pewnie się boi, że nikt nie będzie w stanie machnąć mu takiej fryzury jak Sicca ;)
Za aktualną frizur ja nie odpowiadam, teraz w gabinecie jest groomer i korzystam z jej doświadczonych rąk :) Haszyk podczas tychże procedur albo śpi, albo wyluzowany obwąchuje okolicę. To jest królik - terapeuta, dacie mu jedzenie i zaczniecie głaskać - w to mu graj :)
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #754 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:22:16 pm »
zykuje sie pomalu do przeprowadzki do super wypasionego domku gdzie już nozkami przebieraja nie mogac sie babla doczekac;)

Hmm, a co Ty wiesz na ten temat  :lol :lol :lol?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2014, 12:31:58 pm wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline gretka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1542
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tofik, Kaja, Niezapominajka, Czako, Lolita
  • Pozostałe zwierzaki: Piesio Lesio
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #755 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:34:25 pm »

Za aktualną frizur ja nie odpowiadam, teraz w gabinecie jest groomer i korzystam z jej doświadczonych rąk :) Haszyk podczas tychże procedur albo śpi, albo wyluzowany obwąchuje okolicę. To jest królik - terapeuta, dacie mu jedzenie i zaczniecie głaskać - w to mu graj :)

..aaaa, ja widziałam wczoraj jakąś panią z profesjonalnymi narzędziami u Was :). To teraz pełen pakiet: ząb obciąć, oko wypłukać, a na koniec fryzura  :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #756 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:35:21 pm »
Ja ;))) nic a nic;) ale wroble cos tam cwierkaja ze ktoś ma babla na oku;) i podobno nie byle kto;)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #757 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:38:40 pm »

[/quote]
Ech dziewczyny odpuście juz wazne ze maluch zyje ma sie dobrze i szykuje sie pomalu do przeprowadzki do super wypasionego domku gdzie już nozkami przebieraja nie mogac sie babla doczekac;)
Taaak? :) Fajowo! Ale on chyba się musi najpierw wyleczyć/dożywić? Czy już niedługo przeprowadzka?
Ja ;))) nic a nic;) ale wroble cos tam cwierkaja ze ktoś ma babla na oku;) i podobno nie byle kto;)
To ja się chyba domyślam :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #758 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:41:35 pm »
On to ma kolejkę chętnych, ja bym go sama ukradła z adopcyjnej :nie_powiem
Codziennie miziu-miziu i całuski po prostu mnie rozczulają.. tylko moje psiaki i Conchita się tak dają. Reszta hm.. niezależnie królująca :D
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Siccolisko ;)
« Odpowiedź #759 dnia: Czerwiec 03, 2014, 12:50:31 pm »
A ja myślałam, że "przeciek" jest poważny  :P :P :P

Joac na adopcyjnej pisze, ze adopcja po 15 czerwca.... w sumie niech się pakuje :bunny: :bunny: :bunny:



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.