Porady > Weterynarze

Weterynarz-Szczecin

(1/5) > >>

InEzKa:
Bardzo bym prosiła by ktoś ze Szczecina polecił mi dobrego weterynarza który dobrze się zna na królikach.Bardzo proszę i za wszelkie adresy dziękuje

magda30:
dr andrzej i marek chmielewscy - 2 gabinety
 ul witkiewicza 68, tel 487 89 58
ul krakowska 60a, tel 435 73 44
lecze u nich uchole od jakis 9 lat (na 11 z ucholami),reszte forumowiczoow ze szczecna tez tam spotykam -POLECAM

Tusiak:
Mam takie pytanie - czy ci ludzie nadal leczą uchole we pod wspomnianym adresem?

aga.s:
Tak, cały czas. My jesteśmy cześciej niż u rodzinnego :P
Aha, pytaj o dr. Kasie, ona jest fachowcem od uszaków ale panowie doktory tez znają sie i maja wielkie serducha dla uszatych.
A coś sie stało z nowym domownikiem? czytałam wątek Masakry :bukiet witamy

Tusiak:
Nie nic się nie stało, po prostu mam na oku kilku wetów w mieście - i tych dobrych i tych, których należy omijać szerokim łukiem, tyle tylko, że żaden ze znanych mi nie jest specem od uszatych, chociaż z moim psiskiem do nich chodzę :)
A Masakra vel Tusiak, jak tylko jeszcze trochę się do mnie przyzwyczai (chociaż już teraz jestem przez nią obleziona :DD  ) zostanie wzięta na "przegląd" (co by mieć 100% pewności że wszystko jest ok i na ewentualne szczepienie, bo jeszcze nie dostałam jej dokumentów ale coś mi się zdaje że niedługo będzie trzeba uchola zakłóć) i na przycinkę szponów, bo bestyja dawno nie miała obcinanych :)

I jeszcze jedno - tam trzeba się jakoś rejestrować czy wystarczy podjechać? (różne przypadki widziałam, więc wolę zapytać :) )
Dzięki za info  :bukiet

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej