Autor Wątek: Grupa Adopcyjna SPK  (Przeczytany 3047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Grupa Adopcyjna SPK
« dnia: Sierpień 21, 2013, 17:12:44 pm »


POMORSKIE    sopot@kroliki.net      
1 Bogumiła Szulakowska                   bogumila.szulakowska@kroliki.net                      nick na forum: nellciaa
2 Agnieszka Drwal                             agnieszka.drwal@kroliki.net
3 Dominika Kwiecień                         dominika.kwiecien@kroliki.net


MAZOWIECKIE warszawa@kroliki.net      
1 Karolina Majewska-Czerniak           karolina.czerniak@kroliki.net                             nick na forum: Aisejam
2 Urszula Matusiak                            urszula.matusiak@kroliki.net
3 Ewelina Gawor-Zielińska                 ewelina.zielinska@kroliki.net

DOLNOŚLĄSKIE wroclaw@kroliki.net         
1 Karolina Kaniewska                              karolina.kaniewska@kroliki.net
2 Paula Ryba    paula.ryba@kroliki.net

MAŁOPOLSKIE krakow@kroliki.net      
1 Iza Kamionka                                iza.kamionka@kroliki.net                                  nick na forum: bosniak
2 Kinga Zając                                   kinga.zajac@kroliki.net                                  nick na forum: Zajecowa
3 Marcin Wardziński                         marcin.wardzinski@kroliki.net

LUBELSKIE lublin@kroliki.net      
1 Magdalena Dadej                                    magdalena.dadej@kroliki.net                           

ŚLĄSKIE   
1 Katarzyna Tarłowska          katarzyna.tarlowska@kroliki.net                             nick na forum: zgaga14



Członkowie grupy adopcyjnej Stowarzyszenia Pomocy Królikom mają oznaczone profile "GRUPA ADOPCYJNA SPK", tylko osoby uprawnione mogą mieć taki dopisek przy profliu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2019, 13:35:41 pm wysłana przez ellessa »
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.