Autor Wątek: Samica w ciąży czy królik-przywódca?  (Przeczytany 3142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martina

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Samica w ciąży czy królik-przywódca?
« dnia: Lipiec 28, 2013, 22:48:24 pm »
Od niedawna moja babcia stała się właścicielką trzech królików, według poprzedniego właściciela, samców. Od swojego przyjazdu, zauważyłam, że jeden z nich, Baltazar, trochę masywniejszy od dwóch pozostałych, kopulował z kolegą z wybiegu, a po dwóch dniach przyłapałam kolegę na kopulowaniu z Baltazarem, tym razem "w roli samicy", jeżeli mogę to tak nazwać. Ogólnie Baluś je więcej od współlokatorów, a w czasie odpoczynku jest przez nich oblegany z każdej strony. Dziś na przykład leżał rozparty w rogu klatki, przytulony do Melchiora. Kacper, skubiący koniczynę obok przez chwilę kontynuował spożywanie posiłku, a po chwili wepchnął się pomiędzy nich i zaczął lizać uszy Baltazara. Czy to może być oznaką adoracji? Czy poprzedni właściciel mylił się co do płci króla i teraz jesteśmy w posiadaniu zaciążonej samicy? A może nasz Balek jest po prostu przywódcą stada?

„Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.” - Antoine de Saint-Exupéry (z książki Mały Książę)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Samica w ciąży czy królik-przywódca?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2013, 15:41:45 pm »
A nie możesz zajrzeć tym wszystkim królasom pod ogonek? Może nic z tego nie wyjdzie, ale a nóż zobaczysz, że wszystkoe mają jąderka i sprawa będzie jasna.

Offline Martina

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Samica w ciąży czy królik-przywódca?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2013, 13:20:58 pm »
Próbowałyśmy, ale nic z tego nie wyszło. Poza tym Balek nie był zbyt zachwycony tą operacją...Jakby tego było mało, mają tak zarośnięte okolice odbytu, że sprawdzenie płci nie jest takie łatwe, nawet gdyby nasz "obiekt" nie wierzgał...Chyba jedyne wyjście, to poczekać, co z tego wyniknie.

„Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.” - Antoine de Saint-Exupéry (z książki Mały Książę)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Samica w ciąży czy królik-przywódca?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2013, 13:37:53 pm »
lepiej pójść do polecanego _króliczego_ weta, niech obejrzy ekipę, posprawdza, zaszczepi.
nawet jeśli faktycznie wszystkie 3 to samce, to i tak wyjdzie im to na zdrowie, a Wy będziecie mieć spokojną głowę, że nie będzie trzeba zajmować się stadkiem kilkunastu króli, ani podejmować trudnych decyzji czy uśpić ślepy miot.

daj znać skąd jesteś, na pewno forumowicze polecą odpowiedniego doktora w Twojej okolicy (nie każdy wet zna się na królikach, a eksperymenty bywają tragiczne w skutkach)