Autor Wątek: Weterynarz dla długouchych KALISZ  (Przeczytany 4467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Weterynarz dla długouchych KALISZ
« dnia: Czerwiec 25, 2013, 17:09:37 pm »
Witam, znalazłam cudownego lekarza weterynarii w Kaliszu i chciałabym panią doktor Karolinę gorąco polecić.
Tak jak większość królików mój Budyń miał problemy z zębami, ale wszyscy lekarze mnie zbywali dając jakieś leki i każąc go nie przekarmiać. A pani doktor Karolina znalazła przyczynę jego problemów, i teraz Budyń jest jak nowonarodzony.
 Pani doktor jest przemiłą i sympatyczna osobą zarówno dla futrzastych zwierzaków jak i dla ich opiekunów. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak oddanego swojej pracy lekarza, dlatego bardzo gorąco polecam!
Pani doktor przyjmuje w Kaliszu:
Gabinet weterynaryjny Calisiavet lek.wet. Karolina Urbańska
ulica Stanisława Wojciechowskiego 5, 62-800 Kalisz
tel: 62 763 54 24

Offline natka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Weterynarz dla długouchych KALISZ
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2013, 10:57:49 am »
Byłam u Pani doktor z moim 11 latkiem Grubkiem. Pani doktor wróciła z Krakowa w rodzinne strony. W Krakowie przyjmowała w Oazie. Po tylu latach Grubek doczekał się nareszcie lekarza, który zna się na leczeniu królików i innych małych futrzastych. Zbadała mojego "Staruszka", obejrzała prześwietlenia i zdiagnozowała to czego inni latami nie potrafili okreslić. Wyjaśniła konkretnie, powiedziała co można zrobić i z czym się to wiąże. Szczerze polecam Panią doktor. Jak to się mówi: "Lepiej późno niż wcale", ale w perpektywie życia mojego Uchola szkoda, że dopiero teraz Kalisz ma LEKARZA od futrzastych i to z sercem do nich.