Autor Wątek: [Szukam] dla dwóch samiczek hodowlanych, doświadczalnych  (Przeczytany 24643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Szukam] dla dwóch samiczek hodowlanych, doświadczalnych
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:03:06 am »
Zaczaj się :) Trzymam kciuki za powodzenie akcji! :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: [Szukam] dla dwóch samiczek hodowlanych, doświadczalnych
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:27:19 am »
Bośniak :* gdybyś Ty widziała jak godzinami siedze przed katedra spoglądając zza notatek i podrywając się za każdym razem jak przyjedzie winda... Tylko mi brakuje ciemnych okularów i dyskretnych uszysk,do wizerunku króliczego super agenta :icon_cool
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Szukam] dla dwóch samiczek hodowlanych, doświadczalnych
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:29:43 am »
Mówisz-masz :P Podskocz do mnie, to Ci wydam potrzebny osprzęt (bez którego przecież nigdy się nie ruszam  :hahaha )
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: [Szukam] dla dwóch samiczek hodowlanych, doświadczalnych
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:53:19 am »
Niestety nie udało się :( rozmawiałam dzisiaj z kierownikiem katedry,czyli najważniejszą osobą w tej jednostce. Każda katedra działa poniekąd autonomicznie,odwoływanie się do instancji dziekana byłoby nie na miejscu,gdyż nikt nie wchodzi tam sobie w drogę,przypuszczam że dziekan,choć przemiły załamał by ręce i również powiedział że nic zrobić nie może bo profesor sam zarządza katedra...
Starałam się przedstawić jak najlepsze argumenty,wytłumaczyć profesorowi,że ani uczelnia ani króliki (choć sądzę że to go interesuje najmniej) nie ucierpią. Spotkałam się z kompletnym niezrozumieniem,tylko tyle że nie bo nie,bo nie robimy precedensow,bo tak nie można itd...
Bardzo mi przykro,że nie udało się nic zrobić,że niepotrzebnie zostało zaangażowane tyle osób. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim którzy gotowi byli pomoc,niezależnie od tego w jakim miejscu na mapie się znajdują i za wszystkie ciepłe słowa i motywację do działania. :bukiet

tym samym myślę,że wątek można przenieść do archiwum,żeby nie zajmować miejsca dla innych potrzebujących DT królików.

Tutaj nic nam się nie udało zrobić,ale może cała ta akcja pokaże że studenci nie są zachwyceni takimi zajęciami. Spotkałam się z głosem,że jeśli to zostanie zgłoszone prowadzącym więcej tych konkretnych zajęć nie będzie. Postaram się zorientować ile osób jest gotowych pismo podpisać i ewentualnie złożyć petycję do rady wydziału.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: [Szukam] dla dwóch samiczek hodowlanych, doświadczalnych
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:59:56 am »
Zrobiłaś co mogłaś, szkoda, że się nie udało, ale już mają sygnał, że nie koniecznie to się podoba.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Szukam] dla dwóch samiczek hodowlanych, doświadczalnych
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 14, 2013, 13:03:35 pm »
Zajęcowa, bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie. Jeśli potrzebowałabyś pomocy z petycją, daj znać.

Również dołączam się do podziękować wszystkim osobom, które ta historia poruszyła, i które były gotowe pomóc uszatym - zarówno finansowo, jak i oferując domki tymczasowe :*

Przykro mi, że się nie udało, musimy wziąć się w garść i działać dalej.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan