Autor Wątek: Szukam mieszkania w warszawie  (Przeczytany 2548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Szukam mieszkania w warszawie
« dnia: Maj 20, 2013, 18:19:59 pm »
Z moim zwierzyńcem, które liczy 14 szczurów, 3 króliki i psa szukamy lokum w Warszawie.
Preferowałabym opcję zamieszkania w przytulanej kawalerce/garsonierze w jakiejś rozsądnej cenie dla 1 osoby. Najchętniej Praga Północ, ale inne opcje też oczywiście rozważę:)

Psiak nie brudzi w mieszkaniu i nie niszczy, jeśli zostaje sam. Z resztą ja pracuję w domu, więc większość dnia mam oko na zwierzaki. Jeśli chodzi o szczury i króliki, to przed wybiegami mieszkanie zawsze odpowiednio zabezbieczam, z resztą, wiadomo, za zniszczenia (jeśli takie się zdarzą) zapłacę.

Warszawiacy, popytajcie, proszę znajomych, może coś się Wam obiło o uszy, będę bardzo wdzięczna, a mój zwierzyniec chętnie odwdzięczy się możliwością pomiziania :D
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Szukam mieszkania w warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2013, 20:26:13 pm »
Udało się znaleźć lokum?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan