Autor Wątek: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)  (Przeczytany 13282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Witam, mam do sprzedania kilka rzeczy, głównie nietrafione prezenty. Jak coś się spodoba, mogę przesłać więcej zdjęć, dokładne wymiary itp. Ceny można negocjować - zależy mi na tym, żeby rzeczy, których nie używam, komuś się przydały zamiast trafić na śmietnik czy leżakować w szafie. Możliwa wymiana:) Ewentualne pieniążki zostaną przeznaczone na ziółka i żwirek dla mojego żarłoka, a jeśli uzbieram więcej, to może nawet na zewnętrzną zagródkę... Do cen proszę doliczyć wysyłkę Pocztą Polską, ale przy większych zakupach mogę zasponsorować paczuszkę  :DD

1. Torebka firmy MISAKO, używana parę razy. Kolor khaki, wykonana z miękkiej ekoskóry. Bardzo pojemna (na zdjęciach są w niej dwa szaliki i sweter a nadal nie jest do końca wypchana :DD ), mnóstwo kieszonek na zewnątrz, w środku dwie (jedna zapinana i jedna na telefon). Można nosić w ręce, można na ramieniu (długi pasek odpinany). Wymiary: długość ok. 35 cm, wysokość ok. 23 cm, szerokość ok. 17 cm. Stan: bardzo dobry, jedyna wada to lekkie pęknięcia klejenia na rączkach (widoczne na zbliżeniu, przy użytkowaniu praktycznie niewidoczne)). Cena 25 zł




[/img]


2. Kolczyki srebrne, próba 925 wybita na sztyftach i na zapięciach. Jedno z tych kółeczek jest pozłacane żółtym złotem, drugie różowym. Srebro jest rodowane, więc nie ciemnieje. Założone ze dwa razy, żeby nie sprawić ofiarodawcy przykrości, przeleżały z rok w pudełku. Nie uczulają!!! Długość ok. 6,5 cm. Cena 15 zł


3. Kolczyki srebrne, próba 925, rodowane (nie ciemnieją), z malutkimi cyrkoniami. Podobnie jak wyżej, założone raz czy dwa, potem leżakowały w pudełku. Lekkie, nie uczulają. Długość razem z biglem ok. 4,5 cm. Cena 13 zł.


4. Kolczyki firmy CUBUS, z pomarańczowymi piórkami, założone raz na imprezę. Bardzo lekkie i efektowne. Długość z biglem ok. 13,5 cm. Nie uczulają - sprawdzone na alergiku:) Cena 5 zł


5. Wisiorek srebrny z cyrkonią, próba 925. Długość ok. 2,5 cm. Cena 10 zł



6. Próbki kremów VICHY Neovadiol Magistral (odżywczy balsam przywracający gęstość skóry), do skóry bardzo suchej i dojrzałej. 8 sztuk, 1,5 ml każda. Całość 5 zł



7. Kurtka pilotka Tom Tailor, wykonana ze sztucznego kożuszka. Brązowa, kożuszek beżowy. Nowa, z metkami, nigdy nie noszona. Nadaje się na jesień/zimę/wczesną wiosnę. Wygląda jak skóra, fajnie leży. Mam rozmiary M i XL, oba na mnie za duże :( Wadą jest brak tych wiszących końcówek przy suwakach na kieszonkach (na zdjęciu przy kieszonkach są, ale przełożyłam je na główny suwak bo ciężko bez tego zapiąć kurtkę).

Wymiary kurtki w rozmiarze M:
A (długość rękawa): 65 cm
B (szerokość na dole): 48 cm
C (szerokość pod pachami): 48 cm
D (długość całkowita): 56 cm

Wymiary kurtki w rozmiarze XL mogę podać na życzenie :>

Zdjęcie z Allegro z moim znakiem wodnym:)

Cena... nie wiem, 60 zł? Kurtki są nowe, z metkami.



8. Torebka na ramię firmy Stradivarius, nowa z metkami, nigdy nie noszona. W środku dwie przegródki i kieszonka na telefon. Długość 25 cm, wysokość 16 cm. Cena 15 zł.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2013, 01:16:07 am wysłana przez Iskra »

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2013, 17:45:47 pm »
Kolczyki nr 3 poproszę :)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2013, 17:48:08 pm »
Wow, nie sądziłam, że tak szybko coś pójdzie:) zarezerwowane oczywiście, już wysyłam priva. Ale zaczekaj do jutra, wrzucę więcej rzeczy tylko muszę przejrzeć moją szkatułkę z biżuterią :DD

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2013, 17:49:56 pm »
Wow, nie sądziłam, że tak szybko coś pójdzie:) zarezerwowane oczywiście, już wysyłam priva. Ale zaczekaj do jutra, wrzucę więcej rzeczy tylko muszę przejrzeć moją szkatułkę z biżuterią :DD
och tak to rezerwuje i czekam na kolejne rzeczy :DD

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2013, 17:52:51 pm »
Jaką długość paska ma torebeczka Stradivarius?
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2013, 17:56:05 pm »
Pasek ma około 112 cm (tak +/- 5 cm bo mam sztywną, malarską miarkę i trudno dokładnie zmierzyć;)
edit: jak założyłam na skos przez ramię, to torebka opiera mi się na biodrze (mam 168 cm wzrostu).
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 18:06:22 pm wysłana przez triss.k »

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2013, 18:26:40 pm »
No to biorę torebeczkę :)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline mavee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 487
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Kropeczka,moje małe serduszko
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2013, 21:03:29 pm »
A ja bym była zainteresowana torebką misako,proszę o rezerwację i może jeszcze coś dobiorę,jak wstawisz jeszcze jakieś rzeczy,ok?

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2013, 22:28:27 pm »
Jasne, wstawię jutro jak tylko zrobię zdjęcia. Aktualnie robię przegląd szafy i szkatułki z biżuterią :)
Torebki zarezerwowane:)

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2013, 01:15:13 am »
Yh uprzedzili mnie z torebkami :D

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2013, 14:38:07 pm »
9. Bransoletka w stylu orientalnym, wykonana z malutkich koralików na żyłkach, z jakimś dużym kamieniem pośrodku. Na mnie niestety za duża:( Długość z zapięciem 19,5 cm. Leciutko starte zapięcie od poniewierania się w pudełku z inną biżuterią. Cena 5 zł.




10. Bransoletka Stradivarius z kilku łańcuchów, kolor ciemnoszary, z kryształkami białymi i szarymi. Kilka z mniejszych kryształków wypadło, ale nie rzuca się to za bardzo w oczy bo bransoletka jest "bogata". Nie uczula. Noszona parę razy na imprezy. Długość 19,5 cm. Cena 5 zł





11. Bransoletka srebrna, próba 925. Delikatna i cienka, długość z zapięciem 19 cm. Gratis dodam drugą taką samą, pękniętą - można naprawić u jubilera. Cena 12 zł.




12. Łańcuszki posrebrzane, więc bez próby. Mnie nie uczulają. Dwie sztuki, jedna z przedłużką. Długość 45 cm (ten z przedłużką można skrócić do 35 cm). Cena 5 zł/sztuka.




13. Kolczyki z listkami. Lekkie, efektowne, kolor starego złota. Długość z biglami ok. 9 cm. (Na zdjęciu mają różne bigle, ale już to naprawiłam i mają identyczne) Cena 4 zł




14. Bransoletka House z kilku łańcuchów, dla miłośniczek "cięższych" klimatów. Wbrew pozorom lekka. Kolor starego złota, długość z zapięciem ok 20 cm. Cena 5 zł




15. Wisiorek House z łańcuszków i koralików. Noszony raz na imprezę, nie uczula. Długość łańcuszka ok. 65 cm (można skrócić), długość wisiora ok 16 cm. Cena 5 zł




16. Kopertówka Stradivarius, bardzo efektowna, cała wyszywana koralikami i cekinami. Szaro-srebrna, z łańcuszkiem. Kilka cekinów odpadło, ale nie jest to widoczne (widać na przybliżeniu). Minimalne ślady użytkowania - noszona raz na imprezie :) Wymiary: 24 cm x 11 cm. Długość łańcuszka ok 118 cm. Cena... nie wiem, 25 zł? Kosztowała mnie prawie 100 zł :DD




17. Woda zapachowa Adidas Natural Vitality. Zapach delikatny, kwiatowy (ja tam czuję frezję :DD ). Zużycie widoczne na zdjęciu. Pojemność 75 ml. Cena 10 zł.



18. Krem VICHY Idealia BB "Jakość i koloryt skóry idealnej" do twarzy, SPF 25. Lekko koloryzujący i rozświetlający, odcień ciemny. Polecam, faktycznie sprawia, że wygląda się "zdrowiej", tylko że ja używam do jasnej karnacji :) 8 sztuk po 1,5 ml każda. Całość 5 zł.




19. Buty bez palców F&F, na obcasie, rozmiar 38. Nowe, tylko przymierzane. Bardzo wygodne i stabilne, podeszwa gumowana (nie ślizga się). Mam drugie takie same, tylko w innym kolorze - bardzo fajnie się chodzi, są miękkie i naprawdę wygodne, nie chwieją się a wysokości obcasa prawie nie czuć. Na wierzchu materiał (wygląda trochę jak zamsz) i kilka dżetów. Wysokość obcasa 9 cm, platforma (koturn) 1 cm. Wkładka nie jest skórzana. Kosztowały jakieś 70 zł. Cena 20 zł







20. Sukienka elegancka w kolorze jasnoszarym, kołnierzyk ma z przodu naszyte takie niby-kwiatuszki. W komplecie czarny pasek na gumie. Fason bombki, z boku zapinana na suwak, materiał leciutko się naciąga, to taka jakby matowa satyna (nie świeci się). Na metce rozmiar L, ale to jakieś chińskie L, bo pasuje na typowe S, a nawet XS. Założona raz na ślub, leżakuje w szafie :) Będzie dobra na jakiś ślub czy komunię. Kosztowała chyba ze 140 zł, ale nie mam jej gdzie nosić :hm:
Na zdjęciu są jakieś plamki, w rzeczywistości nie ma żadnych.

Wymiary:
szerokość w biuście: 44 cm (x2)
szerokość w pasie: 37 cm (x2)
długość całkowita: 74 cm

Uwaga, sukienka ma małą wadę: kołnierzyk z tyłu jest odrobinkę nierówny. Nie zauważyłam tego przy zakupie, ale na weselu miałam rozpuszczone włosy które to zakryły.
Cena 30 zł.






21. Kurtka czarna z ekoskóry, rozmiar M, ale pasuje też na S. Bardzo fajna, cienka i mięciutka skóra, na podszewce. Jedyna wady to małe obtarcia przy ściągaczach i mały obtarcie na rękawie (widoczne na zdjęciach - z doświadczenia wiem, że można to zamalować czarnym pisakiem:) W rzeczywistości się tak nie świeci:) Noszona przez jeden sezon.
Wymiary:
szerokość pod pachami: 46 cm (x2)
długość od ramienia: 55 cm
długość rękawa: 63 cm

Cena 20 zł







22. Spódniczka Reserved, mini bombka, w komplecie dżinsowy pasek. Materiał to cieniutki dżins, idealny na lato. Stan idealny. Rozmiar z metki 36. Szerokość w pasie 36 cm (x2), długość 33 cm. Cena 15 zł






23. Szalik różnokolorowy (włóczka czerwona, niebieska, turkusowa, zielona, żółta, beżowa), nigdy nie noszony. Długość ok 2 m (bez frędzli) Cena 5 zł


24. Szalik cienki, biało-czarne pasy. Mięciutki. Noszony parę razy. Długość bez frędzli 1,6 m. Cena 5 zł


25. Szalik cienki biało-szary, w delikatne czarne kwiatuszki (Ten szary kolor to właściwie taki gołębi, między szarym a błękitem). Noszony parę razy. Przyjemny w dotyku i dość duży, wymiary długość 1,6 m, szerokość 60 cm. Cena 5 zł


26. Sukienka Bershka, nowa z metkami, nie noszona. Rozmiar z metki to M, ale pasuje raczej na S.
szerokość pod pachami: 38 cm

szerokość w pasie: 32 cm

szerokość na dole (po rozłożeniu): 65 cm

długość całkowita sukienki od ramienia: 79 cm

długość całkowita sukienki mierzona od dekoltu: 62 cm

Cena... nie wiem, 20 zł?



27. Buty Stradivarius, nowe, nie noszone, z metkami. Rozmiar 41, długość wkładki 26,5 cm. Nie są skórzane. Obcasik niziutki, 2 cm. Miały być prezentem ale okazały się za szerokie:( Cena 18 zł.


28. Torba Riverside, nowa, z metkami, nie noszona. Fajny materiał, jakby impregnowany, obszywany mięciutkim kożuszkiem, w środku błękitna podszewka. Można nosić w ręce albo na ramieniu (pasek odpinany). Mieści A4. Wymiary: 36 cm x 32 cm x 8 cm. Długość paska 99 cm. Cena 20 zł.


29. Torebka Mango nowa, nieużywana, z metkami. Kolor miedziany, troszkę ciemniejszy niż na zdjęciu. Wymiary ok. 28 cm x 16 cm. Cena 15 zł


30. Torebka Stradivarius, satynowa kopertówka. Nówka sztuka, z metkami. Srebrny łańcuszek odpinany. Cena 15 zł


31. Kolczyki marki By Dziubeka, ceramiczne kulki, kolor biały z perłowym połyskiem. Podobno srebrne ale próby tam nigdzie nie wypatrzyłam:) W każdym razie nie uczulają mnie, nosiłam kilka razy żeby darczyńcy było miło. Długość razem z biglem ok. 4,5 cm, średnica kulki ok. 1,5 cm. Cena 10 zł
o, znalazłam takie na ich stronie: http://www.bydziubeka.pl/kolekcje/ceramika/kolczyki-kc0007


32. Dżinsy Bershka dla chudzielca:) Rozmiar 34, dość długie (ja podwijałam nogawki). Kupione kiedy chwilowo schudłam - założyłam parę razy i wróciłam do normalnego rozmiaru więc zrobiły się za ciasne. Biodrówki, nogawka prosta. Granatowy dżins bez przetarć. Minimalne ślady użytkowania.
Wymiary:
szerokość w pasie: 37 cm (x2)
stan z przodu: 17 cm
stan z tyłu: 25 cm
długość całkowita: 104 cm

Oddam za 15 zł bo na mnie i tak za małe :D







« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2013, 16:38:46 pm wysłana przez triss.k »

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2013, 18:35:32 pm »
poproszę nr 30 :)

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2013, 18:40:23 pm »
Interesuje mnie 10 i 18. Ile za przesyłkę? No i ostatnie pytanie.. aktualnie jestem bez pieniędzy, przypływ gotówki będę miała dopiero w następnym tygodniu - istnieje możliwość przetrzymania?

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2013, 19:50:08 pm »
Zarezerwowane:)
Interesuje mnie 10 i 18. Ile za przesyłkę? No i ostatnie pytanie.. aktualnie jestem bez pieniędzy, przypływ gotówki będę miała dopiero w następnym tygodniu - istnieje możliwość przetrzymania?

Nie ma sprawy, przetrzymam dla ciebie. To małe rzeczy są więc pójdą jako list - jakieś 4 do 5 zł za przesyłkę.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2013, 20:02:03 pm »
Proszę mi do torebki dorzucić kurtkę nr 21 :) trochę nie na czasie,  ale będę miała na sezon jesienny :)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 16, 2013, 21:16:22 pm »
Aguleks, kurtka jest twoja, torebka też:) A biorąc pod uwagę naszą kapryśną pogodę to przyda ci się jeszcze przed jesienią :D

Sprzedane rzeczy nr 1, 3, 8, 10, 18, 21 i 30. Reszta wolna :bunny:

Dziewczyny, mam prośbę: jak już stwierdzicie, że to koniec zakupów to poproszę o priva od każdej, wtedy wyślę dane do przelewu. Może jeszcze coś wrzucę na weekend więc jeśli ktoś chce zaczekać to nie ma sprawy.

W tytule przelewu poproszę o podawanie nicka z forum i nazwy zakupionych rzeczy, żebym się nie pogubiła :)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2013, 21:34:18 pm wysłana przez triss.k »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2013, 09:48:51 am »
Poproszę nr 15 i 25 :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2013, 10:37:23 am »
ja dobieram wisiorek nr 5 i czekam na kolejne rzeczy :)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2013, 11:33:52 am »
Zarezerwowane :bukiet :bukiet Myślę, że jutro coś jeszcze dorzucę jak się przekopię przez mój składzik :)

Sprzedane rzeczy nr 1, 3, 5, 8, 10, 15, 18, 21, 25 i 30.


Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wiosenne porządki w domu i zagrodzie - SALE! Fajnie i niedrogo, zajrzyj:)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2013, 16:49:21 pm »
Franek czeka na dostawę ziółek i marzy mu się zagroda w ogródku :) A ja mam jeszcze trochę kolczyków - nie są nowe, ale noszone po parę razy i "leżakujące" w szkatułce, oczywiście wyczyszczone. Ewentualne wady rzetelnie opisuję:) Wszystkie to srebro nierodowane więc z czasem mogą ciemnieć - trzeba czyścić od czasu do czasu:) Żadne mnie nie uczulały.

33. Kolczyki srebrne, próba 925. Średnica kółeczka ok. 1,5 cm. Na uchu wyglądają jak pełne kółka, "zawijają" się pod płatek ucha. Cena 12 zł.


34. Kolczyki srebrne, próba 925. Sztyfty są leciutko przygięte, co widać na zdjęciu. Nie przeszkadza to jednak w noszeniu. Cena 9 zł.


35 Kolczyki srebrne, próba jest ale tak maleńka że nie jestem w stanie odczytać, na 90% jest to 925:) Z niebieskimi cyrkoniami, zapięcie tradycyjne, angielskie. Długość całkowita ok. 1,5 cm. Cena 10 zł.


36. Kolczyki srebrne, słoniki na szczęście, próba również mikroskopijna:) Na zdjęciu nie ma zatyczek, w rzeczywistości są:) Cena 10 zł.


37. Książka Johna Irvinga "Jednoroczna wdowa". Ślady użytkowania niewielkie ale są. Czytana parę razy, cena 8 zł.



38. Mam jeszcze coś takiego: dostałam w prezencie od producenta ale to kompletnie nie mój styl. Plecak jest w 100% ze skóry, takiej grubej i dość sztywnej (kiedyś się chyba nosiło takie tornistry). Nowiutki, nigdy nie używany. Na ramiączkach od spodu jest miękki filc. W środku jedna duża komora i mała kieszonka na suwak. Wysokość ok. 38 cm, szerokość na dole ok. 36 cm. Nie mam zielonego pojęcia, ile to może kosztować więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę zaproponować cenę :DD








Edit: torebka nr 28 sprzedana.

« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 17:34:15 pm wysłana przez triss.k »