Autor Wątek: Sucha Beskidzka (okolice Krakowa) złe warunki w zoologu + mały króliczek w Krk  (Przeczytany 2944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarinen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • baku!
W Suchej Beskidzkiej, miescie oddalonym od Krakowa 60km są złe warunki przechowywania zwierzaków. Królików jest kilka w akwarium,w którym powinien być jeden królik. Żyją na trotach - gdy upomniałam panią obsługująca powiedziała, że ich króliki jakoś są zdrowe i nie mają ani alergii ani innej choroby, spowodowanej przez troty. Ponadto szynszyla i myszoskoczek są w malutkim akwarium, gdzie zmieściłyby się co najwyżej dwie myszki! Trzecia sprawa - jedna świnka morska jest oddzielona on innych zwierzaków, siedzi sama w klatce i jest na nią PROMOCJA (!) Czyli albo musi być chora albo coś z nią nie tak.

Druga sprawa- Krakow Bonarka - w zoologu jest maleńki króliczek NA PEWNO za wcześnie odebrany od mamy. Nie zauważyłam co prawda niczego niepokojącego, ale martwi mnie wiek zwierzątka.

Co robić?

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
napisz  na interwencje (zakładka i dane na stronie głównej SPK na górze ekranu )albo skontaktuj się z inspektorem z tego rejonu - Izą Kamionką

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
W Bonarce byłam wczoraj - wszystko wygląda okej.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan