Autor Wątek: Sklep zoologiczny w Lublinie w Realu  (Przeczytany 5711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anuszka957

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Sklep zoologiczny w Lublinie w Realu
« dnia: Marzec 27, 2013, 13:30:12 pm »
Dzisiaj byłam na zakupach w Lublinie w Realu, po drodze wstąpiłam do sklepu zoologicznego w Realu popatrzeć na króliczki i to co zobaczyłam mną wzburzyło...
króliczki siedzą w akwariach na sianie, w poidełku wody nie było, króliczki malutkie, powinny jeszcze być przy matce stłoczone siedziały w rogu tego akwarium.
nad nimi akwarium z myszami, też maluchy jeszcze dobrze sierść im nie wyrosła, niezdarnie pełzające po tym akwarium. podejrzewam ze służą jako karma dla węży.
pracownicy oczywiście nie widzą w tym problemu, mógłby ktoś bliżej się temu przyjżeć??

Offline furia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Sklep zoologiczny w Lublinie w Realu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2015, 11:20:00 am »
hej. zdecydowałam się odświeżyć swoje konto właśnie z powodu tego sklepu. Chodzi o to, że pracowałam tam. Pewnego dnia przyszła dziewczyna, która oglądała myszki. Głaskała je, okazywała sympatię. Po krótkiej rozmowie Od razu przyszło mi do głowy, że może być stąd. Wspomniałam o tym i potwierdziła to. Dlatego też o tym forum pomyślałam w tej sprawie. Widzę, że wątek nie jest ani nowy, ani aktywny, jednak gdyby ktoś był zainteresowany bardziej konkretnymi informacjami, to na priv mogę chętnie się takowymi podzielić. ps. Niestety obawiam się, że dla zwierzaków ze sklepu nie można zrobić absolutnie nic.. Ja po prostu nocami mam koszmary i nie umiem się pozbierać o tym wszystkim i chyba chciałabym poczuć, że ktoś stoi po mojej stronie.