Autor Wątek: Poznaj mnie lepiej - króliki do adopcji  (Przeczytany 3820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Poznaj mnie lepiej - króliki do adopcji
« dnia: Marzec 11, 2013, 14:01:17 pm »
Przedstawiamy wam króliki czekające  na Dom Stały, oraz Tymczasowy. Zapraszamy serdecznie.

A oto Filon :
 Filon poszukuje Domu Stałego, lub tymczasowego, Filona można również zaadoptować wirtualnie.



Jest to samiczka oddana z powodu braku możliwości zapewnienia jej prawidłowej opieki DT w Toruniu, Filon ma również bardzo dużą nadwagę

Momo:
Momo poszukuje Domu Stałego, lub  tymczasowego,  Momo można również zaadoptować wirtualnie.



Momo jest królikiem, który został nieświadomie zaniedbany przez swojego poprzedniego opiekuna, który dopuścił do tego, aby miał tak olbrzymią nadwagę i niewyleczoną infekcję górnych dróg oddechowych. Momo teraz dochodzi do siebie w Azylu Dla Królików w Toruniu, za jakiś czas z pewnością będzie z niego przepiękny królik i wspaniały przyjaciel. Teraz Momo wychodzi na prostą w Azylu i miejmy nadzieję, że gdy schudnie będzie jeszcze piękniejszy i jeszcze zdrowszy :)

Mała dama Eureka
Eureka poszukuje domu stałego, lub tymczasowego, Eurekę można również zaadoptować wirtualnie.



Eureka jest młodą króliczką, która musi oswoić się z człowiekiem. :)

Przedstawiam Wam Torusia.
Toruś jest samcem poszukującego Domu stałego, lub tymczasowego, Torusia można również zaadoptować wirtualnie.



Nie brakuje oczywiście naszego dzielnego, kochanego, pięknego i nie poddającego się Hugusia... On też ma swój mały kolażyk
Hugo poszukuje wyłącznie doświadczonego domu stałego w Toruniu


Hugo jest niesamowicie kochanym uszatkiem, dzielnie walczy z chorobą, bardzo potrzebuje kogoś kto będzie mógł go przytulić aby poczuł się bezpiecznie.  Hugo ma ostrą postać e.cuniculi, która na dzień dzisiejszy jest w trakcie leczenia a mlłody czuje się znacznie lepiej. Przebywa w domu tymczasowym w Toruniu.

Gami:
Gami poszukuje Domu Stałego,lub tymczasowego, Gamiego można też zaadoptować wirtualnie :)

Gami jest bardzo aktywnym i żywiołowym królikiem, nie wykazuje żadnych objawów agresji, z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem zarówno dla człowieka jak i dla jakiejś sympatycznej króliczki :)  obecnie całkowicie zdrowy, jest już po zabiegu kastracji
Oddany przez poprzedniego opiekuna, który nie chciał się nim już dłużej zajmować. Lękliwy, ale łagodny, "przytulaśny".

« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2013, 18:07:46 pm wysłana przez zuzia11 »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Poznaj mnie lepiej - króliki do adopcji
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2013, 13:38:28 pm »
Z tym wątkiem coś się będzie działo, czy do zamknięcia?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Poznaj mnie lepiej - króliki do adopcji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2013, 15:39:35 pm »
Zamykam.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan