Autor Wątek: Podróżniczka Śnieżynka  (Przeczytany 57142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 10, 2013, 22:43:44 pm »
Mam nadzieję, że jeszcze się znajdzie domek stały w Warszawie. Gdzie nie byłaby zamykana.
U mnie biega luzem. Zamykana była kilka razy i to nie jest dobre dla niej :( gryzie strasznie klatkę
Śnieżynka jest podróżniczką :)  była nawet na Mazurach :)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 10, 2013, 23:02:44 pm »
czyli z mapy Polski zostały jej jeszcze tylko Bieszczady i Kotlina Kłodzka :jezyczek:

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 10, 2013, 23:17:10 pm »
w Bieszczady tez miałyśmy razem jechać...  :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 23, 2013, 01:05:23 am »
Brończysław z Krakowa wraz z zaprzyjaźnioną ekipą fanów Depeche Mode przywiezie Śnieżynkę do Krakowa klimatyzowaną bryczką :) Bardzo dziękuję Brończysławowi i ekipie, a także wszystkim osobom, które udostępniały prośbę na FB :bukiet

Pani Justynie serdecznie dziękuję za zaoferowanie Śniegułce domku tymczasowego :bukiet a Hubisi za zaopiekowanie się Śnieżką, kiedy bardzo tego potrzebowała, troskliwą opiekę, logistykę weterynaryjną w stolicy, prowadzone ze Śnieżką rozmowy o świecie i kulturze, duże pokłady cierpliwości i ciepłego serduszka oraz sporą wytrzymałość na mnie :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 23, 2013, 16:11:45 pm »
Kochani w imieniu swoim jak i Śnieżynki dziękuję za wszelką pomoc jaką okazaliście nam przez ostatnie kilka miesiący :)

Śnieżynka już jest innym króliczkiem ;) na początku bała się wszelkich odgłosów np. zamykania brodzika, włączonej suszaki... nie wspomnę o odkurzaczu,
a teraz :) nawet biega kiedy odkurzacz zasysa podłogę obok niej :)

Kiedyś nawet nie było szansy spokojnie wziąć Śnieżynki na ręce :) teraz jest inaczej :)
daje się głaskać będąc na rączkach :) nie jest to długi pobyt, ale z czasem będzie już tylko lepiej  :bunny:

Z czesaniem też nie ma problemu :)

ciekawość Małej nie ma granic :) stos wzniesieonych kartonów to nie problemu :) trzeba zdobywać szczyty  :bunny: :bunny: :bunny:

Dziękuję Bośniakowi za pomoc i wsparcie :) Mam nadzieję, że Śnieżynce się spodoba brykanie w towarzystwie kolegów :) :krolik




Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 26, 2013, 14:09:48 pm »
Śnieżynka niebawem wyjeżdża ze stolicy. Rozstanie z Hubisią nie obyło się bez łez - pożegnanie to często najtrudniejsza rzecz w byciu opiekunem tymczasowym, zwłaszcza że niektórzy tymczasowicze naprawdę bardzo mocno wprowadzają się do naszych serc. Bardzo Ci dziękuję, że mimo smutku, wzięłaś to dzielnie na klatę i dałaś radę :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 26, 2013, 16:46:45 pm »
Bośniaczku tak mnie obnażyć na forum ... ;) było ciężko wyjść z domu zamiast 9 była 11.

Mała Śnieżynka jest cudnym króliczkiem, wielka przemiana od pierwszego spotkania... zaskakuje swoją ciekawością świata :)

Proszę wygłaskać Małą Śnieżynkę ode mnie :)

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 27, 2013, 18:18:40 pm »
Śnieżynka już jest w nowym domku. Koledzy przyjęli ją z ciekawością, na razie oglądają się przez pręty klatki.Królisia je ładnie, zwłaszcza sianko i pije morze wody.Jest ufna i ciekawska, pozwoliła się pogłaskać i chrupała ząbkami :-)

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 28, 2013, 21:43:55 pm »
Radość sprawia mi czytanie, że u Małej Śnieżynki wszytko dobrze :)
lubi sianko wcinać :) najbardziej jak się jej jeszcze podaje z ręki :) może nawet wskoczyć na kolana za nbabkę lancetowatą ub inny smakołyk :)

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 29, 2013, 21:14:08 pm »
Dziękujemy za szczegóły co mała lubi, wszystko się sprawdza. Jeszcze się obserwujemy, miziaki wymagają zaufania ale mała się mnie raczej nie boi. Wczoraj i dziś wszystkie spały dużo (upał), w nocy nadrabiały brykaniem :-)Śnieżynka czyta gazety (dolny rządek już przeczytany ;-)Kawalerowie obsikują dookoła klatki, bobczą i niuchają.Pozdrawiamy :-)))

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 30, 2013, 00:26:58 am »
Mała uwielbia czytać wszystko - pochłaniała grube papierowe tomy :) wiec warto się zaopatrzyć w kartony, kartki itp.
Bardzo się cieszę, że jest odważną dziewczynką i się nie boi... jak do mnie przyszła to oj .. dużo opowiadać. strachliwa była.
czy bawi się zabawką, którą dałam jej na podróż? śmiesznie podrzuca....
jak będziesz mieć jakiekolwiek pytania pisz tu lub poproś o numer tel do mnie od bośniaka :) z wielką chęcią pomogę :)
pozdrawiam:)
ps. uwielbia masażyki

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 30, 2013, 21:38:13 pm »
Zauważyłam że lubi głaski ale sama nie przychodzi ;-)Zabawki nie zauważyłam niestety :-( postaram się jej to jakoś wynagrodzić.Mała jest ciekawska i odważna. Chętnie dowiedziałabym się jaka jest jej historia.Ale nawet jeśli straszna, to teraz zrelaksowany i brykający królik :-)))

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 30, 2013, 21:52:29 pm »
tak była strachliwa, ale przejawy ciekawości były :) i chęci poznawania świata... trochę jej zajęło np. wychodzenie na balkon... ale potem już się nie bała... miała tam swoje kartony do gryzienia, korytarze do biegania... to co króliczki uwielbiają :)

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 30, 2013, 21:57:35 pm »
U mnie jest tunel wiklinowy, już było zwiedzanie :-) no i oczywiście sianko, całe tony, kojec z dywanikiem, interesujące miejsca gdzie można się wcisnąć na siłę...dziś co chwilę przychodzi i siada blisko mnie ale jak próbuję głaskac to się odsuwa - ale wraca ;-). Chyba jeszcze za wcześnie na zaprzyjaźnianie z kawalerami?

Offline Hubisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 30, 2013, 21:59:44 pm »
proszę jej dawać sianko z ręki i babkę lancetowatą lub jakiekolwiek inne jedzonko
będzie się szybko przyzwyczajać :) to jest cudny króliczek
na początku nawet był agresorek mały :) ale jest już zdecydowanie lepiej

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 31, 2013, 10:53:55 am »
Justyna jak wrócę z pracy, dostarczę Ci sianka dla Małej i Urwisów:)
Just hate people,love bunnies...

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 31, 2013, 19:59:36 pm »
Martyna - Dziękujemy, sianko zawsze mile widziane ;-)

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 03, 2013, 22:53:38 pm »
nie ma za co :D jeszcze trzeba będzie ze sweetaśnymi fociami nadrobić zaległości:P
chyba że ktoś mnie uprzedzi;]
Just hate people,love bunnies...

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 03, 2013, 23:32:59 pm »
oj tak, słitfocie Śnieżynki bardzo wskazane!

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: Podróżniczka Śnieżynka
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:47:18 pm »
Uprzejmie dopominamy się o zdjęcia Śnieżynki :).