Autor Wątek: jaka waga do wazenia krolika, do wazenia porcji pokarmu  (Przeczytany 3867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
jaka waga do wazenia krolika, do wazenia porcji pokarmu
« dnia: Luty 10, 2013, 15:28:50 pm »
szukam wagi, no i wlasnie ..... najchetniej z:
-  czytelnym wyswietlaczem LCD
- na 1 baterię
- dokladnoscia pomiaru do min. jednego miejsca po przecinku (np.1000,1 gram) do 5kg
nadajacych sie do wazenia krolika

wiec jakis koszyk, misa i ma byc to stabilne .... a nie krolik wyciagnie skoki i wszystko juz leci we wszystkie strony
mam na oku taka jedna ale ona sie nadaje tylko na male miniaturki do 2kg, przy wiekszych i wagowo i gabarytowo zwierze wisi w polowie przez miske wagi i nie wiadomo wtedy jak bardzo dokladny czy realny jest to odczyt wagi

a jak przy okazji bedzie latwa w czyszczeniu i zajmuje nieduzo miejsca, do uzycia w warunkach domowych to bedzie bosko, ze nie wspomne o cenie

przyznawac sie szybciutko kto jakiej wagi uzywa i na co mam jeszcze zwracac uwage

z gory fenk ju
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: jaka waga do wazenia krolika, do wazenia porcji pokarmu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2013, 17:04:51 pm »
Ja używam zwykłej wagi elektronicznej z supermarketu do ważenia ludzi :) wchodzę najpierw na wagę z królikiem, a potem sama i obliczam wynik.

sonia

  • Gość
Odp: jaka waga do wazenia krolika, do wazenia porcji pokarmu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2013, 23:27:05 pm »
Ja używam zwykłej wagi elektronicznej z supermarketu do ważenia ludzi :) wchodzę najpierw na wagę z królikiem, a potem sama i obliczam wynik.
Super pomysl! musze tez tak robic,bo zawsze mam problem z wazeniem kroli....jak postawie na wage to natychmiast uciekaja z niej i po wazeniu.