Autor Wątek: [Przygarnij Królika] Króliczki z interwencji w Katowicach szukają domu / Bytom  (Przeczytany 30254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Gosiula z czegoś żyć trzeba, nie mamy wyjścia :(
Prosimy o pomoc.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Gosiula z czegoś żyć trzeba, nie mamy wyjścia mutny

Zgadza się, a maluchy pewnie szybką znajdą DT lub nawet DS ;) głowa do góry

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Chłopcy się przypominają Casper ma już Pomoc Wirtualną nowe tymczasy nadal poszukiwane.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Carlo złamał sobie dzisiaj paznokieć, krew sie polała, na szczęście wszystko się db skończyło :)  Bośniak  :bukiet

Zdjęcia przystojniaków:














- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Evans7 a do kompletu do Casperka, Carlo ma  już też WO-mnie :) Dziś wysłałam pierwszy przelewik. Pozdrawiamy całą trójeczkę :*
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Carlo ma  już też WO-mnie
W imieniu mojego ulubieńca serdecznie dziękuję  :DD
Co nowego u maluchów: chłopaki brykają, robią piękne fiflaki w powietrzu, bęcki gdy układają się do snu... no i pięknie proszą o nowe domy tymczasowe, bo ja lada dzień wyjeżdżam  :icon_frown
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Przypominamy, że dwa spośród trójki mają PW, prosimy o tymczasy dla uszatych.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
maro, chyba mam DT dla trzeciego, odezwij się do mnie na Gg jutro rano

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
a dziś?
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Weekendowa sesja:
























































































































































































- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Jeden z króliczków będzie miał tymczas w Katowicach. Szczegóły zna kagar. Prosimy o tymczasy dla pozostałych.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline joac

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Jakie zwiedzanie zostało uskutecznione! Śliczności mknące po dywanie :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Potwierdzam, że jeden z maluchów ma DT z opcją nawet na DS ;-)

Prosimy o trzymanie kciuków by wszystko się udało.



Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Ja będe miała na DT po Molierku Casperka, a Leonarda zabieram do Wawy w ten weekend do DT.

Offline joac

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Prosimy o trzymanie kciuków by wszystko się udało.
Trzymam kciuki! Kitty, a Molierek za długo u Ciebie nie zabawił :) - fajnie, gdy adopcje tak szybko przebiegają.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
No to mogę powiedzieć, że dziś mogłam poznać Carlo i jest z niego bardzo kochany uszak ;)

Carlo jest na DT w Katowicach z opcją na DS więc prosimy o kciuki by maluchowi się udało

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Jeśli jesteście ciekawi jak Carlo ma się w swoim nowym DT to poniżej przesyłam pierwsze wrażenie Pani Pauliny, która się nim tymczasowo opiekuje ;)

"pierwszy dzień minął bardzo dobrze. Od rana Maluch stawał na dwóch łapkach w klatce i się nam bacznie przyglądał.Dzisiaj już się nie bał i wyszedł zwiedzać mieszkanie,poza tym bardzo zaciekawił go nasz królik i sterczał cały czas przy jego klatce.Niestety dla naszego królika jest za wcześnie na zabawy z swoim nowym kolegą i od niego ucieka. Poza tym cały dzień minął nam na buziakach i wylegiwaniu się na łóżku. Jest bardzo dzielny :)Z jedzeniem i piciem jest bez problemu.Pije normalnie z poidełka,apetyt również mu dopisuje.Trzyma czystość w klatce,robi ładnie do kuwetki"

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Carlo jest na DT w Katowicach z opcją na DS więc prosimy o kciuki by maluchowi się udało
Trzymamy mocno kciuki :D

"pierwszy dzień minął bardzo dobrze. Od rana Maluch stawał na dwóch łapkach w klatce i się nam bacznie przyglądał.Dzisiaj już się nie bał i wyszedł zwiedzać mieszkanie,poza tym bardzo zaciekawił go nasz królik i sterczał cały czas przy jego klatce.Niestety dla naszego królika jest za wcześnie na zabawy z swoim nowym kolegą i od niego ucieka. Poza tym cały dzień minął nam na buziakach i wylegiwaniu się na łóżku. Jest bardzo dzielny :)Z jedzeniem i piciem jest bez problemu.Pije normalnie z poidełka,apetyt również mu dopisuje.Trzyma czystość w klatce,robi ładnie do kuwetki"
Cieszę się bardzo, że mój ulubieniec się tak szybko zaklimatyzował :*

Mam nadzieję, że Leo i Casper też ładnie jedzą i piją :)

Dziękuję wszystkim za całą pomoc  :bukiet
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Z racji, że Carlo przez chwilę przebywał u Kitty to załapał się na prawdziwą sesje zdjęciową, której efekt widać poniżej ;)







Pozdrawiamy

Offline joac

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Śliczny chłopczyk, nawet oczek tak nie wytrzeszcza ;-)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html