Autor Wątek: Panowie i Panie z Krakowa :D  (Przeczytany 177133 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Panowie i Panie z Krakowa :D
« dnia: Styczeń 28, 2013, 02:26:58 am »
Kochani moi zakróliczeni i niezakróliczeni :)

Mam oto wreszcie niewątpliwą przyjemność zaprezentować siódemkę króliczków z sobotniej interwencji w Katowicach, które w poszukiwaniu lepszego życia w nowych domkach przyjechały, wiezione Worrkowozem, do Krakowa :)

Króliczki są nieduże (zakładamy, że jeszcze trochę urosną), łagodne, w stosunkowo dobrej kondycji ogólnej. Sierść niektórych pozostawia nieco do życzenia, dlatego za kilka godzin cała siódemka jedzie na gruntowne badania weterynaryjne. Mamy pięciu samczyków i dwie samiczki, a ich imiona, będące efektem grupowego szału twórczego, zawierają dla ułatwienia oznaczenie płci :diabelek

Ślicznie dziękuję Oskarowi od jeży za udostępnienie mieszkania oraz Worrkom, Zajęcowej z Pawłem, Oscarezowi i Brruni za współudział w instalowaniu uszu w sobotni wieczór w kwarantanniku ;)

1. PanAdol - wystraszony, chyba największy z całej ekipy, z przechyloną główką, która w stresie wykręca się dość mocno. Ładnie je i pije, przez noc pięknie nabobczył, chociaż nauka kuwetowania to jego daleka przyszłość :)



2. PaniKa - w klatce siedzi struchlała w kąciku, ani drgnie, główka lekko przechylona w bok, w ciszy i spokoju ładnie je, pije i bobczy. Poza klatką ciekawość pcha ją do przodu, dziś zwiedzała, pokonując nawet śliskie powierzchnie, ale podszyta jest niepewnością - wbiła się w kącik koło szafki i tam siedziała, dopóki jej nie schowaliśmy do klatki.


3. PanTofel - boi się, ma na prawym oczku białą plamkę, ładnie je i pije, bobków przez noc też troszkę wyprodukował, staje na dwóch łapkach i ogląda górę klatki :)


4. PaniErka - przerażony królik, w zasadzie nie rusza się z kąta, niepokojąco pękaty. Je i pije, zjadła całe siano, bobki średniej jakości (ale poprawią się na pewno).


5. PanTera - wystraszony, ma wyglądające na pogryzienia strupy na pyszczku, placki gdzieniegdzie na ciele. Je, pije, bobczy, boi się bardzo wszystkiego.


6. PanEl - przestraszony, ale ciekawski. Pierwszy do picia i jedzenia, boby produkuje w ilościach cudnych, staje słupka i nasłuchuje, co w sianie piszczy ;) Będzie z niego wesoły uszatek :)


7. PanKracy - najchętniej nie wychodziłby z domku, przynajmniej kiedy ktoś mógłby go zobaczyć. Ma oczka w kształcie migdała, jeszcze nie rozpoznaliśmy, czy to fizjologicznie, czy coś z nimi nie tak i mruży je bez przerwy. Mimo stresu jedzenie go nieco ośmiela, wychyla się z domku, sprawdza, czy nic wokoło nie przeszkadza i dopiero wtedy kica do miseczki pochrupać.


Niebawem uszatki znajdą się na stronie adopcyjnej i będą poszukiwały dobrych domków stałych. Aktualnie szukamy dla nich także opiekunów wirtualnych - musimy opłacić jutrzejszą wizytę i pewnie środki na odrobaczanie, możliwe też, że dodatkowe badania i/lub leki - ale o tym zdecyduje niebawem wet.

Gdyby ktoś chciał wesprzeć napływowe uszate krakuski grosikiem, poprosimy o ich wpłatę na konto Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
79 2130 0004 2001 0516 7234 0001 (Volkswagen Bank Polska SA)
wpisując w tytule: "Panowie i panie Krk"

Nie zapominajmy także o psiaczku: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15170.msg402439.html#msg402439 Bardzo dziękuję za rozpowszechnianie informacji o nim na FB oraz propozycje zrzutki na opłacenie jego opieki medycznej. Chętnych do dołączenia się proszę o wpłaty na konto podane akapit wyżej, z tytułem: "dla Smuteczka".

W razie pytań służę pomocą: iza.kamionka@kroliki.net

Zapraszamy do adopcji Pań i Panów :krolik

« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 11:09:17 am wysłana przez bosniak »
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2013, 09:16:27 am »
Ale śliczna gromadka a imiona REWELACJA!!!!!

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2013, 09:29:27 am »
To prawda imiona rewelacyjne, a uszaki wszystkie kochane i takie aż zachęcające do miziania ;)

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2013, 13:40:09 pm »
elegancką im reklamę zrobiłaś bośniak :)
a jak tam bobki, już są w normalnym kolorze? czy dalej zadziwiająco szare?

trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u weterynarza :)
jakby trzeba było pomóc przy podawaniu leków czy w ogóle czymkolwiek,  dajcie znać!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2013, 13:50:04 pm »
Uszka śliczne, a imiona świetne  . Ciekawa jestem czyj to pomysł ? No, ktoś musiał zainspirować ten "grupowy twórczy szał " :diabelek

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2013, 13:53:21 pm »
wyszedł tak SPONTANicznie, Worrek zaproponował PanKracego  :brawo:, a reszta imion się posypała :) dla całej dwudziestki by się znalazły :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2013, 13:57:06 pm »
Nie ma to jak zgrana grupa :)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2013, 16:51:05 pm »
słuchajcie, one są roz-bra-ja-ją-ce!!!!!  :zakochany:
biedne, przerażone maluchy, ale łapiące za serce od razu, i to tak... czule :) :heart :heart :heart
i to mówię ja - wielbicielka mocno zbudowanych baranów, a nie stojącouchych kruszynek.

o imionach już nie mówię, bo nie sposób nie chichotać ogarniając towarzystwo :icon_mrgreen

piszę szybko co zaobserwowałam przez tę błysk-chwilę po przywiezieniu z przeglądu wet (szybko, zanim mi się pomylą ;) ):

PanKracy - bardzo wystraszony, chyba najbardziej z całej ekipy. wcisnął się w kącik klatki i udawał, że go tam w ogóle nie ma...
PanTera - z ropniem na pyszczku. po przełożeniu do klatki dość szybko zaczął się rozglądać, ewidentnie bardziej się czuje "u siebie", niż PanKracy
PanTofel - zachowuje się podobnie jak PanTera: boję się tych dwunogich, ale żeby od razu się nie ruszać? bez przesady...
PaniKa - niespodzianka! ale to niech Bośnia opowie :niegrzeczny
PaniErka - bardzo przestraszona, ma w sobie coś takiego delikatnego... na razie trudno uchwycić co, ale coś na pewno :)
PanEl - "oo, domek, znam go już. OOOO, GRANULACIK!!!" :rotfl2:

no i PanAdol - najbardziej mi zapadł w serducho. jedyny z naszej ekipy z e. cuniculi i przekrzywioną główką. ta główka sama z siebie kroi serce na kawałki natychmiast, a dodatkowo PanAdol jest na maksa rozczulający. wzięty na ręce z transporterka główkę przekrzywił jeszcze bardziej :placze. postawiony w klatce poręcił się trochę wokół własnej osi (jeszcze bardziej łamiący serce widok... :placze :placze). a zaraz potem poniuchał miseczkę z granulatem, skubnął conieco i pokicał - uwaaaaga - do kuwety! wskoczył do niej elegancko, równie elegancko się wypiął i pierwszoklasowo nasiurał w róg obok kuwety :mhihi

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2013, 17:16:15 pm »
zgadzam się! Mnie też PanADOL ujął za serce bardzo i jeszcze PaniKa - bidunia taka wystraszona...zresztą wszystkie widać, że są oszołomione zmianami, jest to dla nich mega stres. Do tej pory nie dość, że mieszkały pod ziemią, żywiły się byle czym to kontakt z człowiekiem miały raczej żaden :/ bidulki.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:46:50 pm »
PaniKa - niespodzianka! ale to niech Bośnia opowie niegrzeczny
Bośniaku no opowiadaj no! :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2013, 20:01:49 pm »
imiona świętne! :D

Na FB na wydarzeniu dałam link na ten wątek :) a także na smutaskowy wątek :)

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2013, 22:46:01 pm »
jeśli chodzi o sprzątanie łebkom :) Oskar stwierdził, że póki co ogarnia, a na większe sprzątanie możemy się umówić na czwartek [do 7 klatek jakoś dużo osób nie trzeba ;-)] odrzegnuje się tylko od opieki nad zaropiałym PanTerą, bo nie miał z czyszczeniem ropnia do czynienia [a i nie bardzo ciągnie go do tej nauki-co mnie nie dziwi ;)] poki co Oskar i Bośnia zawaleni pracą. jak sie odkopią - sie odezwą :)
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:14:49 pm »
Dobrze, że każdy dzień mojego ciężko zapracowanego urlopu nie wygląda tak, jak dziś ;)

Bobo pojechał na konsultacje, jest zdrowy i może jechać do nowego domku :)

Fantastyczna siódemka pojechała na konsultacje, które powyżej streściła Kic (dziękuję przepięknie :* ), w dźwiganiu, noszeniu i wożeniu transporterów w jedną stronę pomagał Worro, w drugą Kic i obojgu bardzo dziękuję za tę pomoc, sama bym się w życiu nie wyrobiła na umówione godziny. Gdzieś pomiędzy Magii przyjechała z Betinką na oględzinowanie i szwów zdejmowanie, więc Betinka też może ze spokojem ducha śmigać do pani Moniki :) Magii - dziękuję :* Za zaproszenie na kawę też, ale nie zdążyłam. No i za superodkamieniadło :)
Antonina miała korektę zębolca, który się wydziobował jak zwykle i kaleczył.

W tempie ekspresowym pierwszy nasz interwencyjny uszatek pokicał do domku tymczasowego, którego być może już nie opuści ;)  Mowa o PaniCe (Bosh, jak to odmieniać? Powinno być o PaniKa :diabelek ), więc radośnie pokrzykuję sobie "jupi" ;)

Od jutra przez trzy dni wszystkie uszka (prócz PanaAdola) będą dostawały odrobaczadło, które potem powtórzymy za 2 tygodnie.  PanuKracemu będziemy przemywać oczka, bo ma uszkodzone i podrażnione. PanuTera będziemy płukać dziury po ropniu i maściować po płukaniu. PanuAdolowi (język polski jest taki trudny :P) trzeba przez co najmniej 2 tygodnie 2xdziennie zapodawać fenbendazol, sulfonamid i wit. B complex, potem zobaczymy, czy kontynuujemy kurację.

Z Kic posprzątałyśmy, zdezynfekowałyśmy i nakarmiłyśmy, więc sytuacja jest w miarę opanowana. Wstydzić się nie musimy :)

Wciąż poszukujemy pomocy dla psiaka - je, pije, wypróżnia się, dostał odrobaczadło wewnętrzne, nie gryzie, ale jest przerażony wielkim światem. Zaszczepić go możemy dopiero za jakiś tydzień i to w dodatku na wściekliznę, a choroby zakaźne kilka tygodni później. Jeśli ktoś chciałby pomóc pieskowi, to dajcie, proszę, znać.

Będziemy także bardzo wdzięczni za wsparcie finansowe - szczegóły podałam kilka postów wyżej.

Jeśli ktoś ma jakieś szczególne pytania, to zapraszam do kontaktu mailowego - lojalnie uprzedzam, że najprawdopodobniej odpowiem w nocy.

A, i wczoraj z tego wszystkiego zapomniałam pokazać, jakie bobki robiły te biedne króliki po przyjeździe (zdjęcie z niedzieli, gdy uszaki już były po sobotniej wyżerce sianowo-granulatowej) :/ Spójrzcie na ich kolor  :niespodzianka Fuj!

Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:34:55 pm »
wow! super, że się dziewczynce tak udało! oby całe towarzystwo rozeszło się w takim tempie :)


Mam nadzieję, że PanAdololek się ładnie pozbiera.
Co to znaczy, że PanKracy ma uszkodzone oczka? Coś z rogówką, spojówkami czy jak? Wiadomo czy biedak widzi? ;/

Pocieszające że jakaś część bobów kolorem przynajmniej przypomina królicze...

 
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:36:13 pm »
O jejku ! Masakra ! :/...


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:57:22 pm »
Zajęcowa, zapomniałam dopisać "powieki" po uszkodzonych :) PanKracy widzi, brzegi powiek są tak jakby nieregularne (to te zabliźnione uszkodzenia właśnie), nie przeszkadza to, ale się zainteresowaliśmy tym, bo on tak dziwnie mruży te oczka.
Wszystkie króliczki widzą, biała plamka na oku PanaTofela to też stare uszkodzenie, aktualnie nieszkodliwe.

Te, które kolorem przypominają królicze, to właśnie te sianowo-granulatowe. Jak przyjechały to w transporterkach były same takie gliniane... One na żywo wyglądały nieco inaczej - strasznie dziwaczne, nie widziałam takich nigdy wcześniej.

Ale brzuchy się pomalutku regulują, na pewno jeszcze przez kilka tygodni uszate będą się karmić suszonym żarełkiem.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2013, 00:05:44 am »
no to git fasola. :)  lepiej brzmi uszkodzona powieka niż uszkodzone oko :)

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2013, 09:06:17 am »
Kochani dodam tylko, że wszystkie królisie z interwencji poszukują wirtualnych opiekunów i oczywiście domków stałych
Tutaj jest lista małopolskich potrzebujących uszaków: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13286.40.html

Dla porządku przypomnę kilka głównych zasad wirtualnej adopcji:

1. Wirtualna adopcja to minimum 25 zł miesięcznie.

2. Można wpłacić kwotę wyższą niż podana - dzięki temu będziemy mogli zapewnić wybranemu króliczkowi lepszą opiekę.

3. Można adoptować więcej niż jednego królika, a także jeden króliczek może mieć kilku wirtualnych opiekunów.

4. Istnieje możliwość zbiorowej adopcji, np. przez całą rodzinę, klasę, szkołę, grupę przyjaciół etc.

5. Wirtualna adopcja ustaje z chwilą znalezienia przez królika domu (poinformujemy o tym, aby mogli Państwo zdecydować, czy chcą wesprzeć innego króliczka).

6. W każdej chwili można zrezygnować z adopcji wirtualnej bez podania przyczyn, jednak bardzo prosimy o poinformowanie nas o rezygnacji.

7. Aby objąć opieką wirtualną króliczka, należy najpierw wysłać pocztą elektroniczną zgłoszenie na adres: adopcje.wirtualne@kroliki.net

8. Pieniążki wpłacacie na konto:95 2130 0004 2001 0516 7234 0004, Volkswagen Bank Polska S.A.  w tytule przelewu należy podać: WIRTUALNA ADOPCJA - [IMIĘ KRÓLIKA] Z KRAKOWA [NICK/IMIĘ] - [MIESIĄC] za który jest dokonywana wpłata.";

Więcej informacji o tej formie pomocy zamieściliśmy na: http://www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/wirtualne-adopcje-krolikow.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2013, 09:56:08 am wysłana przez magii0 »

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 29, 2013, 10:59:13 am »
mamy pierwszy domek tymczasowy (z opcją domku stałego) :brawo:
pierwszą szczesciarą jest PaniKa :bunny:
 :bukiet bardzo dziękujemy


zapraszamy również do wydarzenia na FB i wsparcia Pań i Panów z Krakowa :)
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Panowie i Panie z Krakowa :D
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2013, 11:07:23 am »
Tu jest link do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/326110394159931/
Prosimy o dołączenie lub polubienie i udostępnianie! To na prawdę działa

PaniKa - to szczęściara! Świetna wiadomość.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2013, 11:19:31 am wysłana przez magii0 »