Autor Wątek: DT u Hariell  (Przeczytany 257110 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #520 dnia: Kwiecień 18, 2013, 22:50:11 pm »
Dobrze,dobrze obfotkuję ją tylko niech w końcu nadejdzie weekend to trochę czasu będzie więcej :icon_smile. Dopiero teraz wróciłam z pracy :icon_sad.

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #521 dnia: Kwiecień 18, 2013, 22:54:44 pm »
Dopiero teraz wróciłam z pracy .
Oj Bidulka, to idź już spać a w weekned czekamy na seszyn :D

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #522 dnia: Kwiecień 19, 2013, 10:56:49 am »
Dopiero teraz wróciłam z pracy .
Oj Bidulka, to idź już spać a w weekned czekamy na seszyn :D

Dokładnie, łaskawie Ci pozwolimy poczekać ze zdjęciami do weekendu (czyli już jutro!!!!!!!!!! :hura: ) hehehe :*
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #523 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:01:10 pm »
Ha,ha,ha :P. Dziekuję Ci Martuś za tak wielką wyrozumiałość i postaram się nie zawieżć. Brak zdjęć dzisiaj rekompensuję genialną informacją. Otóż ptaszki ćwierkają że jutro któryś z moich tymczasowiczów zmieni DT na DS i będzie już spał w swoim nowym domu :balet:. Który....zgadujcie :hmmm? Zaznaczam - zabrania się korzystania z posiłków w postaci Oli. Jutro ogłoszę odpowiedz, bo sama jeszcze nie wiem :nie_wiem, który zostanie wybrany.... ale któryś na pewno :doping:.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #524 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:04:20 pm »
Kevinek - na pewno :P Kasiu, a mnie ptaszki ćwierkają, że jutro się zobaczymy, niestety w niezbyt przyjemnych okolicznościach - jadę z Tiggunią do dr Krawczyka :)
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:04:55 pm »
Błękitek! :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:07:59 pm »
Super Marta że się poznamy ale co z Tigunią? jak możesz to napisz coś. Bo nie jestem w temacie.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #527 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:09:07 pm »
Nie wiem co się dzieje, powieki jej opadły i uszy nie chcą stać.. Wczoraj była szczepiona, więc może o to chodzi.
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:14:14 pm »
Może odczyn poszczepienny i z powodu opuchnięcia tak się dzieje z oczami i uszami. Nasza Tosia miała Myksomatozę poszczepienną to oczy miała szparki w ciągu kilku godzin po szczepieniu. No uszy to jest barankiem ale były jak gąbki z wodą. Doc ją wyratował bo umierała. Ola ja widziała. Mam nadzieję że to nie to i szybko dojdzie do siebie. Oj....co się dzieje z tymi naszymi króliczkami?

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 20, 2013, 15:17:02 pm »
Dzisiaj nastąpił przeszczęśliwy dzień dla mnie i mojego podopiecznego tymczasowicza :doping: :doping: :doping:. Do nowego wspaniałego domu pojechał ......Alvinek :balet:. Ale ciężko się rozstawać,był tak długo, że aż mi dziwnie jak patrzę na jego pustą klatkę.Mam nadzieję ,że jego nowa opiekunka ujawni się na forum i może napisze o nim chociaż co jakiś czas parę słów.
No i obiecane zdjęcia adopcyjnej kochanej Zgredzi :heart. Jest już dorosłą panną i czasami szkoda, że tak szybciutko urosła :bunny:.

Nie wiem do końca czyja to sypialnia Zgredzi, Felixa czy może Harieli. Dla mnie jak widać brakuje miejsca :diabelek.

Ej...mała ...a czyje to łóżko chyba nie twoje...zmykaj szybko bo chcemy iść spać.



Uploaded with ImageShack.us

Oj,przepraszam nie wiedziałam że mnie tu nie chcą. Zaraz sobie pójdę smutny_krolik.



Uploaded with ImageShack.us

Lepiej może pójdę odwiedzić ciocię Tosię jak się czuje po sterylizacji i naskarżę. Ona mnie nigdy nie wygoni, bo mnie wychowała. Paskudne koty się panoszą wszędzie i dla nas miejsca nie ma placzek. Pogadam z Tosią ,bo trzeba coś z tym zrobić.To też jest nasz dom.



Uploaded with ImageShack.us

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #530 dnia: Kwiecień 20, 2013, 18:03:56 pm »
Hariell, bardzo miło było Was poznać.. no i Teklę :zakochany: To taka dwa razy większa wersja Tigguni!! :) :)
Błękitek jest cudowny, taki maleńki!!

A Kuba widział jeszcze Kevinka, a ja nie ;( ;( ;(
WO AMIGO

Offline druzynaTZA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #531 dnia: Kwiecień 21, 2013, 00:10:41 am »
Cześć :) w zasadzie dopiero uczę się posługiwać tymże forum...więc proszę o odrobinę cierpliwości...Dziś w moim domu zamieszkał Alvinek okrzyknięty przez resztę rodziny Rafałkiem ( :hmmm ). Bardzo się cieszymy!  :jupi Alvinek vel Rafałek chyba również, bo od razu brykał po ogrodzie i ciągnął mojego psa za ogon (leonbergera  :spacerek:) Zarówno Alvin jak i Kaziu (pies) byli zachwyceni sobą nawzajem  :piesek: :bunny: . Zdjęć jeszcze nie posiadam, ale bilans dnia jest taki, że na razie Alvin wprowadza swoje własne porządki do domu i tak kuweta z rogu powędrowała na środek pokoju, wiaderko z jedzeniem służy za podeścik, aby wejść wyżej i zmarnować mi ryze papieru do drukarki, dywan służy za toaletę, a moje buty za ścieracz siekaczy  :placze Gdy tylko pojawiam się w ogródku albo pokoju to zaczyna się brykanie, półobroty i rundy wokół kojca  :brawo: Moja Tosia jest mocno zainteresowana nowym "ciachem" ale Zyzio robi sceny zazdrości i ma się do bicia   :bejzbol Sytuacja jest komiczna bo mina Zyzia na widok Alvinka była taka  :?: ,a ponieważ Zyzio jest dwa razy mniejszy to Tosi mina na widok jego starań bycia "napakowanym" jest taka   :crazy:  Alvinek ogólnie nie przejmuje się Zyziem - nudne są te jego popisówki   :wysmiany: Dziś już spokojnie, uszatki zmęczone wrażeniami zasnęły, jutro zaczniemy dzień drugi integracji. Mam nadzieję, że Alvin nie obudzi się w nocy na kolejną demolkę  :blaga: i nie zastanę na dywanie morza siuśków i góry bobków  :niespodzianka

Do jutra!  :heej

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #532 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:40:39 am »
Hej TZA! Jak fajnie, że jesteś z nami! :) Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na zdjęcia Alvinka :)
Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze z zaprzyjaźnianiem!
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #533 dnia: Kwiecień 21, 2013, 12:06:56 pm »
Bardzo się cieszę za tak szybki odzew o tym co u Alvina :przytul:. Super opis....uśmiałam sie strasznie :turla:. czyli wszystko z nim ok widzę że nic się nie zmieniło :diabelek. Mam nadzieję że założysz swoim królikom wątek no i polecam gorąco Pestkę ;-).Trudny masz ten nick :hmmm . Nie wiem jak się do Ciebie zwracać...Drużyno :nie_wiem? Marta widzę wybrnęła....TZA :P.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #534 dnia: Kwiecień 22, 2013, 18:35:14 pm »
śliczna Zgredzia :zakochany:
uszatki przegonić kociaki :zonka: :pokoj:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline druzynaTZA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #535 dnia: Kwiecień 23, 2013, 18:40:46 pm »
Hej to znowu ja :) Wyjaśniam: na imię mam Aga, a mój nick oznacza drużynę Tosia Zyzio i Alvin bo mam troje wspaniałych rozbujników  :balet: Zdjęcia zaraz powrzucam  :dookola: Ku zaskoczeniu wszystkich domowników, Zyzio...pokochał Alvinka zwanego teraz Rafikiem  :przytul Myślałam, że nic z tego nie będzie, a dziś wychodzę na ogródek z jabłkiem dla małych bandziorów  :bunny: i mają w kojcu taki namiocik...patrzę: Tosia jest, Alvin jest, Zyzia - brak! I prawie oszalałam, że gdzieś uciekł  :placze a co ja pacze? Zyzio jest, tylko siedzi w namiocie przytulony do Alvinka, a ponieważ Alvin jest 2 razy większy, to Zyzia nie było widać  :jezyczek: Takie coś! :hura: :hura: :hura: Pękam z dumy i szczęścia, że mam taką zgraną drużynę TZA  :pokoj:

ps. Alvin jest taki biały, że prześwietla mi zdjęcia!  :glupek: i jak mi ktos powie jak wrzucić te zdjęcia to wrzucę  :nie_wiem


Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #536 dnia: Kwiecień 23, 2013, 18:57:21 pm »
TZA a moze zaloz watek swoim uszaczkom :)
zdjecia wstawiamy za posrednictwem stron typu imageshack z adresem url :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #537 dnia: Maj 04, 2013, 20:09:54 pm »
co tam u Hariellowych wielkouchów?
pozdrawiamy majówkowo!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #538 dnia: Maj 04, 2013, 22:36:06 pm »
Zajęcowa,obiecuję że zbiorę się i coś napiszę i wstawię zdjęcia. Ostatni czas mnie troche nie było , bo nadal nie mogę się pozbierać po Cekinku smutny_krolik smutny_krolik smutny_krolik. Do tego moje trzy kroliki załapały katar i mają antybiotyk :icon_sad i Błękitek ma chorą nóżkę dość poważnie i jest leczony a Tosi odbiło po sterylizacj :crazy:i. Chociaż Zgredzia kochana :heart pomimo tego że wygryzła w męża nowej koszuli dziurę. Ale co tam dziura....grunt że zdrowa dziewczyna i wady zębów na pewno nie ma :diabelek.

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #539 dnia: Maj 04, 2013, 22:43:35 pm »
Nie wiem jak mogłam tu jeszcze nie trafić.....
Jestem dopiero na piątej stronie wątku,ale nie mogłam się powstrzymać...
Jako kociara od zawsze instynkt wziął górę.....Nie wiem co napisać,ale uroda Twoich kotów mnie powaliła...
A ilość królików ,przyprawia o zawrót głowy...
Szczerze podziwiam...jak się otrząsnę to może napiszę coś do rzeczy...


Przeczytałam wszystko !
Bardo mi przykro z powodu śmierci Króliczków...
Mam nadzieję ,że reszta jest w dobrym zdrówku i tak już zostanie...

« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2013, 00:01:58 am wysłana przez izaf »