Autor Wątek: DT u Hariell  (Przeczytany 257103 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #400 dnia: Marzec 28, 2013, 23:01:52 pm »
Ojoj, doczytałam co u Was i widzę, że Błękitek do Was zawitał,  a poza tym uszaki były u doktora! Masz co robić, Kasiu :)
ściskam Twoje uszaczki i Ciebie :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Charmelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #401 dnia: Kwiecień 01, 2013, 20:05:30 pm »
Dostanę jakieś nowe zdjęcia Kevina? :icon_smile

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #402 dnia: Kwiecień 01, 2013, 22:21:37 pm »
Kevinek nic się nie zmienił od ostatnich zdjęć ;-). Zdjęcia będą jak pogoda będzie lepsza ,śnieg stopnieje i przestanie wiać bo najładniejsze zdjęcia wychodzą mi na dworze. Obecnie ma ok 5 kg i większy już nie będzie. Jest nieagresywnym, fajnym i ciekawskim królikiem :bunny:. Czyżby się komuś spodobał srebrny chłopak :hmmm?.Tak bym chciała aby znalazł swój domek na który nie wiem dlaczego cały czas czeka.....

Offline Charmelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #403 dnia: Kwiecień 02, 2013, 00:32:00 am »
Mnie się chłopak bardzo spodobał i chyba wyślę Pani jeszcze dzisiaj wypełniony formularz adopcyjny. Mieszka ze mną Sorka (około 7-tygodniowa dziewczyna, miniaturka) i szukam dla niej jakiegoś towarzysza, a że uwielbiam duże króliki, to Kevin od razu wpadł mi w oko! :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2013, 00:42:13 am wysłana przez Charmelle »

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #404 dnia: Kwiecień 02, 2013, 08:13:12 am »
Charmelle,jeśli byś się zdecydowała na adopcję Kevina :jupi, to ja nie jestem pośrednikiem tylko jest on u mnie w Domu Tymczasowym. Pośrednikiem jest Małgorzata Pycek i to z nią załatwia się wszystkie formalnosci odnośnie adopcji. Jak będziesz chciala kontakt do niej to napisz do mnie na pv to Ci podam i mogę równiez odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania odnośnie Kevina. Myślę jednak że wątek zawiera dużo info na jego temat i będę za nim tęsknić, bo masę pracy włożyłam przez te 5 msc aby wyszedł na "krolika" ;-).

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #405 dnia: Kwiecień 02, 2013, 10:10:42 am »
Charmelle świetny wybór!! :) :) Kevinek jest boski, gdyby nie fakt, że sama mam już limit miejsc dla hodowlańców wyczerpany, to chyba bym go ukradła (najlepiej w parze z Pestką :P ). Trzymam kciuki za udaną adopcję! :przytul
WO AMIGO

Offline Kani

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #406 dnia: Kwiecień 06, 2013, 16:09:46 pm »
Przez przerwę świąteczną nie było mnie na forum, a tu takie wieści! Również trzymam kciuki za udaną adopcje. :):)

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #407 dnia: Kwiecień 06, 2013, 16:58:35 pm »
No ładnie :) trzymamy kciuki żeby sie udało :)

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #408 dnia: Kwiecień 06, 2013, 19:20:51 pm »
Dzisiaj bardzo zachorował mój Cekinek...ukochany przywódca stada ekipy moich wielkouchych smutny_krolik. Cały dzień spędziłam z nim na rękach,podałam wszystkie leki pierwszego rzutu ,aby jakoś mu ulżyć do wizyty u doktora i jest nieco lepiej :icon_sad. Po przeciwbólowym zastrzyku przestał zgrzytać zębami i popił troszkę i zjadł ziółka. Nie mam pojęcia co mu jest :nie_wiem. Pewnie się przytkał ,ale objawy średnio na to wskazują :hmmm. Troszkę się ustabilizował to zostawiłam go w spokoju. Muszę też chwilkę odetchnąć, bo co pójdę do niego to wracam zaryczana. Nie wyobrażam sobie aby odszedł . Ma dopiero rok i jest cudowny.
Wczoraj porobiłam troszkę zdjęć Błękitkowi (Dudusiowi) zaraz je wstawię i zobaczcie sami jakie ma przerażenie w oczach :wow. Bardzo powoli się oswaja. Gotowy jest ze strachu zabić się o ścianę klatki lub mieć zawał także na razie siedzi w swojej azylowej rezydencji którą widać na zdjęciach :zwial:. Wypuszczony ucieka na oślep i nie będę go stresowała łapaniem na siłę bo to nic nie da. Dla bidulka potrzebny jest DS który poświeci mu czas, a on potem na pewno odpłaci się tak jak moje hodowlańce z Zamościa i będzie kochany :heart. Jest nieagresywny,nieterytorialny tylko przerażony okrutnie i nie wiem dlaczego.Czy ktoś go jakoś skrzywdził :hmmm

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #409 dnia: Kwiecień 06, 2013, 19:34:19 pm »
O kurczę biedny malutki   :( wracaj szybciutko do zdrowia i nie martw mamusi więcej !

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #410 dnia: Kwiecień 06, 2013, 21:04:17 pm »
Ojoj, biedny Cekinek! Oby jak najszybciej wydobrzał - miałaś szczęście, ze udało się pójść z nim do weta!
Błękitek - aż sie serce kraje, dlaczego się tak boi? :( Biedny króliś, nauczony pewnie, że człowiek to samo zło :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #411 dnia: Kwiecień 06, 2013, 21:06:23 pm »
Dzisiaj bardzo zachorował mój Cekinek...

oj Hariell, ledwo Jogi wyzdrowiał a tu z Cekinkiem taki klops, trzymam kciuki za baranka. :przytul
 
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #412 dnia: Kwiecień 06, 2013, 21:33:10 pm »
No właśnie Joac, my dopiero pojedziemy do weta w poniedzialek do Krawczyka a ja go ratowałam lekami, które mi zostały po Yogim. Byłam teraz u niego i jest lepiej. Chciałam wstawić zdjęcia i nie mogę coś się stało i muszę czekać na córkę, bo to nie na moją główkę ;-). Ale są ładne ,bądzcie cierpliwe.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #413 dnia: Kwiecień 06, 2013, 21:38:13 pm »
To źle zrozumiałam. Ale dobrze, że leki zadziałały  - u króli to zwykle układ pokarmowy. trzymam kciuki!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #414 dnia: Kwiecień 06, 2013, 23:17:50 pm »
Oj, jak tam Cekinek? Hariell, trzymaj się, nie łatwo Ci pewnie, najpierw choroba Yogiego, teraz Cekin.... tyle stresu, trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze  :przytul:

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #415 dnia: Kwiecień 07, 2013, 16:19:32 pm »
Cekinek walczy ,ale jest coraz gorzej smutny_krolik. Yogi po tych samych lekach zareagował a on niestety nie :nie_wiem. Mam nadzieję że dotrzyma do wizyty do rana ,ale jak na niego patrzę i widzę jak się męczy ,a ja nie wiem już jak mu pomóc to mam myśli że lepiej ,aby przestał już cierpieć. Nie mogę sobie znależć miejsca dlatego piszę tutaj, bo nikt u mnie w rodzinie nie rozumie że można kochać królika tak samo jak psa czy kota. Jestem z nim zupełnie sama, bo mąż musiał iść do pracy a on się tak przytula tym swoim pięknym rudym łepkiem jakby się żegnał ze mną.....


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

I obiecane zdjęcia Błękitka. Takie ma biedne przerażone oczka :icon_sad.


Uploaded with ImageShack.us

A tu w swojej rezydencji w której czuje się na razie najbezpieczniej.


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #416 dnia: Kwiecień 07, 2013, 16:21:50 pm »
Hariell najważniejsze jest że walczysz, Cekinek na pewno da radę, tylko musi trafić do doktora :( Dobrze, że masz wizytę już jutro. Jak z jego jedzonkiem? Masujesz mu cały czas brzuszek? Są bobki?
WO AMIGO

Offline Kani

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #417 dnia: Kwiecień 07, 2013, 16:25:29 pm »
Hariell trzymaj się! Trzymam kciuki za Cekinka i nie puszczam, bądźcie dzielni!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #418 dnia: Kwiecień 07, 2013, 16:32:42 pm »
Hariell, podpinam się pod pytanie Marty. Nie załamuj się, wcale nie jest powiedziane, ze z Cekinkiem będzie tak źle jak myślisz!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #419 dnia: Kwiecień 07, 2013, 16:33:53 pm »
Dziękuję za słowa otuchy ale Cekinek nie przyjmuje już nic ani nie pije. Ma duszność i charczy. Musiałby stać się chyba cud. Muszę wierzyć ,że się stanie. Z odbytu wydobywa się przejrzysta pienista wydzielina o konsystencji galarety,oczy zaczęły totalnie nagle ropieć,spuchł dziwnie pyszczek i zaciąga powietrze,widać że mu duszno.Brzuch ma miękki,kompletnie nie czuje żadnego wzdęcia.