Autor Wątek: DT u Hariell  (Przeczytany 257273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #380 dnia: Marzec 19, 2013, 21:15:53 pm »
Co tam u Maluchów?
Jak się ma Zgredzia i Łatka?
 :bunny:

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 19, 2013, 21:43:55 pm »
Wszystko dobrze. Zgredzia widać dorasta. Ma ok 4 msc także zaczyna się interesować molestowaniem  Tosi(ta to ma dopiero cierpliwość do dzieci :diabelek),zaczyna też znaczyć sobie miejsca gdzie jej sie spodobało. Jest kochana, potulniutka i spokojna a reszta to wiek mlodzieńczy i ma swoje przywileje. Trzeba być wyrozumiałym ;-). Pierwszy krolik jakiego mam który tak zgrzyta głośno ząbkami z radości ,że jest głaskanym. Łacia jest coraz fajniejsza. Czyściutka bardzo,kuwetę ma 2 razy wymienianą i pięknie je :doping:. Jest łagodna i coraz bardziej ufna. Dzisiaj podchodziła pięknie jak usłyszała że jedzenie dzielą do mnie. Nadstawia pyszczek do głaskania i szkoda ,że jeszcze jest u nas i nie ma swojego DS :icon_frown. Chyba nawet schudła :hura:. Staram się ją odchudzić chociaż tragedii nie ma. Bardzo ładnie zjada sianko :brawo:.

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #382 dnia: Marzec 19, 2013, 22:15:52 pm »
Hihihi no to wspaniale! :heart
Czuję w kościach, że Łatka znajdzie domek lada moment :D
A Zgredzia jaka urocza :p trzeba wybaczyć młodym ;p
Czekamy na zdjęcia!
I wytulić proszę i wycałować!
A od Skoczka mizi mizi :bunny:

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #383 dnia: Marzec 19, 2013, 22:32:03 pm »
Dziękujemy :przytul:.Kolejna sesja zdjęciowa będzie w sobotę bo jestem za bardzo zapracowana, a żeby jakieś fakieś fajne fotki zrobić to trzeba się trochę napstrykać. W tygodniu to wszystkie muszę nakarmić,wygłaskać i posprzątać :P. Wagabunda a może przypadkiem tu chodzi o Twoje kości ;-)?

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #384 dnia: Marzec 19, 2013, 22:35:40 pm »
 :diabelek hihihi. moje? ja nic nie wiem!  :icon_biggrin nic, a nic...

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #385 dnia: Marzec 25, 2013, 20:37:04 pm »
I jak tam maluchy? Sesja zdjęciowa była? :)

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #386 dnia: Marzec 25, 2013, 21:14:30 pm »
Sesji zdjęciowej nie było, bo zachorowałam i musiałam chodzić do pracy ,także zdjęcia trzeba było przełożyć :icon_sad. Jak się tylko ociepli trochę i stopnieje śnieg to zrobię na dworze bo w pomieszczeniu na moim sprzęcie wychodzi lipa. Ale za to zapaliło się światełko w tunelu dla Łatki. Ktoś się nią zainteresował i być może znajdzie dom :hura:. No i spotkała mnie też przemiła niespodzianka w weekend. Został nam przekazany prezencik w postaci różnych suszonych smakołyków od forumowej Miki(WO Pestki) :przytul:. Króliki się zajadają drugi dzień i nawet tą karmę którą dałaś jedzą ze smakiem :bunny:. A Zgredzia to aż ją łyka w locie. Super, że w tych czasach nastawionych przez dużo ludzi do życia konsumpcyjnie są osoby ,które się podzielą tym co mają mając również swojego królika. MIKI ....Pestka i reszta  mojej uszatej ekipy serdecznie dziekują :*.

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #387 dnia: Marzec 25, 2013, 21:24:09 pm »
Prawda że to jest szalenie miłe ?

Wirtualny opiekun

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #388 dnia: Marzec 26, 2013, 21:05:14 pm »
Jak tam u Waszych wielkouchych? :) Kasiu, pamiętaj o danych dla mnie :*
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #389 dnia: Marzec 27, 2013, 08:56:10 am »
Wczoraj byliśmy jak zwykle z dość liczną ekipą u doc. U wielkouchych wszystko ok. jeden ma tylko jakieś zmiany na skórze(prawdopodobnie pasożyty) i będzie leczony iwermektyną. Natomiast u małouchych się przedświątecznie dzieje jak zwykle :icon_sad. Miała jechać na zabieg sterylizacji Tosia ale ustapiła niestety miejsce w kolejce ponieważ naszej Kropeczce odnowiły się znowu po 2 msc ropnie na wolu i szczęce i miała zabieg bidulka. Jest dzielna chyba bardziej odemnie. Już o 6.00 jadła CC i biegała :doping:. Mam nadzieję że jest ostatni raz otwierana. Do trzech razy sztuka i musi być dobrze. Zęby ma ok więc nie wiem czemu się nie może rozstać z tymi ropniami :hmmm. No Tosia niestety wije gniazdko po gniazdku i musi poczekac do 13 to Konrad ją pozbawi instynktu macierzynskiego na dobre. Zgredzia też była i niestety ma wadę trzonowców :icon_sad. Do końca życia będzie miała kontrolę stomatologiczną i ewentualne pilowania. Narazie tragedii nie ma. ściera je... ale krzywo. Zabraliśmy jeszcze Łatkę na wizytę ogólną  i jest zdrowa . Waży 2.2 kg i była bardzo grzeczna. Będzie w najblizszym czasie sterylizowana i szykować się będzie do swojego DS :balet:, ale narazie bez szczegołów bo nie chce zapeszać. A że klatka po Łatce pusta i idą święta więc postanowiliśmy dać DT innemu uszakowi i padło niespodziewanie na Błękitka. Akurat stał w transporterku u doc i dochodził do siebie po kastracji. Narazie jest wszystko z nim ok i zaraz idę zrobić towarzystwu zastrzyki. Jest ślicznym maluchem  :heartale jaki ma charakterek to jeszcze nie wiem. Jest opcja ,że rysuje mu sie domek na horyzoncie ale to po świetach zobaczymy. Narazie jest u mnie i będziemy o niego dbali dopóki ktoś go nie pokocha.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #390 dnia: Marzec 27, 2013, 11:58:04 am »
No to teraz Ciebie będziemy męczyć o zdjęcia tych cudnych ocząt :)
WO AMIGO

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #391 dnia: Marzec 27, 2013, 12:09:17 pm »
Zgredzia jest PRZEPIĘKNA i nadzwyczaj spokojna (dajecie jej relanium?  :P)
Widzisz, z tą dzielnością naszych podopiecznych mamy podobnie - prześcigają nas ;) Zabieg Franklina (z którym byłam u doktora), nawet jak dla mnie, osoby z pasją uczestniczącej w zabiegach, był hardkorowy  :/ Dlatego też byłam wczoraj nie nazbyt towarzyska  :icon_redface A Franklin oczywiście już rano czuł się nieźle i prosił o jedzenie :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #392 dnia: Marzec 27, 2013, 13:37:45 pm »
No to teraz Ciebie będziemy męczyć o zdjęcia tych cudnych ocząt
Będą ,będą muszę się uwijać bo niedługo u mnie zabawi maluda. Zabrałam go z opcją DS(nie dla mnie oczywiście) i już dzisiaj wiem że zauroczył pewną znaną mi 11 letnia grzeczną dziewczynkę.
Zgredzia jest PRZEPIĘKNA i nadzwyczaj spokojna (dajecie jej relanium
Katastrofa ja jej z racji mojego zawodu daje codziennie co innego nie tylko relanium aby się nie uzależniła :diabelek. Ale najwięcej to miłości i dlatego tak się odpłaca. Po prostu taka jest przylepka mieląca ząbkami. A jeśli chodzi o Ciebie to miło było Cię poznać osobiście. Mój mąż jak usłyszał że jesteś Katastrofa i też jak ja Katarzyna to się tylko zaśmiał i powiedział "wy wszystkie takie katastrofy jesteście...króliczary jedne. A potem sam się dopytywał po chwili, który królik jedzie do nas.... bo chyba nie bedziemy pusto wracać :P.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #393 dnia: Marzec 27, 2013, 13:47:18 pm »
Hariell Twój mąż jest tak samo zakróliczony jak i mój, tylko oboje nie chcą się przyznać do tego :P :P Ale w głębi serca to mają takiego samego świra na punkcie króli jak i my :)
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #394 dnia: Marzec 27, 2013, 13:58:41 pm »
Ja nie wiem ,bo to chyba jakis wstyd u facetów że króliczkami się zajmuje. Jakby może chodził na polowania i zabijał zwierzaki to by miał jakieś może poważanie płci męskiej ale króliki. Jakbym tylko mogła to bym pokazała jak nosi Zgredzię i jakie tory przeszkod jej robi :P ,ale powiedział że mnie zabije jak zobaczy siebie na forum :diabelek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #395 dnia: Marzec 27, 2013, 14:26:45 pm »
Oj tam :P Mój też tak mówił, ale ostatecznie pogodził się z faktem, że jego zdjęcia są na forum tak samo często jak królików :P :P :P
WO AMIGO

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #397 dnia: Marzec 27, 2013, 14:52:06 pm »
Solvieg,obejrzałam i po prostu bombowe :mhihi.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #398 dnia: Marzec 27, 2013, 14:52:47 pm »
No i wszystko jasne :P Ja kiedyś gdzieś widziałam zdjęcie żołnierza z małym króliczkiem :)
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #399 dnia: Marzec 28, 2013, 21:25:44 pm »
Błękitek jest u nas dwie doby i szczerze mówiąc rano jeszcze myślałam że jest kompletnym dzikuskiem i długi czas minie zanim podejdzie sam do drzwiczek klatki. Jak ktokolwiek pokazał się na horyzoncie to bałam się że skręci sobie kark jak uderzy w szczebelki, bo tak na oślep uciekał do domku :zwial:. Można było podawać jedzenie,mówić do niego do woli i nikt go nie zobaczył bo siedział w domku. Wieczorem wyciągnełam go do zastrzyku i nastąpił przełom. Po odłożeniu do klatki po chwili wyszedł z domku do drzwiczek klatki i nadstawił nosek do głaskania i zjadł z ręki ziółka. Oj,myślę że miał znikomy kontakt z człowiekiem lub za duży wręcz kontakt np. z dzieckiem ktore go traktowało jako zabawkę :hmmm. Jest śliczny,zdjęcia jutro bo nie chcę go stresować. Mam nadzieję że się oswoi bo terytorializmu ani agresji to w nim na pewno nie ma.Na rękach jest spokojny i nie wyrywa się. Taki po prostu Dudulek biedny :icon_sad.