Autor Wątek: DT u Hariell  (Przeczytany 257082 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 15, 2013, 23:37:33 pm »
Łatka przepiękna ! Dziękuję za zdjątka. Cudo  :DD
Pewnie szybciutko znajdzie domek.
kochana  :bunny:

a Yogi. hihi cud miód !
mam słabość to barankowych piękności <3
mniam ! przecudaśne  :DD

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 16, 2013, 09:55:39 am »
joac piąty króliczek  coraz blizej ósemki  kogo upolowałaś ?
Emilio, jest taki jeden... :) ale nie chcę pisać na forum, boję się zapeszyć - coś się z wiekiem jakaś przesądna robię ;-) Pojawi się na moim wątku w swoim czasie :)
Ósemka, powiadasz? jesteś żywym dowodem, że się da! Ach, jak sprawię sobie domek, to będę miała ich więcej :) i służbę do obsługi króliczej - głównie do głaskania :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 16, 2013, 11:45:33 am »
Joac,to chociaż na jaka literę...my nikomu nie powiemy :diabelek i chociaż powiedz kiedy jest opcja że się dowiemy :P. To nieduże informacje a ucieszą :icon_lol. Yogi wygląda na zdjęciach jak po odnowie biologicznej, bo byłam zmuszona na nim przetestować kosmetyki Harielki taki był obklejony i zafajdany po zabiegach u doc jak dolne zaworki puściły ;-). Sam niedałby rady z toaletą.Ale to jest złudne dzisiaj jest jeszcze kiepściutki a bobki to na lekarstwo ale są. Daje mu babkę,pokrzywkę,miętę i koperek i nie mam pomysłu co mogę zrobić więcej. Sianko skubie sobie powolutku. Nawet nie wiedziałam że będzie taki kochany z niego pacjent. Siedzi jak trusia przy podawaniu zastrzyków nikt mi go nie musi trzymać. Ale ja tez mam wprawę to nie wiem czyja to zasługa ;-).

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 16, 2013, 12:04:27 pm »
Grzeczny Yogi :) Taki króliś to skarb, bo ja jak muszę podawać zastrzyki... to wyglądam jak ofiara pobicia :) :) Choć ostatnio już mam sposób, więc tylko nogi mam pogryzione :) :)
WO AMIGO

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #364 dnia: Marzec 16, 2013, 12:22:42 pm »
Nawet nie wiedziałam że będzie taki kochany z niego pacjent. Siedzi jak trusia przy podawaniu zastrzyków
Och bidulek mój mały, uściski i cmok w pysiol dla Yogusia

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #365 dnia: Marzec 16, 2013, 13:00:32 pm »
Emilio, jest taki jeden... usmiech2 ale nie chcę pisać na forum, boję się zapeszyć - coś się z wiekiem jakaś przesądna robię icon_wink Pojawi się na moim wątku w swoim czasie usmiech2
ok czekam :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2013, 13:50:33 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #366 dnia: Marzec 17, 2013, 22:05:18 pm »
Dziś Łatka jest u nas numerem jeden na facebooku :) Mam tylko pytanie, bo nie ma jej ogłoszenia jeszcze, jak ktoś się zgłosi do mnie w związku z adopcją to do kogo go kierować? Do Ciebie, czy Oli lub Madzi? :)
Zapraszamy do oglądania:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=230396357106669&set=a.230395307106774.1073741827.206767812802857&type=1&theater
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 17, 2013, 22:56:42 pm »
Ogłoszeniem niedługo zajmie się Ola i myślę ,że ona będzie pośrednikiem adopcyjnym. Ja bym wolala aby potencjalny DS Łatka znalazła przez Fundację Azyl dla Królików bo jest większa pewność że trafi do kochającego domu i będzie to dom sprawdzony.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 17, 2013, 23:00:17 pm »
No pewnie, że tak! :) Ja tylko wklejam informację, że taki króliś szuka domu :) Zawsze to jest jednak szerszy zasięg. A jak ktoś się zgłosi to i tak będzie musiał przejść wszystkie procedury adopcyjne ;)
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 17, 2013, 23:22:19 pm »
A teraz troszkę z innej beczki. Chciałam dzisiaj pochwalić hodowlańce z Zamościa ,że zrobiły ogromny postęp w socjalizacji. Ja ich powoli nie poznaję. Z szczerze mówiąc dzikusów jakie dostałam zrobiły się łagodne kochane olbrzymy :hura:. Chociaż wcale właściwie nie są takie ogromne :hmmm. Do moich z wielkością to im daleko :diabelek. Takie większe miniatury.... dzisiaj były długo wyczesywane wszystkie po tym jak dostałam stracha po ostatnich przebojach z zatkaniem Yogiego i miały obcinane pazurki. Normalnie mogłam sobie obcinać i przednie kopytka i tylne ,robiłam co chciałam a one nic. Zero stresu,zero strachu. Strasznie przyzwyczaiły się do nas. Jestem z siebie dumna że udało się, bo szczerze mówiąc miałam chwile powątpiewania ,że zostaną dzikusami na amen. Najbardziej jest mi przykro ,że są u nas już tak długi i jak ktoś je zabierze to będą znowu musiały przyzwyczaić się do nowych ludzi i pewnie pomyślą sobie że je znowu ktoś porzucił. Dostałam je jako młodzież i u mnie dorosły. Jakbym nawet nie chciała to człowiek się przyzwyczaja już nawet z racji długiego czasu przebywania u nas. Jak będą już w DS to dobrze ,że czekają już następne którym mogę pomóc na DT  to wypełnią pustkę smutny_krolik. Tylko gdzie te domy sie ukrywają....

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 18, 2013, 08:46:42 am »
Kasiu, masz bardzo czułe serce, rozumiem, że jest Ci przykro, że "maluchy" się przyzwyczaiły i poczują się porzucone, jak znajdzie się dla nich DS. Ale tak naprawdę to jest to nasza, ludzka interpretacja króliczych uczuć - nie wiemy, jak one się czują i czy rzeczywiście to przeżywają tak, jak nam się wydaje. Wg mnie królik, któremu jest dobrze (w nowym DS) nie przeżywa takiego stresu i szybko się przywiązuje, jeśli ma jedzonko, ciepło, uwagę ludzi i pieszczoty. Także nie martw się, kiedy zamościaki znajdą swoich ludzi, na pewno szybko się do nich przywiążą. Taki już los DT :/
Buziaki poranne :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 18, 2013, 08:54:11 am »
Ja Hariell doskonale rozumiem, bo tak jak mówisz Asiu, czasami sama "uczłowieczam" swoje króliki i wydaje mi się że one myślą lub czują coś tak jak ja to sobie wyobrażam. Tak naprawdę, to trzeba by było zapytać jakiegoś behawiorysty jak króliki to rozumieją, choć wydaje mi się że na próżno szukać behawiorysty od królików w PL :P :P
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 18, 2013, 08:59:07 am »
Marta, ja właśnie też rozumiem, bo sama uczłowieczam króliki, ale z drugiej strony staram się to racjonalizować, bo tak naprawdę nikt z tego uczłowieczania nie ma pożytku - ja się bardziej martwię, a co króliki wiedzą i czują - i tak nie wiem. :D Co do króliczych behawiorystów, rzeczywiście, chyba jakiś deficyt na rynku :P - czyżby nisza? hmmm   :hmmm
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 18, 2013, 09:04:02 am »
Ojjj... nisza! :P Mam biznes dla Ani!  :diabelek :diabelek :diabelek :diabelek
Żartuję oczywiście :)

Choć przyznaję, że jakby był ktoś taki, to może i bym nawet skorzystała z jego usług i poprosiła o wytłumaczenie, dlaczego Boniuś sika na łóżko :P
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 18, 2013, 09:10:28 am »
Ojjj... nisza!  Mam biznes dla Ani!
właśnie to miałam na myśli :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 18, 2013, 09:14:05 am »
Macie racje dziewczyny może za bardzo człowiek sie angażuje. Ale jak już coś się robi to powinno się robić tak jak najlepiej się potrafi. Szczególnie jeśli chodzi o zwierzęta.Robi się przy królikach jak przy swoich to i po czasie się je traktuje jak swoje. Behawiorystów to nie ma co szukać,lepiej zajmijmy się poszukiwaniem większej ilości kroliczych wetów to to już będzie sukces. A Boniuś sikoli na łóżko....proste chce wygryżć z łask twoich twojego meża :P.Pokazuje że łóżko jest jego. Nie ma innego sposobu, bo nie mówi.... to sika :diabelek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 18, 2013, 09:16:27 am »
A Boniuś sikoli na łóżko....proste chce wygryżć z łask twoich twojego meża .Pokazuje że łóżko jest jego. Nie ma innego sposobu, bo nie mówi.... to sika .
poważnie tak myślisz??? ale co, że wie, że Kuba to facet i traktuje Martę jak swoją oblubienicę?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 18, 2013, 09:19:17 am »
No właśnie to chyba jednak nie do końca tak, bo on Kubę bardzo kocha, chodzi za nim krok w krok :) Jak tylko Kuba się poruszy na łóżku, to Boniek już mu siedzi na klatce piersiowej i patrzy swoimi ślepkami w oczy "głaszcz mnie" :) Ze mną śpi przytulony większość nocy, ale nad ranem jak Kuba wstaje to jest mizi-mizi u tatuśka :)

Dobra, nie zaśmiecam wątku wielkouchych piękności Hariell :) :) I w ogóle to może jakieś zdjęcia by się udało nam wysępić Kevinka i Alvinka? :) :)
WO AMIGO

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 18, 2013, 09:28:07 am »
Nie zaśmiecasz,uwielbiam jak coś o nich piszesz :przytul:. A jeśli chodzi o zdjęcia to chyba nie jest najlepszy czas :P. Są takie obskubane z nich kurczaki po wczorajszym czesaniu. Alvin wyglada jak anorektyk. Całe mu boki wyszły i odrastają nowe. No chyba że zrobię takie zdjęcia legitymacyjne :diabelek. Jak pokazałabym teraz te zmokłe kurki to by już wcale telefon nie zadzwonił w ich sprawie. Zaraz jadę do pracy...ale mi się nie chce ale cóż trzeba na króliki zarabiać :P.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: DT u Hariell(Zamościaki i Zgredzia)
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 18, 2013, 09:57:53 am »
Oj taaam :) teraz wszyscy tacy są :) Np Tiggunia ma cały grzbiecik taki wyliniały, że wygląda jakby była wiecznie poczochrana :P
WO AMIGO